mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KrwawiaceoczyVEB nie, bo to byloby przeciwko Realowi
4
Wielki Arsenal Wielkiego Dyktatora
Uśpienie rywala i bolesny cios - wyliczone wszystko idealnie
@Encore @Popitek12 @Czajka90 @barcelonaLM @Kessie
5
Bayern robi wszystko zeby w Monachium przewalic awans
@Popitek12 @Kessie @Comentateiro
1
@iksajotien moze sie zemscic w rewanzu
0
@clyde Ty to pogralas u buka na awans Madrytu?
1
@Bolton @FcPortoFan1999 Oskiemu podeszloby mocno
Powinien przynajmniej powtorke obejrzec 5x
2
@Marcelinho132 pacz @Kessie kolejny ktory nie widzi mysli taktycznej Dyktatora
@Czajka90 @Popitek12
2
@Dari0G @Bolton opinia
4
@clyde @Comentateiro opinia
@blakkudium @Lanosss
2
@Hosh @Bolton opinia
@Kessie
Swoja droga juz mial taki mecz, a
Potem wjechal wylew zeby odpasc z LM
1
Strach zagoscil u Bawarczyków
4
@Deviler to oczywiste ze przy takim wyniku dwumecz jest otwarty
Niewazne czy bedzie 2-1, 2-2 czy 3-2 to dyspozycja dnia w rewanzu bedzie kluczowa
0
@michal26 nie tylko Bayern, mam przytoczyc co pisalem? ;)
Wiemy jak szybko w przypadku bialych w LM moze sie zmieniac sytuacja
1
@DonAndresFCB @michal26 o tym mowie, upieklo sie ale wiemy jacy sa biali
1
@michal26 u nich jeden penalti, wylew i …
0
@Encore przed MS nikt nie bedzie mial gwarancji balona
0
@Encore Hurricane is cooking bro
0
@michal26 jest lepiej ale spokojnie
0
@takisobiektos przed MS nikt nie zapewni sobie ZP
0
@michal26 to ze Bayern nie wykorzystal swoich szans, ile razy juz to widzielismy
0
@michal26 to jest zly sygnal Michale, ze nie jest 3-1 do przerwy min
0
@FcPortoFan1999 Porto ma jakas kase z nimi?
2
@Luciano99 zagrane za wyplate @Kessie ?
0
@FcPortoFan1999 ale która z ekip?
1
@LAMC_10 wielki kierowca o wielkim piłkarzu
2
@FcPortoFan1999 Ty wybierasz Arsenal ze Sportingiem?
No i klasa
@Czajka90 @Kessie @Popitek12
0
@FcPortoFan1999 ale wystąpili
0
@FcPortoFan1999 zobaczymy,
jak oceniasz wystep Tsitsipasów w deblu?
0
@FcPortoFan1999 nie nie, spokojnie, tutaj rozmawiamy o jezdzcach a nie Bluecarazie
Na razie jest moc
Hurkacz +
Ruud +
Rublev +
I jutro Zverev ?
0
@FcPortoFan1999 nie no spokojnie Oski