mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 jest odpuszczenie i fokus na lidze
0
@FcPortoFan1999 jednak jest
0
@FcPortoFan1999 Porto oszczedza sie na ligę
1
@Giwera @FcPortoFan1999 i kolejny raz nie-robot
2
@ViscaelBarca2007 bedzie murowane i liczenie na wolnego Mistrza Świata
0
@agaFCB @FcPortoFan1999 fakt ze mial tez sporo wiecej winnerow
Dla niego ten turniej i tak najlepszy od United Cup
0
@agaFCB walczyl dzisiaj dzielnie ale tez slaba skutecznosc na BP 2/12
To prawie jak Sinner w 1/2 AO
3
@FcPortoFan1999 @Kessie ale czy lepszy od meczu tysiąlecia?
0
@FcPortoFan1999 niestety w dlugich wymianach ma
Problemy i jest w plecy
0
@FcPortoFan1999 tutaj bylo wiadomo kto jest faworytem kibicow lokalnie
2
Ale pilka Hurkacza!
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie
1
@FcPortoFan1999 a Triple H walczy
0
@FcPortoFan1999 a Triple H walczy w 3 secie
2
@Kgorecki2500 @Comentateiro idealny dla Ciebie zatem bo ma mniej niz 200 lat
0
@FcPortoFan1999 ale jak zaczniesz ogladac to sie przekonasz
Wiesz ze LE i LKE operuja podobnie jak LM?
1
@FcPortoFan1999 odbudowal sie w MC
2
@Encore @FcPortoFan1999 lepiej Enkorze patrz na Huberta
0
@FcPortoFan1999 oby teraz wzial tego seta
0
@FcPortoFan1999 ja np mam smecze jak Djokovic
0
@Colon @FcPortoFan1999 jest dialekt monageski
0
@Colon @FcPortoFan1999 on mial jakas katorznicze kampanie w Rio
Gral mecz po meczu i jakies maratony
3
@FcPortoFan1999 *panelsonami
@Popitek12 zapisuj to
@blakkudium @Adran360
0
@FcPortoFan1999 a Triple H?
To jest ultra wazny mec
0
@FcPortoFan1999 wlasnie Oski nie wiadomo co tu sie stanelo od 2 seta
5
Carlos Alcaraz Garfia - Aleksander Bublik jutro jako trzecia para na korcie centralnym
Garfia dzisiaj ciezka batalia z Etcheverrym - blisko 2,5h walki a 1 set to bylo 25 minut ;)
@Encore
@FcPortoFan1999 @Kessie @JimMorrisonFCB @Colon @Giwera @agaFCB@esem91
1
@Encore Z Baezem mial lepszy dzien
1
Alez wymiana teraz
Garfia - Etcheverry
Garfii pomogla tasma
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @agaFCB @Giwera
0
@agaFCB i znowu problemy
3
@Encore Henry w sumie akurat moze co nieco powiedziec, bo z boiska tez pewne rzeczy robil wiec to nie tylko takie kanapowe gadanie
0
@agaFCB pierwszy set klasa ale potem drugi odwrotnosc