1

@FcPortoFan1999 Vinicius?

0

@FcPortoFan1999 lubisz patterny

1

@FcPortoFan1999 nie no, Alcaraz i Sinner choc mlodzi to nie takie daremne nazwiska

0

@Encore czerwona + penalti i moga walczyc

Tez tylko jedna bramka straty, my mielismy te dwie

8

@MirusAmisz sos szefa?

@Kessie opinia

0

@Encore juz wygrywali na Baya, i cos wydaje mi sie ze to za proste bedzie - ze od tak Baya na chillu bialych eliminuje

0

@Encore Sorloth czyje rekę i też leci

Tutaj jest jednak duża niekonsekwencja - albo kontakt / miekki faul to faul albo jednak gramy dalej

7

2014 - Atletico eliminuje Barce w 1/4 LM - final Real Atleti i wygrana Realu

2016 - Atletico eliminuje Barce w 1/4 LM - final Real Atleti i wygrana Realu

2026 - Atletico eliminuje Barce w 1/4 LM - final …

@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @ViscaelBarca2007@kanver_

0

@FcPortoFan1999 przygotowuje sie do RG w swoim tempie

0

@Encore Fonseca widac ze juz coraz mocniejszy tylko czekac az wbije do top10

1

Fonseca gotuje

Jest w 1/4 w Monachium

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Giwera

1

@FcPortoFan1999 Oski, co Ty robisz w tej dyskusji haha
@Kessie

0

@July_6_BcN ale tutaj juz bezpiecznie

0

@July_6_BcN liga jest bezpieczna

0

@Gall nie mówię że nie będzie miał znaczenia ALE jednak postawa indywidualna ma

Dembele jednak liczby ma gorsze niz rok temu, wtedy tez byl top strzelcem ligi, w LM tez mial solidne liczby

Tak - wazne jak pokaza sie na mundialu ale jednak zakladam ze Mbappe bedzie wiekszy tutaj

Na teraz to Dembele malo sie liczy w temacie ZP

3

@KamQiX pytanie czy sensownie Flick zrobil wystawiajac tylu z podstawy na Espanyol

Czy jednak tej energii wlasnie nie brakowalo w 2 polowie - tak jak np czesto w 2 polowach dajemy koncert (Newcastle) to wczoraj bylo gorzej

1

@Frimpong z Bournemouth Arteta zdecydował żeby oszczednie podejsc do tematu i 150% mocy na lige mistrzów

1

@Eklerek wtedy mecz drugiego tysiąclecia

@Kessie

3

Dzisiaj mecz kwietnia Arsenal - Sporting i okej

@Czajka90 @Eklerek @Kessie @Popitek12@ViscaelBarca2007

1

@kryhaa @FcPortoFan1999 Oski nie wierzy w Anglię

2

@Bykunn wtedy tez easy pick

Wtedy Yamal zostaje najmlodszym w historii ze ZP i to wyraznie

2

@Bykunn Kane tez ma sporo karnych

Wiesz, najlepszy pilkarsko i na boisku jest Yamal obecnie

Ale to nie daje nagrody - samo to w kazdym razie

Messi byl najlepszy praktycznie co roku a ma 8 ZP a nie 12.

Jeszcze zobaczymy co dzisiaj Mbappe w Monachium pokaze - on ma tez 14 goli w LM, wiec wciaz walczy o rekord 17 goli w LM (jasne w innym formacie ale wciaz)

2

@Frimpong sprytnie zagral, bo kibice sie nawet nie musieli stresowac czy miec nadziei na awans - klasa ze dba o zdrowie psychiczne fanów

2

@Bykunn Mbappe - najlepszy strzelec la liga

Najlepszy strzelec w LM

Jesli Francja z mundialem, a on wtedy zapewne tez bije rekord bramek w historii MŚ to easy pick

1

@Starrk jakby Atletico, i Argentyna to Mistrz Świata Julian Alvarez @ViscaelBarca2007 juz robi kampanie na jego rzecz

@blakkudium

0

@Starrk Mbappe w tej sytuacji

Oczywiscie tez zalezy kto jak zagra na mundialu ale wlasnie ten sezon indywidualnie Dembele za slaby

2

@Lanosss W LM jeszcze zeby biali remontady nie zrobili

1

@Laminedependencia poza tym z tym Atleti - to pamietam sezon 15/16 - wygralismy tam z Atleti w lidze, w pk, w Lm pierwszy mecz a potem przegrany rewanz i tez out z LM

W sumie w 13/14 tez tylko 1 mecz przegrany i to byl rewanz w LM - choc tam uwazam ze ta dysproprcja miedzy ekipami byla marginalna albo jej nie bylo
W lidze tez slynna kradziez gola Messiego

0

@Laminedependencia brak Raphy nie pomógł to swoja droga

2

@Laminedependencia znaczy, ta jedna wygrana ligowa to wiemy ze wystawili na nas mocno rezerwową ekipę - wiemy ze zrobili to celowo dajac odpoczac kluczowym.

Natomiast co do ich szczescia to niewątpliwie - najwieksze ze sedzia nie dal nam karnego za reke Pubilla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?