1

@KrwawiaceoczyVEB nie, bo to byloby przeciwko Realowi

4

Wielki Arsenal Wielkiego Dyktatora

Uśpienie rywala i bolesny cios - wyliczone wszystko idealnie

@Encore @Popitek12 @Czajka90 @barcelonaLM @Kessie

5

Bayern robi wszystko zeby w Monachium przewalic awans

@Popitek12 @Kessie @Comentateiro

1

@iksajotien moze sie zemscic w rewanzu

0

@clyde Ty to pogralas u buka na awans Madrytu?

1

@Bolton @FcPortoFan1999 Oskiemu podeszloby mocno

Powinien przynajmniej powtorke obejrzec 5x

2

@Marcelinho132 pacz @Kessie kolejny ktory nie widzi mysli taktycznej Dyktatora

@Czajka90 @Popitek12

2

@Dari0G @Bolton opinia

4

2

@Hosh @Bolton opinia

@Kessie

Swoja droga juz mial taki mecz, a
Potem wjechal wylew zeby odpasc z LM

1

Strach zagoscil u Bawarczyków

4

@Deviler to oczywiste ze przy takim wyniku dwumecz jest otwarty

Niewazne czy bedzie 2-1, 2-2 czy 3-2 to dyspozycja dnia w rewanzu bedzie kluczowa

0

@michal26 nie tylko Bayern, mam przytoczyc co pisalem? ;)

Wiemy jak szybko w przypadku bialych w LM moze sie zmieniac sytuacja

1

@DonAndresFCB @michal26 o tym mowie, upieklo sie ale wiemy jacy sa biali

1

@michal26 u nich jeden penalti, wylew i …

0

@Encore przed MS nikt nie bedzie mial gwarancji balona

0

@Encore Hurricane is cooking bro

0

@michal26 jest lepiej ale spokojnie

0

@takisobiektos przed MS nikt nie zapewni sobie ZP

0

@michal26 to ze Bayern nie wykorzystal swoich szans, ile razy juz to widzielismy

0

@michal26 to jest zly sygnal Michale, ze nie jest 3-1 do przerwy min

0

@FcPortoFan1999 Porto ma jakas kase z nimi?

2

@Luciano99 zagrane za wyplate @Kessie ?

0

@FcPortoFan1999 ale która z ekip?

1

@LAMC_10 wielki kierowca o wielkim piłkarzu

2

@FcPortoFan1999 Ty wybierasz Arsenal ze Sportingiem?

No i klasa

@Czajka90 @Kessie @Popitek12

0

@FcPortoFan1999 ale wystąpili

0

@FcPortoFan1999 zobaczymy,

jak oceniasz wystep Tsitsipasów w deblu?

0

@FcPortoFan1999 nie nie, spokojnie, tutaj rozmawiamy o jezdzcach a nie Bluecarazie
Na razie jest moc

Hurkacz +
Ruud +
Rublev +
I jutro Zverev ?

0

@FcPortoFan1999 nie no spokojnie Oski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?