mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 nie tylko Bayern, mam przytoczyc co pisalem? ;)
Wiemy jak szybko w przypadku bialych w LM moze sie zmieniac sytuacja
1
@DonAndresFCB @michal26 o tym mowie, upieklo sie ale wiemy jacy sa biali
1
@michal26 u nich jeden penalti, wylew i …
0
@Encore przed MS nikt nie bedzie mial gwarancji balona
0
@Encore Hurricane is cooking bro
0
@michal26 jest lepiej ale spokojnie
0
@takisobiektos przed MS nikt nie zapewni sobie ZP
0
@michal26 to ze Bayern nie wykorzystal swoich szans, ile razy juz to widzielismy
0
@michal26 to jest zly sygnal Michale, ze nie jest 3-1 do przerwy min
0
@FcPortoFan1999 Porto ma jakas kase z nimi?
2
@Luciano99 zagrane za wyplate @Kessie ?
0
@FcPortoFan1999 ale która z ekip?
1
@LAMC_10 wielki kierowca o wielkim piłkarzu
2
@FcPortoFan1999 Ty wybierasz Arsenal ze Sportingiem?
No i klasa
@Czajka90 @Kessie @Popitek12
0
@FcPortoFan1999 ale wystąpili
0
@FcPortoFan1999 zobaczymy,
jak oceniasz wystep Tsitsipasów w deblu?
0
@FcPortoFan1999 nie nie, spokojnie, tutaj rozmawiamy o jezdzcach a nie Bluecarazie
Na razie jest moc
Hurkacz +
Ruud +
Rublev +
I jutro Zverev ?
0
@FcPortoFan1999 nie no spokojnie Oski
0
@FcPortoFan1999 jak pisalem: redemption
Ruudzik tez z wygrana
1
@Adran360 tylko to akurat wyciekly realistyczne nagrania z szatni obu ekip
1
@Barca_Big_Moment ;) ale serio to też chcialem, żeby zagrali ze sobą meczyk
1
@agaFCB zdecydowanie a jak ocena Bluecaraza na mączke?
1
@agaFCB Sinner 1,91 to jest na tej granicy optimum, żeby z jednej strony mieć idealne warunki i do serwisu i wyciągania maxa z uderzeń ale jeszcze żeby móc się niebywale sprawnie poruszać po korcie i być zwinnym
Wcześniej wydawało się, że 1,85-1,90 to takie optimum, dlatego Sinner lekko ponad, a Carlitos lekko poniżej
0
@Frimpong @clyde będzie grała w grę, a @VegetaPolska będzie próbował swojego szczęścia
1
@agaFCB Sampras czy Federer właśnie nie byli gigantami a wiemy jaki potężny serwis mieli - ale jednak byli te 2-3 cm wyżsi, więc to zawsze pomaga
1
@FcPortoFan1999 a jaki całościowy?
1
@agaFCB czasami też trzeba docenić jak rywal gra tenis top (głównie jak robi sporo pkt serwisem) - jak Korda w Miami - to już potem na Landaluce Kordzie starczyło tej gry na dodatkowego seta
0
@agaFCB @FcPortoFan1999 z drugiej strony jest też na serii 18 wygranych meczów z rzędu w mastersach.
Jeśli wygrałby MC, to miałby 22
Musiałby wygrać potem Madryt (6 spotkań) i w Rzymie musiałby dojść do 1/2 jeśli chce pobić rekord Djokovica 31 meczów z rzędu wygranych w mastersach (2011 rok) / 1/4 w Rzymie dałaby mu wyrównanie rekordu
4
Nie zwróciłem uwagi, ale Sinner jeszcze nie wygrał żadnego turnieju na mączce w karierze rangi wyższej niż 250. Do tej pory tylko wygrana w Umag w 2022 r.
Ma formę teraz - więc powinien w tym sezonie przełamać się w temacie.
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @JimMorrisonFCB @esem91 @Giwera
1
@Colon teraz mecz dla Ciebie - Monfils - Bublik