mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sinner znowu pewnie swoje podanie
@Encore @barcelonaLM @agaFCB @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Giwera
3
@Bolton @Kessie opinia
0
Wybronil sie Garfia przed mala pilka setowa
Ale dalej męczarnie na podaniu
@Encore @barcelonaLM @agaFCB @FcPortoFan1999 @Giwera
0
@Encore ale set sie nie skonczyl
2
Garfia 14 niewymuszonych w 8 gemach
@Encore @agaFCB @FcPortoFan1999 @Popitek12 @Giwera
1
@agaFCB zaraz jak przewali podanie to moze byc po secie
Tyle za darmo daje
0
@agaFCB Sinner tutaj ponizej 50% pierwszy
Wiatr nie pomaga
2
Piekny drop shot Garfii - to przynajmniej dziala
Natomiast kolejny gem na wlasnym meczarnie
@Encore @agaFCB @FcPortoFan1999 @Popitek12 @Giwera @Kessie @barcelonaLM
0
@agaFCB dzisiaj tez wietrznie i wilgotne warunki
Warunki raczej lepsze dla Sinnera
Garfia wolalby sloneczko i sucho
2
Niewymuszone błędy
Garfia juz 10
Sinner 5
Za duzo Carlitos psuje
@Encore @agaFCB @FcPortoFan1999 @Popitek12 @Giwera @JimMorrisonFCB
0
@agaFCB wybronil ten serwis ale ciężko
@FcPortoFan1999 @Encore
0
Sinner wyraznie lepszy w wymianach na start meczu
Garfia zagrozony znowu na podaniu
@Encore @Popitek12 @agaFCB @FcPortoFan1999 @Giwera
0
@Encore na innych tak ale dzisiaj srednio grajac to musi liczyc sie z porazka
2
Szybki powrót Sinnera do meczu, juz pewnie wygrany gem serwisowy
Garfia za to psuje za dużo
@Encore @agaFCB @FcPortoFan1999 @Popitek12 @Giwera
0
@Encore problem ze Garfia za duzo wywala
0
@agaFCB niestety szybki rebreak Wlocha
Na tym dropshocie mocno zepsul i potem tez niewymuszone
Serwis to nawet nie tak zle na start
0
@Encore ale teraz przycisnal Garfie i moze byc rebreak
Ale co do podania to tak, ze Zverevem malo pierwszego bylo w korcie ale i tak z glebi zmiazdzyl Sasze
0
@FcPortoFan1999 ale moze on cos wie o tym meczu
2
Garfia jako pierwszy przełamuje
@Encore @agaFCB @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @JimMorrisonFCB @Giwera
2
Pierwsza niezla wymiana za nami
@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999 @agaFCB @Kessie @barcelonaLM @Giwera
0
@FcPortoFan1999 on ma bardzo spokojny glos, widac tutaj wzorowanie sie na tacie
Ale tak jak o tej psychice to wlasnie trzeba doprecyzowac - ze takie consistency to tak Sinner
0
@FcPortoFan1999 tak po glosie
0
@FcPortoFan1999 to chyba mlody Tomaszewski
Natomiast nie ma slonca - to przewaga Jannika
0
@FcPortoFan1999 nie ma faworyta tutaj
Komentator wskazal ze Sinner ma lepsza psychike od Alcaraza - ciekawe spojrzenie
Pod katem regularnosci to Sinner tutaj nie ma takich lagów jak Garfia ale clutch punkty to jednak po stronie Garfii
0
@FcPortoFan1999 tutaj nie ma faworyta
Z gry ostatnich tygodni i tego to Sinner jakosciowo lepszy tenis, wiec Garfia musi zrobil improve na to spotkanie
0
@FcPortoFan1999 @Encore obaj maja po 26 tytułów
Alcaraz 8 mastersów
Sinner 7 mastersów
0
@gumaz to trzeba @FcPortoFan1999 Oskiego pytac
6
Zaczynamy wielki finał w Monte Carlo!
17 starcie w oficjalnych meczach Sinnera i Alcaraza
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @agaFCB @Giwera @esem91 @JimMorrisonFCB
0
@Barca_Big_Moment jak odpadniemy z Atleti to w sumie bez znaczenia czy Pedri mialby wypasc na 2 tygodnie, miesiac
Jesli bedzie remontada to co innego
0
@tomek8756 @Comentateiro gotowy na to?