mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore problem ze Garfia za duzo wywala
0
@agaFCB niestety szybki rebreak Wlocha
Na tym dropshocie mocno zepsul i potem tez niewymuszone
Serwis to nawet nie tak zle na start
0
@Encore ale teraz przycisnal Garfie i moze byc rebreak
Ale co do podania to tak, ze Zverevem malo pierwszego bylo w korcie ale i tak z glebi zmiazdzyl Sasze
0
@FcPortoFan1999 ale moze on cos wie o tym meczu
2
Garfia jako pierwszy przełamuje
@Encore @agaFCB @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @JimMorrisonFCB @Giwera
2
Pierwsza niezla wymiana za nami
@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999 @agaFCB @Kessie @barcelonaLM @Giwera
0
@FcPortoFan1999 on ma bardzo spokojny glos, widac tutaj wzorowanie sie na tacie
Ale tak jak o tej psychice to wlasnie trzeba doprecyzowac - ze takie consistency to tak Sinner
0
@FcPortoFan1999 tak po glosie
0
@FcPortoFan1999 to chyba mlody Tomaszewski
Natomiast nie ma slonca - to przewaga Jannika
0
@FcPortoFan1999 nie ma faworyta tutaj
Komentator wskazal ze Sinner ma lepsza psychike od Alcaraza - ciekawe spojrzenie
Pod katem regularnosci to Sinner tutaj nie ma takich lagów jak Garfia ale clutch punkty to jednak po stronie Garfii
0
@FcPortoFan1999 tutaj nie ma faworyta
Z gry ostatnich tygodni i tego to Sinner jakosciowo lepszy tenis, wiec Garfia musi zrobil improve na to spotkanie
0
@FcPortoFan1999 @Encore obaj maja po 26 tytułów
Alcaraz 8 mastersów
Sinner 7 mastersów
0
@gumaz to trzeba @FcPortoFan1999 Oskiego pytac
6
Zaczynamy wielki finał w Monte Carlo!
17 starcie w oficjalnych meczach Sinnera i Alcaraza
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @agaFCB @Giwera @esem91 @JimMorrisonFCB
0
@Barca_Big_Moment jak odpadniemy z Atleti to w sumie bez znaczenia czy Pedri mialby wypasc na 2 tygodnie, miesiac
Jesli bedzie remontada to co innego
0
@tomek8756 @Comentateiro gotowy na to?
1
@Comentateiro Real stac na namieszanie
0
@Mow_mi_Douglas ok, bo tam sa duze dysproporcje miedzy sondazami - ale te powiazane z wladza obecna daja tylko niewielka przewage a moze na taki trafilem
1
@ArterkHD i @Luciano99 w ryk
1
@Roobo nic nie zapowiada zeby opozycja miala miec taka wiekszosc
2
@kanver_ Ronaldo był rekordową liczbę 6x drugi ;), a Messi 5x drugi
2
@tbas nie ma, ale brakuje zaznaczenie, że po prostu to jest bez nich ranking, przeciez nie raz byli na 2 miejscu
Messi 5, a Ronaldo 6 razy
0
@kanver_ tak 2021 byloby ok :), ale jest 2020 ;)
0
@Faro Yamal jakby wygrał mundial to dodatkowo zostałby najmłodszym zdobywcą ZP i to wyraźnie
Ronaldo 21 lat, a Yamal zrobiłby to w wieku 19 - kosmita
1
@TR3YWAY niekoniecznie, on jest zafiksowany na punkcie piłki
Na razie widzimy jedynie duży profesjonalizm
0
@FcPortoFan1999 brakuje dopisku grafika nie uwzględnia Messiego i Ronaldo
Plus grafika uwzględnia, że w 2020 plebiscyt się odbył
0
@FcPortoFan1999 Jannik nie kojarzę w ogóle, Garfia miał jeden mały epizod
2
“I’m a little tired. When you’re not at your best, I guess there’s no chance – Jannik is like a wall. He gives you nothing.”
The German was candid about the contrast with their meeting two weeks ago in Miami, where he pushed Sinner harder (6-3, 7-6). “In Miami I was much closer, especially the second set. To be honest, the second set could have gone my way and I felt like I had more chances than him. Here I didn’t really have much chances. That’s the biggest difference.”
Zverev po porażce na Sinnera mówił o zmęczeniu i wspomina swój dobry set w Miami na Sinnera
@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Giwera
0
@FcPortoFan1999 dodało pikanterii do tego spotkania
0
@FcPortoFan1999 Oski a Tobie zdarzylo sie tak niszczyc rakiete?