1

@Encore ma juz 3 mastersy z rzedu (wygral tez Paryz), teraz o 4 gra

1

@FcPortoFan1999 Zverev - Fonseca w 1/4 HIT

0

Jak Sinner nie przegra tego seta to juz chyba nigdy seta nie przegra

Machac mial 5-2 i podwojny break

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999

4

Arsenal z LM i Szwecja MŚ - Gyokeres ZP?

@Encore @Popitek12 @Kessie @Czajka90 @FcPortoFan1999 @ViscaelBarca2007

1

@Encore pewnie tak, wiec bedzie rozstawiony i na 3/4 runde juz ktos typu Sinner / Garfia moze na niego trafic

Dalej ma znaczenie czy bylby w top16 - bo wtedy nie wczesniej niz 4 runda

To musialby mastersa juz wygrac

0

@Encore Fonsi na mączce potrafi grać

Na RG bedzie bardzo trudna opcja dla kogos na 3/4 runde

Zakladam ze do RG ma szanse byc w top32 (aktualnie 35 w rankingu live) wiec miec rozstawienie

2

@gumaz @Popitek12 Popsiak najmniejszy nominał to ma 10 000 zł

3

@Popitek12 * Mistrz Świata Nahuel Molina

@blakkudium @Lanosss @Adran360

1

@Encore swoja droga LM dla PSG a MS Portugalii to Vitinha ze ZP

2

@Encore to jedna z bardziej abstrakcyjnych rzeczy w futbolu ktore gdyby powiedzial przed 2025 rokiem

2

@Giwera skill potęźny jest, dołożenie głowy

Jutro fajny test na Zvereva i szansa na rewanz z Sinnerem

3

@Encore Paryż sie niezle obudował

Po odejściu Mbappe wlasciwie ich kibice nie maja na narzekac a gra jest wrecz lepsza

3

@NeroTFP1 oklepana formuła i jeszcze nieprawdziwa przygotowana chyba przed meczem na wypadek

1) wygrana Atleti
2) wygrana Barcy

Poszla opcja 1

1

@mekston dodaje @esem91

4

Joao Fonseca najmłodszym cwiercfinalista turnieju w Monte Carlo od roku 2005 (wtedy Nadal i Gasquet)

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon @Giwera

0

@Encore ma te zagrania potężne

Teraz mecz ze Zverevem a potem moze na Sinnera znowu

0

@CLS63AMG to czas to zmienić ;)

5

Joao Fonseca pewnie wygrywa z Beretem i jest w swoim pierwszym 1/4 turnieju ATP Masters 1000

Rośnie Brazylijczyk - w 1/4 zagra albo ze Zverevem albo z Bergsem.

Fonseca - Zverev fajne starcie by było.

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon @Giwera

0

@Aequlibre a to oczywiście, że nasi powinni zwrócić mocno uwagę na to

0

@Aequlibre fakt, tamten mecz tez byl w LM
Trzeba by jeszcze zerknac czy nie bylo wiecej takich sytuacji - i czy nie dzialalo jak martwy przepis do tej pory

W teorii gol Argentyny w finale meczu z Francja mogl byc anulowany na skutek przepisu o tym ze gracze ARG z lawki wbiegli na murawe jeszcze zanim byl gol - literalnie patrząc na przepis.

0

@Aequlibre „wszyscy” to pewne nadużycie ;) ale tak to oczywiscie wzbudzilo kontrowersje - nawiazuje bardziej do sytuacji, ze historycznie w meczu Villi odgwizdano a tu nie

Jesli trzymac sie ta logike, to ktos moze powiedziec ze w LM konsekwetnie podchodza do tego, bo w meczu Bayernu z Arsenalem tego nie bylo

1

@Aequlibre jeszcze podobna sytuacja byla Arsenal Bayern i tam tez bez karnego

0

@FcPortoFan1999 nie jest Oski

Wprawdzie Medowi i Rubiemu nie poszlo wszystko idealnie w MC, ale Sasza gra dalej po comebacku

6

Musimy wygrac raz więcej od Atleti. (nie mylić z 2 razy wiecej)

Jesli chcemy uniknąć karnych i nie stracimy bramki to trzeba strzelić od nich raz więcej niż to co oni strzelili w pierwszym meczu.

1

@Gomess to brzmi jak „W ataku jest taka nędza prócz Messiego na co my liczymy...”

1

@Encore tzw BIG3 lat 90tych

@FcPortoFan1999

0

@Encore Fonseca teraz na Bereta gra

Ma już 3 rundę, widać, że coraz lepiej gra i robi coraz lepsze wyniki

2

@macio_944 szkoda ze chociaz nie to 1-2, bo jednak 2 bramy na wyjezdzie to kawal roboty

1

@Kapitan hawk widziales jakas podszywke?

2

Remis lub nawet jedna bramka straty pozostawia sprawę w rewanżu wciąż otwartą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?