mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jeszcze mamy bezposrednie starcie City - Arsenal
@Czajka90
@Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie
0
@FcPortoFan1999 obudzil sie w 5 secie i potem mogl miec mecz nawet ale tam poszla ta slynna pilka
4
Jannik Sinner wygrywa 6-1, 6-4 ze Zverevem i melduje sie w finale Monte Carlo
Sinner wygrywa 8 raz z rzędu ze Zverevem
21 wygrana z rzedu w turniejach masters.
Awansuje do swojego pierwszego finału w MC i jak wygra turniej to zostanie numerem 1.
@Encore @FcPortoFan1999 @agaFCB @Popitek12 @Giwera @esem91 @JimMorrisonFCB @Colon
0
@FcPortoFan1999 korty ziemne, ale widzielismy na French Open ze Sinner
Mogl miec wygrana
2-0 w setach i break
Potem 2-1 w setach 5-3 i 3 meczowe
0
@FcPortoFan1999 niekoniecznie, patrz finalsy Oski czy final Wimbledonu
1
@FcPortoFan1999 2/18 break pointów to nie jest normalna skuteczność
5
@TR3YWAY @Comentateiro opinia
0
@FcPortoFan1999 niestety Sinneros potężnie wygląda i nie wiem jak Garfield tutaj (przy obecnej grze) będzie mógł go pozbawić swojego pierwszego mastersa na mące - musiałby poprawić formę
0
@FcPortoFan1999 to byl choke mowiąc wprost i moze za duza pewnosc siebie, bo generalnie od 2024 to bawił się z Serbem
0
@FcPortoFan1999 Oski pacz Zverev ma 2 gemy w drugim secie
Poprawil sie o 100%
0
@FcPortoFan1999 on jeszcze zwiekszyl repertuar
Za chwile wraca pewnie na numer 1
Czlowiekiem to byl bo zawiodla skutecznosc w 1/2 AO, ale w grze gotowal
37 setow z rzedu w mastersach to rekord na lata
Wygranie sunshine double bez straty seta kosmos
0
@FcPortoFan1999 ale tez sami strzelili w końcówce
1
@Mario96w ciekawe kiedy Borussia
Na teraz moim zdaniem Borussia tutaj jest królową
@FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 Porto odpuscilo ostatni mecz w LE zeby skupic sie na Lidze
0
@Starrk najlepszy wynik w historii dla gracza w tym wieku
0
@FcPortoFan1999 Porto chilluje Oski
1
@FcPortoFan1999 pamietam jak Sasza mowil ze na big3 trudniej grac niz na Sincaraza i potem idzie po 8 porażkę z rzędu na Sinnera xd
A Alcaraza bez nog nie pokonal w Australii
0
@FcPortoFan1999 ale jest gem Oski, tutaj trzeba pochwalic
1
Brawo dla Zvereva, ugrał jednego gema w pierwszym secie
Mimo ze Sinner gra praktycznie bez pierwszego podania.
@Encore @barcelonaLM @FcPortoFan1999 @agaFCB @Popitek12 @Giwera @esem91 @JimMorrisonFCB
5
@Luciano99 @Kessie Opinia
1
@Kessie zlota pilka loading
2
@Adran360 @Popitek12 Popsiak uwielbial wywiady Piersa i Crisa
1
Jak Sinner zrobi finał w MC to z finałów mastersów brakuje mu jedynie Madrytu
Bedzie mial szanse za 2 tygodnie
Swoja droga Sinner coraz czesciej do swojego repertuaru doklada tez drop shota w grze.
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Giwera @esem91 @JimMorrisonFCB @Colon
2
Sinner z podwojnym przełamaniem
Włoch miażdży Saszę
@Encore @FcPortoFan1999 @Kessie @Popitek12 @agaFCB @Giwera @esem91
2
Sinner na start z łamakiem na Sasze
@Encore @FcPortoFan1999 @agaFCB @Giwera @Kessie @esem91
8
@July_6_BcN @Kessie co Ty za maile znowu wysylasz?
@Luciano99sprawdz czy nie uzywa Waszego komputera zakładowego do tego
0
@FcPortoFan1999 Oski, on nie czuje sie komfortowo grając na Sinnera
0
@FcPortoFan1999 jeśli cukrzyca go mocniej dopadnie, to trzeba być wyrozumiałym
0
@FcPortoFan1999 ostatnio mocno się sfrustrował w stolicy Księstwa, ale chce nawiązać do najlepszych lat
4
@FcPortoFan1999 @Popitek12 Popsiak np. francuza regularnie ćwiczy
@Lanosss @blakkudium