0

@Colon @FcPortoFan1999 jest dialekt monageski

0

@Colon @FcPortoFan1999 on mial jakas katorznicze kampanie w Rio

Gral mecz po meczu i jakies maratony

3

0

@FcPortoFan1999 a Triple H?

To jest ultra wazny mec

0

@FcPortoFan1999 wlasnie Oski nie wiadomo co tu sie stanelo od 2 seta

5

Carlos Alcaraz Garfia - Aleksander Bublik jutro jako trzecia para na korcie centralnym

Garfia dzisiaj ciezka batalia z Etcheverrym - blisko 2,5h walki a 1 set to bylo 25 minut ;)

@Encore
@FcPortoFan1999 @Kessie @JimMorrisonFCB @Colon @Giwera @agaFCB@esem91

1

@Encore Z Baezem mial lepszy dzien

1

Alez wymiana teraz
Garfia - Etcheverry

Garfii pomogla tasma

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @agaFCB @Giwera

0

@agaFCB i znowu problemy

3

@Encore Henry w sumie akurat moze co nieco powiedziec, bo z boiska tez pewne rzeczy robil wiec to nie tylko takie kanapowe gadanie

0

@agaFCB pierwszy set klasa ale potem drugi odwrotnosc

0

@Alistar74 jesli wygra mundial to to bierze - raczej tez Hiszpania bez bardzo dobrego Yamala tego nie wezmie

4

1

@FcPortoFan1999 Garfia jakis lekko zmęczony

2

@ViscaelBarca2007 Ferran i spotify premium za Alvareza?

0

@FcPortoFan1999 on nie umie tak gotowac w toilet breaki jak niektorzy

1

@Misiusessi dobry pomysl, zapros ja na kawe

0

@FcPortoFan1999 i mamy 1-1 Oski, problemy problemy

2

Etcheverry bierze drugiego seta

Problemow Garfii ciąg dalszy

@Encore @agaFCB @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @JimMorrisonFCB @Giwera

1

@Alistar74 Yamal wciaz prezentuje sie kosmicznie i gra na swiecie obecnie w scislym top

O jakich pilkarzach mowisz? Tych lepszych?

0

@FcPortoFan1999 pierwszy to gotowal

1

@Alistar74 akurat w tym sezonie jest mundial i po Lm i tak bedzie mial ogromne znaczenie

Porazka nawet w 1/4 LM nie przekresla Yamala a Hiszpania wiemy jak silnie sie prezentuje

Wygrany mundial Hiszpanii to praktycznie pewna ZP Yamala

0

@FcPortoFan1999 to z Triple H dawaj na 2 monitory

0

@FcPortoFan1999 Sinner to dostal laga po raz pierwszy od dawien dawna a Garfia tak ma

2

@KamQiX @daniel32778 moim zdaniem rozejdzie sie po prostu o skutecznosc

Jak zaczniemy strzelac to co mamy to powinno byc ok, wiemy ze zwykle z tym jest u nas różnie, ale po prostu tutaj juz nie ma tego marginesu ktory mielismy

1

Alcaraz juz prawie 30 niewymuszonych

Juz bylo dobrze po pierwszym secie

@Encore @agaFCB @FcPortoFan1999 @Giwera @Popitek12

0

@FcPortoFan1999 problemy problemy Oski

0

@FcPortoFan1999 a co jest po 18:30?

0

@FcPortoFan1999 Oski, Garfia ma problemy w drugim secie

0

@FcPortoFan1999 ogladasz potem Hubiego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?