4

Jeszcze mamy bezposrednie starcie City - Arsenal

@Czajka90
@Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie

0

@FcPortoFan1999 obudzil sie w 5 secie i potem mogl miec mecz nawet ale tam poszla ta slynna pilka

4

Jannik Sinner wygrywa 6-1, 6-4 ze Zverevem i melduje sie w finale Monte Carlo

Sinner wygrywa 8 raz z rzędu ze Zverevem

21 wygrana z rzedu w turniejach masters.

Awansuje do swojego pierwszego finału w MC i jak wygra turniej to zostanie numerem 1.

@Encore @FcPortoFan1999 @agaFCB @Popitek12 @Giwera @esem91 @JimMorrisonFCB @Colon

0

@FcPortoFan1999 korty ziemne, ale widzielismy na French Open ze Sinner
Mogl miec wygrana

2-0 w setach i break
Potem 2-1 w setach 5-3 i 3 meczowe

0

@FcPortoFan1999 niekoniecznie, patrz finalsy Oski czy final Wimbledonu

1

@FcPortoFan1999 2/18 break pointów to nie jest normalna skuteczność

5

0

@FcPortoFan1999 niestety Sinneros potężnie wygląda i nie wiem jak Garfield tutaj (przy obecnej grze) będzie mógł go pozbawić swojego pierwszego mastersa na mące - musiałby poprawić formę

0

@FcPortoFan1999 to byl choke mowiąc wprost i moze za duza pewnosc siebie, bo generalnie od 2024 to bawił się z Serbem

0

@FcPortoFan1999 Oski pacz Zverev ma 2 gemy w drugim secie

Poprawil sie o 100%

0

@FcPortoFan1999 on jeszcze zwiekszyl repertuar

Za chwile wraca pewnie na numer 1

Czlowiekiem to byl bo zawiodla skutecznosc w 1/2 AO, ale w grze gotowal

37 setow z rzedu w mastersach to rekord na lata
Wygranie sunshine double bez straty seta kosmos

0

@FcPortoFan1999 ale tez sami strzelili w końcówce

1

@Mario96w ciekawe kiedy Borussia

Na teraz moim zdaniem Borussia tutaj jest królową

@FcPortoFan1999

0

@FcPortoFan1999 Porto odpuscilo ostatni mecz w LE zeby skupic sie na Lidze

0

@Starrk najlepszy wynik w historii dla gracza w tym wieku

0

@FcPortoFan1999 Porto chilluje Oski

1

@FcPortoFan1999 pamietam jak Sasza mowil ze na big3 trudniej grac niz na Sincaraza i potem idzie po 8 porażkę z rzędu na Sinnera xd

A Alcaraza bez nog nie pokonal w Australii

0

@FcPortoFan1999 ale jest gem Oski, tutaj trzeba pochwalic

1

Brawo dla Zvereva, ugrał jednego gema w pierwszym secie

Mimo ze Sinner gra praktycznie bez pierwszego podania.

@Encore @barcelonaLM @FcPortoFan1999 @agaFCB @Popitek12 @Giwera @esem91 @JimMorrisonFCB

5

1

@Kessie zlota pilka loading

2

@Adran360 @Popitek12 Popsiak uwielbial wywiady Piersa i Crisa

1

Jak Sinner zrobi finał w MC to z finałów mastersów brakuje mu jedynie Madrytu

Bedzie mial szanse za 2 tygodnie

Swoja droga Sinner coraz czesciej do swojego repertuaru doklada tez drop shota w grze.

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Giwera @esem91 @JimMorrisonFCB @Colon

2

Sinner z podwojnym przełamaniem

Włoch miażdży Saszę

@Encore @FcPortoFan1999 @Kessie @Popitek12 @agaFCB @Giwera @esem91

2

Sinner na start z łamakiem na Sasze

@Encore @FcPortoFan1999 @agaFCB @Giwera @Kessie @esem91

8

@July_6_BcN @Kessie co Ty za maile znowu wysylasz?

@Luciano99sprawdz czy nie uzywa Waszego komputera zakładowego do tego

0

@FcPortoFan1999 Oski, on nie czuje sie komfortowo grając na Sinnera

0

@FcPortoFan1999 jeśli cukrzyca go mocniej dopadnie, to trzeba być wyrozumiałym

0

@FcPortoFan1999 ostatnio mocno się sfrustrował w stolicy Księstwa, ale chce nawiązać do najlepszych lat

4

@FcPortoFan1999 @Popitek12 Popsiak np. francuza regularnie ćwiczy

@Lanosss @blakkudium

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?