mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 on jeszcze zwiekszyl repertuar
Za chwile wraca pewnie na numer 1
Czlowiekiem to byl bo zawiodla skutecznosc w 1/2 AO, ale w grze gotowal
37 setow z rzedu w mastersach to rekord na lata
Wygranie sunshine double bez straty seta kosmos
0
@FcPortoFan1999 ale tez sami strzelili w końcówce
1
@Mario96w ciekawe kiedy Borussia
Na teraz moim zdaniem Borussia tutaj jest królową
@FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 Porto odpuscilo ostatni mecz w LE zeby skupic sie na Lidze
0
@Starrk najlepszy wynik w historii dla gracza w tym wieku
0
@FcPortoFan1999 Porto chilluje Oski
1
@FcPortoFan1999 pamietam jak Sasza mowil ze na big3 trudniej grac niz na Sincaraza i potem idzie po 8 porażkę z rzędu na Sinnera xd
A Alcaraza bez nog nie pokonal w Australii
0
@FcPortoFan1999 ale jest gem Oski, tutaj trzeba pochwalic
1
Brawo dla Zvereva, ugrał jednego gema w pierwszym secie
Mimo ze Sinner gra praktycznie bez pierwszego podania.
@Encore @barcelonaLM @FcPortoFan1999 @agaFCB @Popitek12 @Giwera @esem91 @JimMorrisonFCB
5
@Luciano99 @Kessie Opinia
1
@Kessie zlota pilka loading
2
@Adran360 @Popitek12 Popsiak uwielbial wywiady Piersa i Crisa
1
Jak Sinner zrobi finał w MC to z finałów mastersów brakuje mu jedynie Madrytu
Bedzie mial szanse za 2 tygodnie
Swoja droga Sinner coraz czesciej do swojego repertuaru doklada tez drop shota w grze.
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Giwera @esem91 @JimMorrisonFCB @Colon
2
Sinner z podwojnym przełamaniem
Włoch miażdży Saszę
@Encore @FcPortoFan1999 @Kessie @Popitek12 @agaFCB @Giwera @esem91
2
Sinner na start z łamakiem na Sasze
@Encore @FcPortoFan1999 @agaFCB @Giwera @Kessie @esem91
8
@July_6_BcN @Kessie co Ty za maile znowu wysylasz?
@Luciano99sprawdz czy nie uzywa Waszego komputera zakładowego do tego
0
@FcPortoFan1999 Oski, on nie czuje sie komfortowo grając na Sinnera
0
@FcPortoFan1999 jeśli cukrzyca go mocniej dopadnie, to trzeba być wyrozumiałym
0
@FcPortoFan1999 ostatnio mocno się sfrustrował w stolicy Księstwa, ale chce nawiązać do najlepszych lat
4
@FcPortoFan1999 @Popitek12 Popsiak np. francuza regularnie ćwiczy
@Lanosss @blakkudium
0
@FcPortoFan1999 Hurkacz i Tsitsipas będą chcieli powalczyć w Monachium
W Barcelonie Rubi może być zagrożeniem, jeśli Muset wróci do dobrego grania to też finał z Garfią może być ciekawy
3
@FcPortoFan1999 Oski, Ty znasz francuski?
@Kessie @Popitek12 @Adran360 @blakkudium
3
ATP Barcelona 500
Drabinka Carlosa Alcaraza Garfii:
1r: kwalifikant
2r: Machac / Baez
1/4: Rublev / Sonego
1/2: De Minaur / Draper / Etcheverry
final: Muset / Kaczka / Vacherot / Norrie
ATP Monachium:
W Monachium: Hurkacz w 1 rundzie zagra z Bublikiem
Fonseca zagra z Tabilo
Tsitsipas z Marozsanem
Tytułu w Monachium broni Zverev
@Encore @Popitek12 @agaFCB @Giwera @Kessie @FcPortoFan1999 @JimMorrisonFCB @Colon @esem91
1
@Czajka90 a to @Kessie nie miał pisać?
@Popitek12
5
@AduŚ07 @Luciano99 tak nie ma - napisał wyżej
4
@Bolton oni akurat nigdy nie byli zainteresowani liga negreiry - licza sie tylko klubowe mistrzostwa swiata 2029
1
@Luciano99 @buglikos i my tez powinnismy oszczedzac sily na mecz w weekend i 200% energii na rewanż
5
@misterio trypletu nie moga juz wygrac ale 2x lm to juz chore w tym kontekscie
0
@daniel32778 z Arsenalem remontady nie bylo, lepiej dla nas jakby polecieli w lm
2
@macio_944 dobrze jakby polecieli z Bayernem, bo wciąż remontada może dać im kopa