mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bykunn Kane tez ma sporo karnych
Wiesz, najlepszy pilkarsko i na boisku jest Yamal obecnie
Ale to nie daje nagrody - samo to w kazdym razie
Messi byl najlepszy praktycznie co roku a ma 8 ZP a nie 12.
Jeszcze zobaczymy co dzisiaj Mbappe w Monachium pokaze - on ma tez 14 goli w LM, wiec wciaz walczy o rekord 17 goli w LM (jasne w innym formacie ale wciaz)
2
@Frimpong sprytnie zagral, bo kibice sie nawet nie musieli stresowac czy miec nadziei na awans - klasa ze dba o zdrowie psychiczne fanów
2
@Bykunn Mbappe - najlepszy strzelec la liga
Najlepszy strzelec w LM
Jesli Francja z mundialem, a on wtedy zapewne tez bije rekord bramek w historii MŚ to easy pick
1
@Starrk jakby Atletico, i Argentyna to Mistrz Świata Julian Alvarez @ViscaelBarca2007 juz robi kampanie na jego rzecz
@blakkudium
0
@Starrk Mbappe w tej sytuacji
Oczywiscie tez zalezy kto jak zagra na mundialu ale wlasnie ten sezon indywidualnie Dembele za slaby
2
@Lanosss W LM jeszcze zeby biali remontady nie zrobili
1
@Laminedependencia poza tym z tym Atleti - to pamietam sezon 15/16 - wygralismy tam z Atleti w lidze, w pk, w Lm pierwszy mecz a potem przegrany rewanz i tez out z LM
W sumie w 13/14 tez tylko 1 mecz przegrany i to byl rewanz w LM - choc tam uwazam ze ta dysproprcja miedzy ekipami byla marginalna albo jej nie bylo
W lidze tez slynna kradziez gola Messiego
0
@Laminedependencia brak Raphy nie pomógł to swoja droga
2
@Laminedependencia znaczy, ta jedna wygrana ligowa to wiemy ze wystawili na nas mocno rezerwową ekipę - wiemy ze zrobili to celowo dajac odpoczac kluczowym.
Natomiast co do ich szczescia to niewątpliwie - najwieksze ze sedzia nie dal nam karnego za reke Pubilla
0
Swoją drogą po raz kolejny widzimy że ekipy spoza top8 fazy ligowej robią wyniki.
PSG - 11 miejsce w fazie ligowej i jest w 1/2
Atletico - 14 miejsce w fazie ligowej i jest w 1/2
3
@Encore @Bolton opinia
@Kessie
1
@Encore przynajmniej wyszlismy z marazmu odpadania w grupie w LM
1
@michal26 napisalem ze tez piszesz po edycji :)
Na poczatku zaczelo sie „przez obrone” ale w sumie nawet przy tej obronie jakby skutecznosc lepsza to byloby ok
Choc w druga strone tak samo
W kazdym razie to jak widac za duzo - skutecznosc, obrona, jeszcze sedziowanie
0
@kanver_ tylko jesli kontakt jest miekki na faul to przy karnym jak mowimy o „miekkim” to najpierw decydujemy czy byl faul
Byc moze wg tych zasad karny na Olmo za miekki faul
0
@FcPortoFan1999 bo Tsitsipas nie dokonczyl meczu?
0
@Goralkov to w sumie jesli miekki faul to faul to dlaczego nie bylo karnego na Olmo?
Jest tutaj jakas dyskusja o konsekwencji
0
@michal26 ja bym dodal skutecznosc w dwumeczu - w sumie tez piszesz - obrona wiadomo i wlasnie pytanie czy jednak rezerwy z Espanyolem nie powinny grax bo energii w 2 polowie bylo mniej
0
@GeneralXavi zjazd energetyczny w 2 połowie widoczny
1
@Adran360 niby tak ale wiesz biali to biali
Niektorzy juz pisali ze Real na kolanach w 1 meczu a widzielismy jak cisneli Baya
0
@Comentateiro a jak zrobi choke?
1
@GeneralXavi wlasnie pytanie czy rozsądne bylo granie na Espanyol podstawa a nie dac odpoczac niektorym
0
@barcelonaLM wykonczenie to problem
Plus brak energii w 2 połowie tez mogl byc wynikiem jazdy podstawa z Espanyolem zamiast odpoczynku
0
@Encore szkoda bo rywal na 1/2 bylby wygodny
0
@Ptasior jedynie pretensja o ten sklad na Espanyol
5
@Kessie Liverpool sprytnie nawet nadziei nie chcial zrobic swoim kibicom
1
@Encore chyba ze sie wylosuje Carlitos 50 niewymuszonych
Mowil tez o tym dyskomforcie
Mowil ze juz to mial ale do tej pory nie bylo z tym nic powaznego
4
Jeszcze jutro biali remontada z Baya i w ogóle idealnie
@Encore @macio_944 @Popitek12 @Kessie @Adran360 @Comentateiro
0
@Xxxbarca4ever to było słabe z tym składem na Espanyol i mogło się odbić w 2 połowie
Roony powinien z Espanyolem grać
0
@qbsonFCBarca nie, ale nie rozumiem dlaczego na Espanyol nie grał mocno rezerwowo
Kto wie czy jednak więcej energii nie byłoby w 2 połowie
0
@derus właśnie czytanie ze zrozumieniem, dalej kuleje u Ciebie
No tak sytuacja się waży o 1 gola i to jest "głowa w chmurach" xddd
Tak napisałeś bzdurę i tyle.
Plus właśnie podejście Flicka nie pomogło z graniem niektórymi tyle czasu z Espanyolem.