mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon @FcPortoFan1999 jest dialekt monageski
0
@Colon @FcPortoFan1999 on mial jakas katorznicze kampanie w Rio
Gral mecz po meczu i jakies maratony
3
@FcPortoFan1999 *panelsonami
@Popitek12 zapisuj to
@blakkudium @Adran360
0
@FcPortoFan1999 a Triple H?
To jest ultra wazny mec
0
@FcPortoFan1999 wlasnie Oski nie wiadomo co tu sie stanelo od 2 seta
5
Carlos Alcaraz Garfia - Aleksander Bublik jutro jako trzecia para na korcie centralnym
Garfia dzisiaj ciezka batalia z Etcheverrym - blisko 2,5h walki a 1 set to bylo 25 minut ;)
@Encore
@FcPortoFan1999 @Kessie @JimMorrisonFCB @Colon @Giwera @agaFCB@esem91
1
@Encore Z Baezem mial lepszy dzien
1
Alez wymiana teraz
Garfia - Etcheverry
Garfii pomogla tasma
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @agaFCB @Giwera
0
@agaFCB i znowu problemy
3
@Encore Henry w sumie akurat moze co nieco powiedziec, bo z boiska tez pewne rzeczy robil wiec to nie tylko takie kanapowe gadanie
0
@agaFCB pierwszy set klasa ale potem drugi odwrotnosc
0
@Alistar74 jesli wygra mundial to to bierze - raczej tez Hiszpania bez bardzo dobrego Yamala tego nie wezmie
4
Vamos Carlitos!
Garfia z przełamaniem!
@Encore @agaFCB @Popitek12 @FcPortoFan1999@Giwera @esem91 @JimMorrisonFCB
1
@FcPortoFan1999 Garfia jakis lekko zmęczony
2
@ViscaelBarca2007 Ferran i spotify premium za Alvareza?
0
@FcPortoFan1999 on nie umie tak gotowac w toilet breaki jak niektorzy
1
@Misiusessi dobry pomysl, zapros ja na kawe
0
@FcPortoFan1999 i mamy 1-1 Oski, problemy problemy
2
Etcheverry bierze drugiego seta
Problemow Garfii ciąg dalszy
@Encore @agaFCB @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @JimMorrisonFCB @Giwera
1
@Alistar74 Yamal wciaz prezentuje sie kosmicznie i gra na swiecie obecnie w scislym top
O jakich pilkarzach mowisz? Tych lepszych?
0
@FcPortoFan1999 pierwszy to gotowal
1
@Alistar74 akurat w tym sezonie jest mundial i po Lm i tak bedzie mial ogromne znaczenie
Porazka nawet w 1/4 LM nie przekresla Yamala a Hiszpania wiemy jak silnie sie prezentuje
Wygrany mundial Hiszpanii to praktycznie pewna ZP Yamala
0
@FcPortoFan1999 to z Triple H dawaj na 2 monitory
0
@FcPortoFan1999 Sinner to dostal laga po raz pierwszy od dawien dawna a Garfia tak ma
2
@KamQiX @daniel32778 moim zdaniem rozejdzie sie po prostu o skutecznosc
Jak zaczniemy strzelac to co mamy to powinno byc ok, wiemy ze zwykle z tym jest u nas różnie, ale po prostu tutaj juz nie ma tego marginesu ktory mielismy
1
Alcaraz juz prawie 30 niewymuszonych
Juz bylo dobrze po pierwszym secie
@Encore @agaFCB @FcPortoFan1999 @Giwera @Popitek12
0
@FcPortoFan1999 problemy problemy Oski
0
@FcPortoFan1999 a co jest po 18:30?
0
@FcPortoFan1999 Oski, Garfia ma problemy w drugim secie
0
@FcPortoFan1999 ogladasz potem Hubiego?