2

@Bykunn Kane tez ma sporo karnych

Wiesz, najlepszy pilkarsko i na boisku jest Yamal obecnie

Ale to nie daje nagrody - samo to w kazdym razie

Messi byl najlepszy praktycznie co roku a ma 8 ZP a nie 12.

Jeszcze zobaczymy co dzisiaj Mbappe w Monachium pokaze - on ma tez 14 goli w LM, wiec wciaz walczy o rekord 17 goli w LM (jasne w innym formacie ale wciaz)

2

@Frimpong sprytnie zagral, bo kibice sie nawet nie musieli stresowac czy miec nadziei na awans - klasa ze dba o zdrowie psychiczne fanów

2

@Bykunn Mbappe - najlepszy strzelec la liga

Najlepszy strzelec w LM

Jesli Francja z mundialem, a on wtedy zapewne tez bije rekord bramek w historii MŚ to easy pick

1

@Starrk jakby Atletico, i Argentyna to Mistrz Świata Julian Alvarez @ViscaelBarca2007 juz robi kampanie na jego rzecz

@blakkudium

0

@Starrk Mbappe w tej sytuacji

Oczywiscie tez zalezy kto jak zagra na mundialu ale wlasnie ten sezon indywidualnie Dembele za slaby

2

@Lanosss W LM jeszcze zeby biali remontady nie zrobili

1

@Laminedependencia poza tym z tym Atleti - to pamietam sezon 15/16 - wygralismy tam z Atleti w lidze, w pk, w Lm pierwszy mecz a potem przegrany rewanz i tez out z LM

W sumie w 13/14 tez tylko 1 mecz przegrany i to byl rewanz w LM - choc tam uwazam ze ta dysproprcja miedzy ekipami byla marginalna albo jej nie bylo
W lidze tez slynna kradziez gola Messiego

0

@Laminedependencia brak Raphy nie pomógł to swoja droga

2

@Laminedependencia znaczy, ta jedna wygrana ligowa to wiemy ze wystawili na nas mocno rezerwową ekipę - wiemy ze zrobili to celowo dajac odpoczac kluczowym.

Natomiast co do ich szczescia to niewątpliwie - najwieksze ze sedzia nie dal nam karnego za reke Pubilla

0

Swoją drogą po raz kolejny widzimy że ekipy spoza top8 fazy ligowej robią wyniki.

PSG - 11 miejsce w fazie ligowej i jest w 1/2
Atletico - 14 miejsce w fazie ligowej i jest w 1/2

3

1

@Encore przynajmniej wyszlismy z marazmu odpadania w grupie w LM

1

@michal26 napisalem ze tez piszesz po edycji :)

Na poczatku zaczelo sie „przez obrone” ale w sumie nawet przy tej obronie jakby skutecznosc lepsza to byloby ok

Choc w druga strone tak samo

W kazdym razie to jak widac za duzo - skutecznosc, obrona, jeszcze sedziowanie

0

@kanver_ tylko jesli kontakt jest miekki na faul to przy karnym jak mowimy o „miekkim” to najpierw decydujemy czy byl faul

Byc moze wg tych zasad karny na Olmo za miekki faul

0

@FcPortoFan1999 bo Tsitsipas nie dokonczyl meczu?

0

@Goralkov to w sumie jesli miekki faul to faul to dlaczego nie bylo karnego na Olmo?

Jest tutaj jakas dyskusja o konsekwencji

0

@michal26 ja bym dodal skutecznosc w dwumeczu - w sumie tez piszesz - obrona wiadomo i wlasnie pytanie czy jednak rezerwy z Espanyolem nie powinny grax bo energii w 2 polowie bylo mniej

0

@GeneralXavi zjazd energetyczny w 2 połowie widoczny

1

@Adran360 niby tak ale wiesz biali to biali

Niektorzy juz pisali ze Real na kolanach w 1 meczu a widzielismy jak cisneli Baya

0

@Comentateiro a jak zrobi choke?

1

@GeneralXavi wlasnie pytanie czy rozsądne bylo granie na Espanyol podstawa a nie dac odpoczac niektorym

0

@barcelonaLM wykonczenie to problem

Plus brak energii w 2 połowie tez mogl byc wynikiem jazdy podstawa z Espanyolem zamiast odpoczynku

0

@Encore szkoda bo rywal na 1/2 bylby wygodny

0

@Ptasior jedynie pretensja o ten sklad na Espanyol

5

@Kessie Liverpool sprytnie nawet nadziei nie chcial zrobic swoim kibicom

1

@Encore chyba ze sie wylosuje Carlitos 50 niewymuszonych

Mowil tez o tym dyskomforcie

Mowil ze juz to mial ale do tej pory nie bylo z tym nic powaznego

4

Jeszcze jutro biali remontada z Baya i w ogóle idealnie

@Encore @macio_944 @Popitek12 @Kessie @Adran360 @Comentateiro

0

@Xxxbarca4ever to było słabe z tym składem na Espanyol i mogło się odbić w 2 połowie

Roony powinien z Espanyolem grać

0

@qbsonFCBarca nie, ale nie rozumiem dlaczego na Espanyol nie grał mocno rezerwowo

Kto wie czy jednak więcej energii nie byłoby w 2 połowie

0

@derus właśnie czytanie ze zrozumieniem, dalej kuleje u Ciebie

No tak sytuacja się waży o 1 gola i to jest "głowa w chmurach" xddd

Tak napisałeś bzdurę i tyle.

Plus właśnie podejście Flicka nie pomogło z graniem niektórymi tyle czasu z Espanyolem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?