4

Mocny start Garfii, 4-1 z podwójnym przełamaniem

Na start 1 gema bardzo fajna akcja w jego wykonaniu była

Przypominam, że po meczu Garfii na kort wejdzie rakieta z Wrocławia - Hubert Hurkacz

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Giwera @FcPortoFan1999 @JimMorrisonFCB @esem91 @agaFCB

1

@MessiForeverTheBest Yamal to mlody GOAT

1

@heniusss ale co mam kupować czy nie

Może zabrakło jasnego stanowiska dla sędziów.

Jak pisalem literalnie to jest karny.

Moze gdyby nasi mocniej protestowali to bylaby decyzja o karnym a moze jednak sedziowie maja tutaj pole do interpretacji - swoja droga to chyba tez temat dla pilkarzy z takim sposobem wznawiania

3

1

@heniusss po każdym z tych meczów była afera i dyskusje

Przez wiele lat (a akurat tam wpływ miał znaczenie) był temat wychodzenia bramkarzy przed linię przed karnym (co wiemy, że Dudek kiedyś wykorzystał po maxa) i tam też tego nie wolno było robić (mówiono o martwym przepisie), ale tam powiedziałbym, że nawet bardziej można kwestionować, bo to miało znaczenie - miało wpływ na grę.

1

@heniusss wiem, że w meczu Aston Villa Brugge gwizdnęli

A mogę powiedzieć, że z duchem sportu w meczu Arsenal - Bayern nie gwizdnęli ;)

0

@FcPortoFan1999 Oski, tu LM dla Polto jak byk wjedzie

3

3

Carlos Alacaraz Garfia - Tomas Martin Etcheverry zaczynają mecz w walce o 1/4 w Monte Carlo

Carlitos wybrał odbiór

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Giwera @JimMorrisonFCB @Colon @agaFCB @esem91

2

@heniusss @Encore @Lionel_Messi10 to jest ciekawy temat właśnie, bo np. jeśli idziemy literalnie z prawem to gol dla ARG w finale MŚ na 3-2 powinien być anulowany bo piłkarze ARG wbiegli na boisko przed golem

ALE jeśli rozmawiamy o duchu sportu i kontekście to wtedy mówimy, ale co to zmieniło, że kaweł za linię daleko od akcji wbiegli zawodnicy - nie zmieniło to niczego w całej akcji nie wpłynęło na żadnego zawodnika - nikt nie ucierpiał, nikt z drugiej drużyny nie miał z tego tytułu niekorzyści i taką widziałem intepretacje tego zdarzenia, ze wbiegniecie ale z impactem (jakimkolwiek) to ok

Tutaj troche tez tak jest - literalnie to jest karny i sędzia wybroniłby się z litery prawa, ale z duchem sportu i kontekst mogą mieć znaczenie.

2

@Kapitan hawk biorę kiecę i lecę

4

@Kessie *Mistrza Świata Juliana Alvareza

@Lanosss @Popitek12 @blakkudium @ViscaelBarca2007

1

@FcPortoFan1999 w przyszlym sezonie będziesz z Porto z Polakami Oski, haha

0

@FcPortoFan1999 pamiętam, rzuciłeś randomo tą liczbą

0

@FcPortoFan1999 Ruudzik krecz, ale gdyby nie to by wygrał

4

Stało się - koniec rekordowej serii Jannika Sinnera liczby setów wygranych z rzedu w mastersach.

Włoch zakończyl serie na 37 setach pobijajac dotychczasowy rekord 24 setów Djokovica.

Kosmicznie wygląda ten rekord - rekord z gatunku wygladajacy na nie do ruszenia przez lata.

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @esem91 @Giwera @JimMorrisonFCB @Colon

0

@Encore @FcPortoFan1999 chyba jednak przegra tego seta

1

@Encore ma juz 3 mastersy z rzedu (wygral tez Paryz), teraz o 4 gra

1

@FcPortoFan1999 Zverev - Fonseca w 1/4 HIT

0

Jak Sinner nie przegra tego seta to juz chyba nigdy seta nie przegra

Machac mial 5-2 i podwojny break

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999

4

Arsenal z LM i Szwecja MŚ - Gyokeres ZP?

@Encore @Popitek12 @Kessie @Czajka90 @FcPortoFan1999 @ViscaelBarca2007

1

@Encore pewnie tak, wiec bedzie rozstawiony i na 3/4 runde juz ktos typu Sinner / Garfia moze na niego trafic

Dalej ma znaczenie czy bylby w top16 - bo wtedy nie wczesniej niz 4 runda

To musialby mastersa juz wygrac

0

@Encore Fonsi na mączce potrafi grać

Na RG bedzie bardzo trudna opcja dla kogos na 3/4 runde

Zakladam ze do RG ma szanse byc w top32 (aktualnie 35 w rankingu live) wiec miec rozstawienie

2

@gumaz @Popitek12 Popsiak najmniejszy nominał to ma 10 000 zł

3

@Popitek12 * Mistrz Świata Nahuel Molina

@blakkudium @Lanosss @Adran360

1

@Encore swoja droga LM dla PSG a MS Portugalii to Vitinha ze ZP

2

@Encore to jedna z bardziej abstrakcyjnych rzeczy w futbolu ktore gdyby powiedzial przed 2025 rokiem

2

@Giwera skill potęźny jest, dołożenie głowy

Jutro fajny test na Zvereva i szansa na rewanz z Sinnerem

3

@Encore Paryż sie niezle obudował

Po odejściu Mbappe wlasciwie ich kibice nie maja na narzekac a gra jest wrecz lepsza

3

@NeroTFP1 oklepana formuła i jeszcze nieprawdziwa przygotowana chyba przed meczem na wypadek

1) wygrana Atleti
2) wygrana Barcy

Poszla opcja 1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?