0

@FcPortoFan1999 jeśli cukrzyca go mocniej dopadnie, to trzeba być wyrozumiałym

0

@FcPortoFan1999 ostatnio mocno się sfrustrował w stolicy Księstwa, ale chce nawiązać do najlepszych lat

4

@FcPortoFan1999 @Popitek12 Popsiak np. francuza regularnie ćwiczy

@Lanosss @blakkudium

0

@FcPortoFan1999 Hurkacz i Tsitsipas będą chcieli powalczyć w Monachium

W Barcelonie Rubi może być zagrożeniem, jeśli Muset wróci do dobrego grania to też finał z Garfią może być ciekawy

3

3

ATP Barcelona 500

Drabinka Carlosa Alcaraza Garfii:

1r: kwalifikant
2r: Machac / Baez
1/4: Rublev / Sonego
1/2: De Minaur / Draper / Etcheverry
final: Muset / Kaczka / Vacherot / Norrie

ATP Monachium:

W Monachium: Hurkacz w 1 rundzie zagra z Bublikiem
Fonseca zagra z Tabilo
Tsitsipas z Marozsanem

Tytułu w Monachium broni Zverev

@Encore @Popitek12 @agaFCB @Giwera @Kessie @FcPortoFan1999 @JimMorrisonFCB @Colon @esem91

1

@Czajka90 a to @Kessie nie miał pisać?

@Popitek12

5

@AduŚ07 @Luciano99 tak nie ma - napisał wyżej

4

@Bolton oni akurat nigdy nie byli zainteresowani liga negreiry - licza sie tylko klubowe mistrzostwa swiata 2029

1

@Luciano99 @buglikos i my tez powinnismy oszczedzac sily na mecz w weekend i 200% energii na rewanż

5

@misterio trypletu nie moga juz wygrac ale 2x lm to juz chore w tym kontekscie

0

@daniel32778 z Arsenalem remontady nie bylo, lepiej dla nas jakby polecieli w lm

2

@macio_944 dobrze jakby polecieli z Bayernem, bo wciąż remontada może dać im kopa

0

@APTAPT nie no Mistrz to pewniak już

Na tym etapie sezonu taka przewaga to musiałoby być totalne frajerstwo

3

3

@FabianekMrozek co na to modele symulacyjne?

@JimMorrisonFCB

1

Przy takim wyniku Realu to już w ogóle nie powinno być tematu co do oszczędzania graczy na LM

Wiadomo, że liga to liga i walczy się o nią cały sezon, ale przewaga 7 jest ogromna, a 6 (i mecz mniej) to kosmos na tym etapie ligi

1

@FcPortoFan1999 niekoniecznie, to była 5 rakieta świata wówczas Oski

1

@FcPortoFan1999 trzeba przyznać, że zapowiadał się na elektryzujący ćwierćfinał

1

@FcPortoFan1999 ale ladnie powalczyl Stefanos w trzecim secie

3

Kiedy numer 1 tenisa walczyl z numerem 5



Kiedy ponownie skrzyżują rakiety?

@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @Giwera

0

@FcPortoFan1999 27 lat ma Oski jeszcze, do 28 urodzin jeszcze troche czasu

0

@Laminedependencia rocznikowo ale on jest z grudnia wiec blizej mu do 27 niz 28

1

@Laminedependencia Mbappe ma 27 lat

0

@FcPortoFan1999 nie no, Mbappe to kawal grajka

2

@Messibestplayerintheworld nie no, 7 pkt to ogromna przewaga na tym etapie sezonu to chyba nikt historycznie tyle nie zaprzepascil w la liga

Praktycznie jest

0

@FcPortoFan1999 dlaczego Oski?

4

@MessiForeverTheBest i @AlexDark00 lubi takie propozycje

0

Mbappe dzisiaj z golem?

@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999

1

@JimMorrisonFCB mam cos takiego

Based on available data, Carlos Alcaraz does not generate higher revolutions per minute (RPM) on his forehand than Rafael Nadal. While Alcaraz is capable of producing elite, top-tier spin often exceeding 3,200 RPM, Nadal's career average is around 3,200–3,400 RPM, with peaks reported as high as 5,000 RPM, maintaining higher average spin.

Moze to bylo przy pozniejszym Nadalu i ten fh troche tez sie zmienil - na zasadzie ze u Carlitosa porownano peak z jakims srednim zagraniem Rafy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?