mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 czemu przerwali? Deszcz?
3
@Lanosss wygral MLS Cup wiec sie obronił
Ale do play off i teraz to nie wygladalo jako za specjalnie
Ciekawe kto za niego?
0
@FcPortoFan1999 bo gra z Wegrem wiec moze Grek ma jakas motywacje o ktorej nie wiemy
2
@KamQiX to jest kwestia skutecznosci, okazje beda - jakby sie udalo strzelac ze okazje typu 0,5 xg wykorzystujemy to gitara bedzie
8
Dla Interu Miami duzy problem ze Berterame nie dostarcza (na razie tylko 1 gol), Allende zagral kozackie play offy - porobil rekord ale tez przygaszony obecnie
@escarabajo @Adran360 @Lionel_Messi10 @Sysia11 @Popitek12 @PatrychoO @Lanosss @Tollusiek @blakkudium @Kessie
0
@FcPortoFan1999 dobre pytanie ale walczy
0
@gumaz @FcPortoFan1999 Oski teraz Tsitsipasa ogląda
1
@PatrychoO potrzeba skutecznosci
Bo w grze bedziemy lepsi zapewne
0
@FcPortoFan1999 nie powiem, na razie chce jeszcze seta pograc z Wegrem bo wie ze byly wybory
2
@Cvzx @PatrychoO @Lanosss to najwieksi fani Sary
0
@FcPortoFan1999 Grek walczy
0
@agaFCB potem sa rywale ktorzy moga sprawiac problemy
Machac / Rublev / De Minaur / Muset
@Encore
0
@FcPortoFan1999 Tsitsipas walczy
Na razie 1 meczowa tylko przepadla
Ale to nie gracz ktory wypuszcza mecze
0
@Encore tak :) jedyny set jaki Sinner stracił w mastersach w ostatnich 4 turniejach tej serii
Swoją drogą jeśli Sinner wygra w Madrycie, to praktycznie pewne, że pobije rekord Djokovica wygranych meczów w mastersach z rzędu
Ma 22, po Madrycie miałby 28 i wtedy nawet Rzymu nie musiałby wygrywać
5 mastersów z rzędu wygrał tylko Djokovic (choc liczac tam gdzie grał), bo jesli mowimy po kolei jak idą to Djokovic miał serię 4 i taką Sinner wyrównał
0
@FcPortoFan1999 przełamanie bierze, auu, patrz patrz co robi
4
Carlos Alcaraz Garfia - Tomas Machac w 2 rundzie w Barcelonie
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon @esem91
0
@FcPortoFan1999 on ma pewne plany Oski
0
@FcPortoFan1999 nie, szykuje sie na garrosa
0
@Encore taa, wygra ten mecz ale gra na Virtanena
0
@Eklerek w MC dobry wynik zrobil
On to najbardziej moze liczyc na Wimbledon i trawe
0
@Encore to rzadkosc - zwykle Barcelona ma ciekawsza obsade
0
@Popitek12 a Vitinha?
2
Garfia traci podanie z Virtanenem, mamy rebreak
Męczy sie bardzo Carlitos
Ciekawe czy zlapie forme na mące
@Encore @agaFCB @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Giwera @Kessie @JimMorrisonFCB
0
@agaFCB 23! Niewymuszone przy 7 winnerach
A dzisiaj rywal duzo slabszy i wiatr lekki jest ale bez przesady
0
@FcPortoFan1999 patrz @agaFCB zauwazyl to
5
Fonseca wygrywa z Tabilo i w 2 rundzie zagra na Rinderknecha
To może zaliczyć kolejną 1/4 na clayu europejskim
Potem może być ciekawe starcie Fonseca - Shelton
Dalej kto wie co ugra w Monachium Brazylijczyk
@Encore @Popitek12 @barcelonaLM @FcPortoFan1999 @Giwera @esem91 @JimMorrisonFCB @Colon
0
@FcPortoFan1999 Tsitsipas zaczął swój mecz w Monachium
@Encore
3
Carlos Alcaraz Garfia wygrywa 1 seta z Virtanenem
Męczarnie w tym 1 secie ale wygrał
@esem91 @JimMorrisonFCB
@Encore @barcelonaLM @agaFCB @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Giwera
1
@Encore bo gra Garfia i jeszcze w Hiszpanii :)
1
@FcPortoFan1999 to juz jest bardzo stary Oski