mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 zignoruj drugiego seta
0
@FcPortoFan1999 nie było tematu, ale wiesz on się może odkuć
0
@FcPortoFan1999 czyli nie żarty, poza tym dzisiaj dynus, a nie prima
0
@FcPortoFan1999 a nie? Oglądaj mecz, Rubi 6-4 pierwszy set i jazda
Wiesz, że mąka to jest czas pewnych graczy
1
@FcPortoFan1999 a Rubi gotuje Oski
1
@Laminedependencia no tak calosciowo lokalnie 0/6 na razie
1
@Laminedependencia w sumie Ronaldo zdobyl tylko 2/9 lat, wiec Mbappe i tak wciaz moze poprawic ten wynik ale na razie 0/2
1
@budel17 Real pewnie przejdzie Bayern znając życie
0
@Frimpong ale tez na wyjezdzie z Atleti pamietaj
Poza tym czas przelamac klatwe 1/4 i Atleti
A Ferran tyle zmarnowal okazji w lidze ze statystycznie teraz cos musi strzelic
2
@Luciano99 czekaj czekaj, @Kessie @Czajka90 @Popitek12 cos Wam tutaj nie pasuje?
0
@MessiForeverTheBest z czasem pewnie bedzie kuszony, bo wiemy jakim jest crackiem ale przy takim starcie daje sobie niezle szanse wlasnie jak zdecyduje sie cisnac dalej w Barcy
0
@FcPortoFan1999 nie odejdzie po tym sezonie Oski
Na razie po tym sezonie potrzebuje minimum 10 sezonów zeby pobic rekord
0
@Frimpong nie no, co to za predykcja ze juz nigdy wiecej la ligi nie wygra
To nawet @FcPortoFan1999 Oski nie ma takich pomysłów
0
@FcPortoFan1999 rekord to 12 tytułów Paco Gento
0
@FcPortoFan1999 widziales kiedykolwiek frustracje u Rubiego?
To jest oaza spokoju i jego jądra mogą to potwierdzić
8
Yamal w wieku 18 lat - 3x La Liga będzie
Ma spore szanse na bycie rekordzista tutaj
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Laminedependencia
4
@Lanosss liga Negreiry ich nie interesuje, wszystkie sily na LM a najlepsze takie sedziowanie jak w latach 16-18
0
@FcPortoFan1999 nie, taki nie
A juz za godzine na kort wchodzi Rubi z Borgesem
Potem Stan the Man i nastepnie HIT DNIA!
0
@FcPortoFan1999 i jeszcze cos - hicior w MC
1
@FcPortoFan1999 to pytanie zmienilo charakter, ale takie fantazje to @Kessie i @Comentateiro mają
1
@FcPortoFan1999 kiedys to bylo a teraz juz nie ma
1
@gumaz @FcPortoFan1999 Oski Ty latasz z wiadrem?
0
@FcPortoFan1999 znaczy z tym brakiem nazwiska na plakacie to potwarz dla jednego z legend turnieju, ale jednak klasa zawodnik i wyjdzie
0
@FcPortoFan1999 ogólnie Humbert i mączka nie idą w parze tak jak Tsitsipas i mączka
BTW jutro Stefanos gra
1
@Popitek12 to tak jak @Comentateiro
1
@Popitek12 *flikcja - zapisz to
@Kessie @Lanosss
0
@FcPortoFan1999 @BHAFCB i wrócił do gry w tym secie młody zdolny Francuz
0
@FcPortoFan1999 troche relacjonowalem - fajnie ze przeszedl.
Na poczatku drugiego seta Griekspoor bral mto, moze dlatego mial problemy z serwisem - 11 DF
0
@BHAFCB w Miami jeden mecz wygral ale ma dopiero 17
1
Trudny poczatek Kuame z Humbertem
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @JimMorrisonFCB @Colon