mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Vinicius?
0
@FcPortoFan1999 lubisz patterny
1
@FcPortoFan1999 nie no, Alcaraz i Sinner choc mlodzi to nie takie daremne nazwiska
0
@Encore czerwona + penalti i moga walczyc
Tez tylko jedna bramka straty, my mielismy te dwie
8
@MirusAmisz sos szefa?
@Kessie opinia
0
@Encore juz wygrywali na Baya, i cos wydaje mi sie ze to za proste bedzie - ze od tak Baya na chillu bialych eliminuje
0
@Encore Sorloth czyje rekę i też leci
Tutaj jest jednak duża niekonsekwencja - albo kontakt / miekki faul to faul albo jednak gramy dalej
7
2014 - Atletico eliminuje Barce w 1/4 LM - final Real Atleti i wygrana Realu
2016 - Atletico eliminuje Barce w 1/4 LM - final Real Atleti i wygrana Realu
2026 - Atletico eliminuje Barce w 1/4 LM - final …
@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @ViscaelBarca2007@kanver_
0
@FcPortoFan1999 przygotowuje sie do RG w swoim tempie
0
@Encore Fonseca widac ze juz coraz mocniejszy tylko czekac az wbije do top10
1
Fonseca gotuje
Jest w 1/4 w Monachium
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Giwera
1
@FcPortoFan1999 Oski, co Ty robisz w tej dyskusji haha
@Kessie
0
@July_6_BcN ale tutaj juz bezpiecznie
0
@July_6_BcN liga jest bezpieczna
0
@Gall nie mówię że nie będzie miał znaczenia ALE jednak postawa indywidualna ma
Dembele jednak liczby ma gorsze niz rok temu, wtedy tez byl top strzelcem ligi, w LM tez mial solidne liczby
Tak - wazne jak pokaza sie na mundialu ale jednak zakladam ze Mbappe bedzie wiekszy tutaj
Na teraz to Dembele malo sie liczy w temacie ZP
3
@KamQiX pytanie czy sensownie Flick zrobil wystawiajac tylu z podstawy na Espanyol
Czy jednak tej energii wlasnie nie brakowalo w 2 polowie - tak jak np czesto w 2 polowach dajemy koncert (Newcastle) to wczoraj bylo gorzej
1
@Frimpong z Bournemouth Arteta zdecydował żeby oszczednie podejsc do tematu i 150% mocy na lige mistrzów
1
@Eklerek wtedy mecz drugiego tysiąclecia
@Kessie
3
Dzisiaj mecz kwietnia Arsenal - Sporting i okej
@Czajka90 @Eklerek @Kessie @Popitek12@ViscaelBarca2007
1
@kryhaa @FcPortoFan1999 Oski nie wierzy w Anglię
2
@Bykunn wtedy tez easy pick
Wtedy Yamal zostaje najmlodszym w historii ze ZP i to wyraznie
2
@Bykunn Kane tez ma sporo karnych
Wiesz, najlepszy pilkarsko i na boisku jest Yamal obecnie
Ale to nie daje nagrody - samo to w kazdym razie
Messi byl najlepszy praktycznie co roku a ma 8 ZP a nie 12.
Jeszcze zobaczymy co dzisiaj Mbappe w Monachium pokaze - on ma tez 14 goli w LM, wiec wciaz walczy o rekord 17 goli w LM (jasne w innym formacie ale wciaz)
2
@Frimpong sprytnie zagral, bo kibice sie nawet nie musieli stresowac czy miec nadziei na awans - klasa ze dba o zdrowie psychiczne fanów
2
@Bykunn Mbappe - najlepszy strzelec la liga
Najlepszy strzelec w LM
Jesli Francja z mundialem, a on wtedy zapewne tez bije rekord bramek w historii MŚ to easy pick
1
@Starrk jakby Atletico, i Argentyna to Mistrz Świata Julian Alvarez @ViscaelBarca2007 juz robi kampanie na jego rzecz
@blakkudium
0
@Starrk Mbappe w tej sytuacji
Oczywiscie tez zalezy kto jak zagra na mundialu ale wlasnie ten sezon indywidualnie Dembele za slaby
2
@Lanosss W LM jeszcze zeby biali remontady nie zrobili
1
@Laminedependencia poza tym z tym Atleti - to pamietam sezon 15/16 - wygralismy tam z Atleti w lidze, w pk, w Lm pierwszy mecz a potem przegrany rewanz i tez out z LM
W sumie w 13/14 tez tylko 1 mecz przegrany i to byl rewanz w LM - choc tam uwazam ze ta dysproprcja miedzy ekipami byla marginalna albo jej nie bylo
W lidze tez slynna kradziez gola Messiego
0
@Laminedependencia brak Raphy nie pomógł to swoja droga
2
@Laminedependencia znaczy, ta jedna wygrana ligowa to wiemy ze wystawili na nas mocno rezerwową ekipę - wiemy ze zrobili to celowo dajac odpoczac kluczowym.
Natomiast co do ich szczescia to niewątpliwie - najwieksze ze sedzia nie dal nam karnego za reke Pubilla