mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore ma juz 3 mastersy z rzedu (wygral tez Paryz), teraz o 4 gra
1
@FcPortoFan1999 Zverev - Fonseca w 1/4 HIT
0
Jak Sinner nie przegra tego seta to juz chyba nigdy seta nie przegra
Machac mial 5-2 i podwojny break
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999
4
Arsenal z LM i Szwecja MŚ - Gyokeres ZP?
@Encore @Popitek12 @Kessie @Czajka90 @FcPortoFan1999 @ViscaelBarca2007
1
@Encore pewnie tak, wiec bedzie rozstawiony i na 3/4 runde juz ktos typu Sinner / Garfia moze na niego trafic
Dalej ma znaczenie czy bylby w top16 - bo wtedy nie wczesniej niz 4 runda
To musialby mastersa juz wygrac
0
@Encore Fonsi na mączce potrafi grać
Na RG bedzie bardzo trudna opcja dla kogos na 3/4 runde
Zakladam ze do RG ma szanse byc w top32 (aktualnie 35 w rankingu live) wiec miec rozstawienie
2
@gumaz @Popitek12 Popsiak najmniejszy nominał to ma 10 000 zł
3
@Popitek12 * Mistrz Świata Nahuel Molina
@blakkudium @Lanosss @Adran360
1
@Encore swoja droga LM dla PSG a MS Portugalii to Vitinha ze ZP
2
@Encore to jedna z bardziej abstrakcyjnych rzeczy w futbolu ktore gdyby powiedzial przed 2025 rokiem
2
@Giwera skill potęźny jest, dołożenie głowy
Jutro fajny test na Zvereva i szansa na rewanz z Sinnerem
3
@Encore Paryż sie niezle obudował
Po odejściu Mbappe wlasciwie ich kibice nie maja na narzekac a gra jest wrecz lepsza
3
@NeroTFP1 oklepana formuła i jeszcze nieprawdziwa przygotowana chyba przed meczem na wypadek
1) wygrana Atleti
2) wygrana Barcy
Poszla opcja 1
1
@mekston dodaje @esem91
4
Joao Fonseca najmłodszym cwiercfinalista turnieju w Monte Carlo od roku 2005 (wtedy Nadal i Gasquet)
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon @Giwera
0
@Encore ma te zagrania potężne
Teraz mecz ze Zverevem a potem moze na Sinnera znowu
0
@CLS63AMG to czas to zmienić ;)
5
Joao Fonseca pewnie wygrywa z Beretem i jest w swoim pierwszym 1/4 turnieju ATP Masters 1000
Rośnie Brazylijczyk - w 1/4 zagra albo ze Zverevem albo z Bergsem.
Fonseca - Zverev fajne starcie by było.
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon @Giwera
0
@Aequlibre a to oczywiście, że nasi powinni zwrócić mocno uwagę na to
0
@Aequlibre fakt, tamten mecz tez byl w LM
Trzeba by jeszcze zerknac czy nie bylo wiecej takich sytuacji - i czy nie dzialalo jak martwy przepis do tej pory
W teorii gol Argentyny w finale meczu z Francja mogl byc anulowany na skutek przepisu o tym ze gracze ARG z lawki wbiegli na murawe jeszcze zanim byl gol - literalnie patrząc na przepis.
0
@Aequlibre „wszyscy” to pewne nadużycie ;) ale tak to oczywiscie wzbudzilo kontrowersje - nawiazuje bardziej do sytuacji, ze historycznie w meczu Villi odgwizdano a tu nie
Jesli trzymac sie ta logike, to ktos moze powiedziec ze w LM konsekwetnie podchodza do tego, bo w meczu Bayernu z Arsenalem tego nie bylo
1
@Aequlibre jeszcze podobna sytuacja byla Arsenal Bayern i tam tez bez karnego
0
@FcPortoFan1999 nie jest Oski
Wprawdzie Medowi i Rubiemu nie poszlo wszystko idealnie w MC, ale Sasza gra dalej po comebacku
6
Musimy wygrac raz więcej od Atleti. (nie mylić z 2 razy wiecej)
Jesli chcemy uniknąć karnych i nie stracimy bramki to trzeba strzelić od nich raz więcej niż to co oni strzelili w pierwszym meczu.
1
@Gomess to brzmi jak „W ataku jest taka nędza prócz Messiego na co my liczymy...”
1
@Encore tzw BIG3 lat 90tych
@FcPortoFan1999
0
@Encore Fonseca teraz na Bereta gra
Ma już 3 rundę, widać, że coraz lepiej gra i robi coraz lepsze wyniki
2
@macio_944 szkoda ze chociaz nie to 1-2, bo jednak 2 bramy na wyjezdzie to kawal roboty
1
@Kapitan hawk widziales jakas podszywke?
2
Remis lub nawet jedna bramka straty pozostawia sprawę w rewanżu wciąż otwartą