mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@heniusss jedynie myslalem ze sędzia mógł uznać że gra nie została wznowiona - tylko jesli nawet tak to jakos to tlumaczenie nigdzie nie padło
Cos o tym polu karnym widzialem ale jednak podobno stopa Yamala nie byla w polu karnym
0
@FcPortoFan1999 coś przy siatce powiedzial, że tutaj najmniej chce z Garfią grać / czy że jest najgorszą opcją ta nawierzchnia
A sam Garfia tak dziwnie gra, niby pewna wygrana, ale duzo błędów było Oskarze
5
Carlos Alcaraz Garfia w 1/2 turnieju ATP Masters w Monte Carlo!
Haha co tam pogadał Bublik
Garfia wygrywa 6-3, 6-0 z Bublikiem w niewiele ponad 1h.
W 1/2 zagra albo z De Minaurem albo z Vacherotem
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @Giwera @esem91 @JimMorrisonFCB @Colon
0
@Peciak to ciekawe właśnie skąd to się pojawiło w przestrzeni - wczesniej tez o tym nie myslalem za ta sytuację - może pod wpływem wypowiedzi Flicka?
Nie będę się sprzeczał tutaj, bo jak pisałem nie widziałem do jakiego przepisu wprost się odwołać, ale to dziwne, że nikt nie skontrował tego, że karny i brak kartki
3
Co Garfia wyczarował teraz
@Encore @FcPortoFan1999 @agaFCB @Popitek12 @Giwera
0
@agaFCB serwis nie gra ale przynajmneij błedy zredukowal
3
Bublik podejmuje walkę na drop shoty z Garfią :)
Kąsa tym dzisiaj Carlitosa
@Encore @agaFCB @Kessie @FcPortoFan1999 @Giwera @esem91
4
Brawo Carlitos!
Bierze pierwszego seta!
Zatrzymał się na 10 niewymuszonych po 4 czy 5 gemach, a potem było solidnie
@Encore @agaFCB @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Giwera @JimMorrisonFCB @Colon @esem91
0
@agaFCB Sinner moze zdobyc swoj pierwszy masters na maczce
Zverev jak Zverev zapomni jak sie gra i realnie tylko Garfia moze z nim powalczyc ale sa męczarnie
1
Jaki punkt na 15-15 był, ależ to wybronił Garfia
Ale Bublik agresywny na korcie,
Ogólnie sporo niewymuszonych z obu stron
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Giwera @agaFCB
3
@Luciano99 De Jonga lubisz?
0
@Peciak nie odwolam sie tutaj do przepisu (wiec to moze nie jest biało-czarne), ale widzialem sporo dyskusji o tym i, że za to jak najbardziej mogła być żółta kartka za ostatecznie celowe zagranie piłki ręką w polu karnym
Wlasciwie jedyny argument dlaczego sędzia mógłby nie dać karnego, to gdyby ocenił, że do wznowienia nie doszło - to jest troche sliska interpretacja i na gruncie tego co wczesniej zrobil bramkarz trudno isc w tą stronę, ale jedynie to.
2
Bluecaraz - Bublik zaczęli
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @agaFCB @FcPortoFan1999 @Kessie @Giwera @Colon
0
@kanver_ tak, ale z drugiej strony karne często są otrzymywane za sytuacje które są daleko proporcjonalnie mniej groźne, albo czasami w ogóle
W sensie czy zaczynamy iść w taką ocenę - może nie dawajmy karnych za sytuacje absolutnie niegroźne, ale to wtedy trzeba by przepisy zmienić
1
@NeroTFP1 wiesz, przez chwile po meczu myslalem o tym „kontekst, ocena racjonalnosci etc”, ALE czy np jak Alvarez zaliczyl podwojne kopniecie przy karnym w serii z Realem to nie bylo mowy „przepis to przepis i moze ostry i moze niesprawiedliwy, ale to przepis”
Albo ile razy przy karnym korzysc dla ekipy jest nieproporcjonalnie wieksza od zagrożenia - czyli ile razy slyszymy „glupi faul na Mbappe” ale to karny
„miekki faul ale faul” to karny
Jesli pilka stala w miejscu i poszlo wznowienie to w sumie dlaczego usprawiedliwiac glupote Atleti - blad niewymuszony to tez błąd
8
Swoja droga ten zabrany karny dla nas to nie tylko karny ale tez Atleti gra w 10 (dla Pubilla to jest druga żólta), Atleti zapewne nie wprowadza Sorlotha etc
To zmienia wszystko w walce o 1/2
@Messibestplayerintheworld @Popitek12 @Encore @barcelonaLM @Kessie @norbi77@Lanosss @Kapitan hawk
0
@heniusss w sumie tez pomyslalem sobie jeszcze o innej kwestii - tj sytuacji z karnym Alvareza z Realem
Tez pechowa sytuacja, podwojne kopniecie i jednak sedzia bez litosci egzekwuje litere prawa - z duchem sportu moze trzeba by dac powtorzyc
W sumie to ogolnie sedzia i moze tez VAR jesli nie poinformowal powinien za to beknąć
Bład glupi, wrecz idiotyczny ale jednak sedzia w sytuacjach klarownych - nawet jak rywal robi glupi blad to powinien byc egzekwowac litere przepisow
Swoja droga przy tej sytuacji to bylaby druga zolta dla Pubilla wiec to nie tylko karny ale tez gra 10 na 10
0
@gumaz @FcPortoFan1999 Oski Ty pamietasz lipton za 1zł?
1
@agaFCB @JimMorrisonFCB Zverev jutro moze isc po 8 porażke z rzędu na Sinnera @FcPortoFan1999
3
Fonseca ze Zverevem kawał boju stoczyli.
Młody Brazylijczyk jak równy z równym grał, ale dzisiaj jeszcze zabrakło do pokonania 3 rakiety świata
Zverev teraz najpewniej zagra z Sinnerem w 1/2 Monte Carlo
@Encore @barcelonaLM @Popitek12
@FcPortoFan1999 @Giwera @Kessie @JimMorrisonFCB @agaFCB
2
Piękne połaczenie nowoczesnego tenisa z taką techniką i miękkością
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @agaFCB @JimMorrisonFCB @Giwera @esem91
2
Fonseca - ależ ten chlopak rośnie
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @JimMorrisonFCB @Giwera @esem91
1
@Comentateiro @Kgorecki2500 opinia
2
@Giwera Sinner wszedl na taki potezny level up od 2024 - czyli od 23 roku wlasciwie
Garfia nieco wczesniej juz zaczal wygrywac ale od 20 roku to poszla juz pewna stabilizacja - ale tez poprzedni sezon byl jego najlepszym
Fonsi ma 19/20 lat
2
@JimMorrisonFCB aj stracil podanie teraz
4
Joao Fonseca - Alex Zverev graja ze soba
@Encore @Popitek12 @agaFCB @Giwera @Kessie @JimMorrisonFCB @esem91
4
@barcanawieki @Adran360 @escarabajo @Popitek12 @Kessie i inni fani
0
@Frimpong bardzo ładne wrony @FcPortoFan1999 Oski a Ty który wolisz?
0
@Popitek12 kto bierze mundial Portugalia czy Szwecja?
0
@FcPortoFan1999 tutaj bylo widoczne
Fokus na lige poszedl