4

Drabinka Igi Świątek w Stuttgarcie

2r. Siegemund / Fręch
1/4 Andreeva / Ostapenko
1/2 Rybakina / Paolini / Eala
final: Gauff / Svitolina / Muchova

Saba tym razem odpusciła walke o Porsche

@tbas @adi7adi8 @Encore @agaFCB @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Eklerek @JimMorrisonFCB @Colon @Giwera

5

To teraz już Flick może spokojnie pomyśleć o zmianach

0

@ali3gator znaczy te momenty prime Neymara były kozak - więc czy to nie taki wysoki sufit to można dyskutować

Nawet jak przeszedł do PSG to potrafił gotować pół sezonu niebywale, ale kontuzje też dały o sobie znać - mowiac o prime to mysle nawet o krotkich okresach po kilka miesięcy

Ale Yamal jest niebywałem crackiem - młody GOAT i sufit ma właśnie ciekawe jak wysoko ma

Bawi się niebywale

6

Ależ to był dobry strzał Yamala

Widać, że niedługo on będzie z takiej klepki to wolne sadzał dla nas

@Encore @tbas @Laminedependencia @Kessie @Popitek12 @FcPortoFan1999

0

@kanver_ to, że raz tak było nie znaczy, że to będzie powtarzał ;)

Jest oszczędzany, nawet nie wiadomo czy wyjdzie - sprawa rekordu poza zasięgiem to po prostu fakty

7

0

@kanver_ i widzisz Kane znowu oszczędzany, jak pisałem przyjdzie LM to i będzie oszczędzanie

Ciekawe czy w ogóle swój personal best pobije

4

Yamal zalicza swoje pierwsze double double w lidze

@tbas @Laminedependencia @Encore @Popitek12 @Kessie @Adran360

1

@Adran360 pojedzie na mundial?

1

@agaFCB 6/10, jak siedzial pierwszy to wygrywal niemal wszystko ale 6/10 siedzial

1

@agaFCB nieźle choc ten drugi set mogl sie przeciagnac

Wydawalo sie ze Vacherot wyjdzie na 5-4

Ale ogolnie widac bylo przewage w jakosci gry nad Vacherotem.

I oczywiscie wciaz za slaba gra na Sinnera, wiec teraz wyjdzie czy nie gral w trybie 100% czy forma jednak daleka od idealu

Zdecydowanie najslabszy swoj mecz w turnieju zagral na Etcheverryego

0

@Kozinho. Ale nie wtopilismy, z taka przewaga jak teraz nikt la ligi nie wtopil

6

1

@directedbyfcb dokladnie, mamy nawet gracza w ekipie ktory to pamieta

Teraz to na papierze my mamy lepsza ekipe a wtedy United wygladalo duzo slabiej od PSG

0

@MOLESTA United odrobilo 0-2 z PSG u siebie, wygrali 3-1 i awansowali

3

@Kessie @Popitek12 Pops ogladasz?

0

@BHAFCB niewymuszony i podwójny błąd i było równo, a potem Garfia odpalił dwie świetne piłki

7

Carlos Alcaraz Garfia w finale turnieju Monte Carlo po raz 2 z rzędu!

W finale mamy hit: Carlos Alcaraz Garfia - Jannik Sinner

@Encore @Popitek12 @Giwera @Kessie @FcPortoFan1999 @esem91 @JimMorrisonFCB @Colon @agaFCB @Lionel_Messi10

1

Vamos Carlitos!

Break i serwuje po final w Monte Carlo!

Alez miniecie przy rowno

A potem jaki drop shot

@Encore @Popitek12 @agaFCB @Giwera @Kessie @JimMorrisonFCB @FcPortoFan1999

9

@TR3YWAY @Kessie opinia

2

@FcPortoFan1999 jeziorko z @gumaz i @Kessie ?

2

0

@FcPortoFan1999 Oski a Ty kiedy wakajki?
Jakie plany na ten rok?

1

@FcPortoFan1999 Vacherot pamietaj ze to lokalny zawodnik - on zna te korty Oski

1

Carlos Alcaraz Garfia wygrywa 1 seta w 1/2 z Vacherotem

@Encore @barcelonaLM @agaFCB @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Giwera @Kessie

1

@Eklerek @FcPortoFan1999 Oski duma ze Stefanosa?

@Encore

0

@FcPortoFan1999 tutaj tez zalicza dobry poczatek 40-0

0

@Colon pierwsze spotkanie

0

@FcPortoFan1999 Vacherot lubi bronić BP Oski

4

19 kwietnia 2026 17:30 kluczowa data dla Arsenalu

@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Czajka90 @Eklerek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?