2

@derus
"Logiczna decyzję trenera, LM jest juz pozamiatana, nawet Flick to wie i dlatego wszystkie siły na Ligę, tylko kibice w głową w chmurach wierzę na odrobienie strat, z taką obrona nie mamy czego szukać w LM."

xdddd

Mam nadzieję, że nie oglądasz, bo w LM nie mamy czego szukać

2

Jak robimy 2 gole z blisko 1,5xG to jest ok

Skuteczność, skuteczność i jeszcze raz skuteczność

@KamQiX @kanver_

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jedziemy z nimi!

1

@VamosRakieta powinien wymusic na Atletico wypozyczenie do nas na ten mecz? zgadzam sie

1

@Janas11224 @Comentateiro ponad 160 lat i dalej tak samo

7

@blakkudium @Popitek12 Popsialdo ogladasz?

Jest Ferminator

@Kessie @Lanosss

1

@agaFCB albo podwójny na set w finale to juz zaraza

0

@agaFCB tak do 10 w secie na maczce to jest ok

Tez sa bledy niewymuszone kiedy chcesz poslac winnera

Ale najgorsze takie ze na 3/4 pilce przebijasz w aut

0

@FcPortoFan1999 po prostu niebo uznalo zeby ten mecz trwal jak najdluzej i zeby jak najwiecej osob moglo zobaczyc choc pare minut gry Bylego numeru 3 rankingu, czlonka big3 lat 90tych

0

@agaFCB w drugim secie bylo lepiej, sporo lepiej tez trzeba powiedziec

0

@FcPortoFan1999 czemu przerwali? Deszcz?

3

@Lanosss wygral MLS Cup wiec sie obronił

Ale do play off i teraz to nie wygladalo jako za specjalnie

Ciekawe kto za niego?

0

@FcPortoFan1999 bo gra z Wegrem wiec moze Grek ma jakas motywacje o ktorej nie wiemy

2

@KamQiX to jest kwestia skutecznosci, okazje beda - jakby sie udalo strzelac ze okazje typu 0,5 xg wykorzystujemy to gitara bedzie

8

Dla Interu Miami duzy problem ze Berterame nie dostarcza (na razie tylko 1 gol), Allende zagral kozackie play offy - porobil rekord ale tez przygaszony obecnie

@escarabajo @Adran360 @Lionel_Messi10 @Sysia11 @Popitek12 @PatrychoO @Lanosss @Tollusiek @blakkudium @Kessie

0

@FcPortoFan1999 dobre pytanie ale walczy

0

@gumaz @FcPortoFan1999 Oski teraz Tsitsipasa ogląda

1

@PatrychoO potrzeba skutecznosci

Bo w grze bedziemy lepsi zapewne

0

@FcPortoFan1999 nie powiem, na razie chce jeszcze seta pograc z Wegrem bo wie ze byly wybory

2

@Cvzx @PatrychoO @Lanosss to najwieksi fani Sary

0

@FcPortoFan1999 Grek walczy

0

@agaFCB potem sa rywale ktorzy moga sprawiac problemy

Machac / Rublev / De Minaur / Muset

@Encore

0

@FcPortoFan1999 Tsitsipas walczy

Na razie 1 meczowa tylko przepadla
Ale to nie gracz ktory wypuszcza mecze

0

@Encore tak :) jedyny set jaki Sinner stracił w mastersach w ostatnich 4 turniejach tej serii

Swoją drogą jeśli Sinner wygra w Madrycie, to praktycznie pewne, że pobije rekord Djokovica wygranych meczów w mastersach z rzędu

Ma 22, po Madrycie miałby 28 i wtedy nawet Rzymu nie musiałby wygrywać

5 mastersów z rzędu wygrał tylko Djokovic (choc liczac tam gdzie grał), bo jesli mowimy po kolei jak idą to Djokovic miał serię 4 i taką Sinner wyrównał

0

@FcPortoFan1999 przełamanie bierze, auu, patrz patrz co robi

4

Carlos Alcaraz Garfia - Tomas Machac w 2 rundzie w Barcelonie

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon @esem91

0

@FcPortoFan1999 on ma pewne plany Oski

0

@FcPortoFan1999 nie, szykuje sie na garrosa

0

@Encore taa, wygra ten mecz ale gra na Virtanena

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?