0

@Faro Yamal jakby wygrał mundial to dodatkowo zostałby najmłodszym zdobywcą ZP i to wyraźnie

Ronaldo 21 lat, a Yamal zrobiłby to w wieku 19 - kosmita

1

@TR3YWAY niekoniecznie, on jest zafiksowany na punkcie piłki

Na razie widzimy jedynie duży profesjonalizm

0

@FcPortoFan1999 brakuje dopisku grafika nie uwzględnia Messiego i Ronaldo

Plus grafika uwzględnia, że w 2020 plebiscyt się odbył

0

@FcPortoFan1999 Jannik nie kojarzę w ogóle, Garfia miał jeden mały epizod

2

“I’m a little tired. When you’re not at your best, I guess there’s no chance – Jannik is like a wall. He gives you nothing.”


The German was candid about the contrast with their meeting two weeks ago in Miami, where he pushed Sinner harder (6-3, 7-6). “In Miami I was much closer, especially the second set. To be honest, the second set could have gone my way and I felt like I had more chances than him. Here I didn’t really have much chances. That’s the biggest difference.”

Zverev po porażce na Sinnera mówił o zmęczeniu i wspomina swój dobry set w Miami na Sinnera

@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Giwera

0

@FcPortoFan1999 dodało pikanterii do tego spotkania

0



@FcPortoFan1999 Oski a Tobie zdarzylo sie tak niszczyc rakiete?

0

@FcPortoFan1999 wszyscy zagraja w LE

0

@FcPortoFan1999 ta nie byla, ona wyciekla - i tutaj mozna skorzystac na tym

0

@FcPortoFan1999 takie listy nigdy sie nie mylą

3

@LukaszFan gralismy w „10” kawal meczu - nie pomoglo

I tak bylismy grozni mimo tego

Na 100% to nie, ale szansa jest spora

Bedziemy jak wsciekle psy, jak Tommy Lee Jones w sciganym

5

@FcPortoFan1999 tak, z powodu covid-2.0

1

@macio_944 i o to sie rozejdzie - jak skutecznosc nam siadzie to mozemy odrobic, a jak nie, to beda zachwyty nad „kontrola meczu” Atletico

1

@Barcanajlepszyteam bo to nie asysta

1

@agaFCB ogólnie w trakcie turnieju wszystkie statystyki jakosci w grze poza FH to na korzysc Sinnera

Pytanie jak bedzie dzisiaj, czy Carlitos cos wyczaruje czy znowu niewymuszone i slabsze podanie wjada

3

@Adran360 *Mistrz Świata Angel Correa

@blakkudium @Lanosss

2

@Adran360 @Lionel_Messi10 koniec 4 meczowej serii w MLS Messiego z golem

0

@kanver_ z Atleti az tyle nie bylo ale Rash powinien ukasic

0

@FcPortoFan1999 bo tam kontuzja

Ogolnie to zwykle sa co najmniej wyrównane

W szlemie nigdy w 3 nie skonczyli

6

Jutrzejszy mecz Sinner - Alcaraz ma parę tematów w tle

Sinner walczy o
1) pierwszy masters w MC
2) swoj pierwszy masters w ogóle na clayu
3) pierwszy turniej na mączce rangi >250
4) pozycje numer 1 w rankingu
5) utrzymanie serii wygranych meczow z rzedu w mastersach - byloby 22
6) zostanie pierwszym graczem w historii ktory wygrał IW, Miami, MC w jednym sezonie - Federer byl najblizej - wygrane w IW, Miami i niebywaly final w 2006 z Nadalem przegrany
7) wygranie 4 mastersa z rzedu

Alcaraz:
1) obrone tytulu w MC
2) o utrzymanie numeru 1
3) o przedluzenie serii wygranych meczow na mączce do 18
4) kontynuacje lat z wygranym co najmniej 1 mastersem - 5 rok z rzedu by byl

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Giwera @esem91 @agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon

4

2

@takisobiektos @FcPortoFan1999 Oski zdarzylo sie Tobie az tak nie trafic podaniem?

0

@FcPortoFan1999 la liga zaskoczyla Oski mocno?

Barca na 1 i Real na 2 - to jest szokujaca sytuacja

2

@severius Hilale tam mieli mecze gdzie skutecznosc zawiodla., pogubili pkt i Ronaldo idzie po swoje upragnione trofeum

4

Naserzy 5 pkt przewagi i 6 kolejek do konca. To bardzo duzo mimo ze terminarz mniej korzystny od Hilalów

Mecz z Hilalami za to u siebie to tez plus ze nie wyjazd.

Ida pewnie po ligę.

@Popitek12 @Adran360 @escarabajo @Lanosss @blakkudium @Kapitan hawk

0

@kanver_ my jestesmy w dobrej formie - tylko u nas szwankuje nie raz skutecznosc

0

@Messiah10 czyli Barca i Real ogrywaja Atleti i Bayern?

My i Real gralismy dosc podstawowym skladem a Atleti i Bayern oszczednie

0

@FcPortoFan1999 to i tak bez znaczenia, nawet ale pewnie nie

1

@FcPortoFan1999 moze sie o tyle pokusza

Dobrze dla Lewego ze Kane teraz prawie w ogole nie gra i rekord bezpieczny

1

@FcPortoFan1999 a nawet jesli to 12 pkt Barca easy robi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?