0

@Encore problem ze Garfia za duzo wywala

0

@agaFCB niestety szybki rebreak Wlocha

Na tym dropshocie mocno zepsul i potem tez niewymuszone
Serwis to nawet nie tak zle na start

0

@Encore ale teraz przycisnal Garfie i moze byc rebreak

Ale co do podania to tak, ze Zverevem malo pierwszego bylo w korcie ale i tak z glebi zmiazdzyl Sasze

0

@FcPortoFan1999 ale moze on cos wie o tym meczu

2

2

0

@FcPortoFan1999 on ma bardzo spokojny glos, widac tutaj wzorowanie sie na tacie

Ale tak jak o tej psychice to wlasnie trzeba doprecyzowac - ze takie consistency to tak Sinner

0

@FcPortoFan1999 tak po glosie

0

@FcPortoFan1999 to chyba mlody Tomaszewski

Natomiast nie ma slonca - to przewaga Jannika

0

@FcPortoFan1999 nie ma faworyta tutaj

Komentator wskazal ze Sinner ma lepsza psychike od Alcaraza - ciekawe spojrzenie

Pod katem regularnosci to Sinner tutaj nie ma takich lagów jak Garfia ale clutch punkty to jednak po stronie Garfii

0

@FcPortoFan1999 tutaj nie ma faworyta

Z gry ostatnich tygodni i tego to Sinner jakosciowo lepszy tenis, wiec Garfia musi zrobil improve na to spotkanie

0

@FcPortoFan1999 @Encore obaj maja po 26 tytułów

Alcaraz 8 mastersów
Sinner 7 mastersów

0

@gumaz to trzeba @FcPortoFan1999 Oskiego pytac

6

Zaczynamy wielki finał w Monte Carlo!

17 starcie w oficjalnych meczach Sinnera i Alcaraza

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @agaFCB @Giwera @esem91 @JimMorrisonFCB

0

@Barca_Big_Moment jak odpadniemy z Atleti to w sumie bez znaczenia czy Pedri mialby wypasc na 2 tygodnie, miesiac

Jesli bedzie remontada to co innego

0

@tomek8756 @Comentateiro gotowy na to?

1

@Comentateiro Real stac na namieszanie

0

@Mow_mi_Douglas ok, bo tam sa duze dysproporcje miedzy sondazami - ale te powiazane z wladza obecna daja tylko niewielka przewage a moze na taki trafilem

1

1

@Roobo nic nie zapowiada zeby opozycja miala miec taka wiekszosc

2

@kanver_ Ronaldo był rekordową liczbę 6x drugi ;), a Messi 5x drugi

2

@tbas nie ma, ale brakuje zaznaczenie, że po prostu to jest bez nich ranking, przeciez nie raz byli na 2 miejscu

Messi 5, a Ronaldo 6 razy

0

@kanver_ tak 2021 byloby ok :), ale jest 2020 ;)

0

@Faro Yamal jakby wygrał mundial to dodatkowo zostałby najmłodszym zdobywcą ZP i to wyraźnie

Ronaldo 21 lat, a Yamal zrobiłby to w wieku 19 - kosmita

1

@TR3YWAY niekoniecznie, on jest zafiksowany na punkcie piłki

Na razie widzimy jedynie duży profesjonalizm

0

@FcPortoFan1999 brakuje dopisku grafika nie uwzględnia Messiego i Ronaldo

Plus grafika uwzględnia, że w 2020 plebiscyt się odbył

0

@FcPortoFan1999 Jannik nie kojarzę w ogóle, Garfia miał jeden mały epizod

2

“I’m a little tired. When you’re not at your best, I guess there’s no chance – Jannik is like a wall. He gives you nothing.”


The German was candid about the contrast with their meeting two weeks ago in Miami, where he pushed Sinner harder (6-3, 7-6). “In Miami I was much closer, especially the second set. To be honest, the second set could have gone my way and I felt like I had more chances than him. Here I didn’t really have much chances. That’s the biggest difference.”

Zverev po porażce na Sinnera mówił o zmęczeniu i wspomina swój dobry set w Miami na Sinnera

@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Giwera

0

@FcPortoFan1999 dodało pikanterii do tego spotkania

0



@FcPortoFan1999 Oski a Tobie zdarzylo sie tak niszczyc rakiete?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?