mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Mocny start Garfii, 4-1 z podwójnym przełamaniem
Na start 1 gema bardzo fajna akcja w jego wykonaniu była
Przypominam, że po meczu Garfii na kort wejdzie rakieta z Wrocławia - Hubert Hurkacz
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Giwera @FcPortoFan1999 @JimMorrisonFCB @esem91 @agaFCB
1
@MessiForeverTheBest Yamal to mlody GOAT
1
@heniusss ale co mam kupować czy nie
Może zabrakło jasnego stanowiska dla sędziów.
Jak pisalem literalnie to jest karny.
Moze gdyby nasi mocniej protestowali to bylaby decyzja o karnym a moze jednak sedziowie maja tutaj pole do interpretacji - swoja droga to chyba tez temat dla pilkarzy z takim sposobem wznawiania
3
@Filipem @Faro opinia
@ViscaelBarca2007 @Encore
1
@heniusss po każdym z tych meczów była afera i dyskusje
Przez wiele lat (a akurat tam wpływ miał znaczenie) był temat wychodzenia bramkarzy przed linię przed karnym (co wiemy, że Dudek kiedyś wykorzystał po maxa) i tam też tego nie wolno było robić (mówiono o martwym przepisie), ale tam powiedziałbym, że nawet bardziej można kwestionować, bo to miało znaczenie - miało wpływ na grę.
1
@heniusss wiem, że w meczu Aston Villa Brugge gwizdnęli
A mogę powiedzieć, że z duchem sportu w meczu Arsenal - Bayern nie gwizdnęli ;)
0
@FcPortoFan1999 Oski, tu LM dla Polto jak byk wjedzie
3
Baby Fed wypada poza top100 rankingu
@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999 @agaFCB @Giwera @JimMorrisonFCB @Colon @esem91
3
Carlos Alacaraz Garfia - Tomas Martin Etcheverry zaczynają mecz w walce o 1/4 w Monte Carlo
Carlitos wybrał odbiór
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Giwera @JimMorrisonFCB @Colon @agaFCB @esem91
2
@heniusss @Encore @Lionel_Messi10 to jest ciekawy temat właśnie, bo np. jeśli idziemy literalnie z prawem to gol dla ARG w finale MŚ na 3-2 powinien być anulowany bo piłkarze ARG wbiegli na boisko przed golem
ALE jeśli rozmawiamy o duchu sportu i kontekście to wtedy mówimy, ale co to zmieniło, że kaweł za linię daleko od akcji wbiegli zawodnicy - nie zmieniło to niczego w całej akcji nie wpłynęło na żadnego zawodnika - nikt nie ucierpiał, nikt z drugiej drużyny nie miał z tego tytułu niekorzyści i taką widziałem intepretacje tego zdarzenia, ze wbiegniecie ale z impactem (jakimkolwiek) to ok
Tutaj troche tez tak jest - literalnie to jest karny i sędzia wybroniłby się z litery prawa, ale z duchem sportu i kontekst mogą mieć znaczenie.
2
@Kapitan hawk biorę kiecę i lecę
4
@Kessie *Mistrza Świata Juliana Alvareza
@Lanosss @Popitek12 @blakkudium @ViscaelBarca2007
1
@FcPortoFan1999 w przyszlym sezonie będziesz z Porto z Polakami Oski, haha
0
@FcPortoFan1999 pamiętam, rzuciłeś randomo tą liczbą
0
@FcPortoFan1999 Ruudzik krecz, ale gdyby nie to by wygrał
4
Stało się - koniec rekordowej serii Jannika Sinnera liczby setów wygranych z rzedu w mastersach.
Włoch zakończyl serie na 37 setach pobijajac dotychczasowy rekord 24 setów Djokovica.
Kosmicznie wygląda ten rekord - rekord z gatunku wygladajacy na nie do ruszenia przez lata.
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @esem91 @Giwera @JimMorrisonFCB @Colon
0
@Encore @FcPortoFan1999 chyba jednak przegra tego seta
1
@Encore ma juz 3 mastersy z rzedu (wygral tez Paryz), teraz o 4 gra
1
@FcPortoFan1999 Zverev - Fonseca w 1/4 HIT
0
Jak Sinner nie przegra tego seta to juz chyba nigdy seta nie przegra
Machac mial 5-2 i podwojny break
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999
4
Arsenal z LM i Szwecja MŚ - Gyokeres ZP?
@Encore @Popitek12 @Kessie @Czajka90 @FcPortoFan1999 @ViscaelBarca2007
1
@Encore pewnie tak, wiec bedzie rozstawiony i na 3/4 runde juz ktos typu Sinner / Garfia moze na niego trafic
Dalej ma znaczenie czy bylby w top16 - bo wtedy nie wczesniej niz 4 runda
To musialby mastersa juz wygrac
0
@Encore Fonsi na mączce potrafi grać
Na RG bedzie bardzo trudna opcja dla kogos na 3/4 runde
Zakladam ze do RG ma szanse byc w top32 (aktualnie 35 w rankingu live) wiec miec rozstawienie
2
@gumaz @Popitek12 Popsiak najmniejszy nominał to ma 10 000 zł
3
@Popitek12 * Mistrz Świata Nahuel Molina
@blakkudium @Lanosss @Adran360
1
@Encore swoja droga LM dla PSG a MS Portugalii to Vitinha ze ZP
2
@Encore to jedna z bardziej abstrakcyjnych rzeczy w futbolu ktore gdyby powiedzial przed 2025 rokiem
2
@Giwera skill potęźny jest, dołożenie głowy
Jutro fajny test na Zvereva i szansa na rewanz z Sinnerem
3
@Encore Paryż sie niezle obudował
Po odejściu Mbappe wlasciwie ich kibice nie maja na narzekac a gra jest wrecz lepsza
3
@NeroTFP1 oklepana formuła i jeszcze nieprawdziwa przygotowana chyba przed meczem na wypadek
1) wygrana Atleti
2) wygrana Barcy
Poszla opcja 1