0

@Encore na tym etapie musimy ryzykować

1

Garcia utrzymał nas przy życiu, dostaliśmy to wsparcie od bramkarza, teraz trzeba jeszcze raz zrobic swoje z przodu

1

@Adran360 Luis Enrique potężne staty w PSG, 3x z rzędu 1/2 w tym wygrana LM

0

Lewy i Rash na ratunek

@Encore @kanver_ @Popitek12

0

@derus tak zdecydowanie siada u Ciebie patrząc po Twoich wpisach ;)

1

@Jakchcesz zdecydowanie się zgadzam, w XIX wieku i XX wieku takich umiejętności nie miał

0

@Szmulek ma 18 lat - to nie dziwne, że nie zawsze podejmuje optymalne decyzje

0

@derus skad mam wiedziec czy zmieniłeś xd

3

@macio_944 A Real kaszane bedzie gral, w 5 minucie czerwo dla Upamecano i Mbappe penalti

3

@PatrychoO Sarka klasa jak zawsze, gotuje potężnie

0

@Cyzix chyba ze zrobimy dogrywke to wtedy jeszcze pogramy

2

@Encore Real z tego ma 2 karne, ale wiemy ze my czasami za ewidetne sytuacje nie dostajemy

Tutaj to nie karny

8

Atletico z taka linia obrony tez powinno nam dalej na wiele pozwolic

Trzeba wykorzystac swoje szanse i po półfinał!

5

Lenglet wierzymy w Ciebie

1

@konajoncek nie gra, ale gol w 45 minut i jeszcze 3 kluczowe podania to też spory plus

90% piłkarzy chce takie mecz mieć :)

1

@Starrk z drugiej strony sprawiliśmy, że Atletico musi czuć się nerwowo, widząc jak wchodzimy w ich obronę

0

@A4ron @La Pulgaa takie nawiązanie ;)

0

@derus fakt jest taki, że jesteśmy w realnej grze to nie marzenia to realna obiektywna ocena sytuacji :) ale jednak oglądasz, o proszę

Przecież nie mamy szans i po co xd

Polecam realnie podchodzić do tematu, a nie siać pesymizm, kiedy widzimy na co stać tych chłopaków

5

Niestety znowu zasłaniamy się arbitrami zamiast skupić się na grze

0

@samel Inter tez wlasciwie strzelal z tego co mial

0

@Vane Inter to samo rok temu

Natomiast stac nas na kolejne 10 sytuacji i kolejne gole

1

@semafor dokladnie, mysle ze na teraz to wlasciwie swietna sytuacja i kazdy w ciemno bralby prowadzenie 2-1 przy 40 minucie

1

@macio_944 dla nas tez, ze wsystko otwarte i szybko sprawilismy ze Atletico w strachu

2

I tak jest bardzo dobrze na ten moment

Ok, stracilismy bramke ale jednak w ciemno bysmy brali taka sytuacje przed koncem 1 połowy

2

@derus
"Logiczna decyzję trenera, LM jest juz pozamiatana, nawet Flick to wie i dlatego wszystkie siły na Ligę, tylko kibice w głową w chmurach wierzę na odrobienie strat, z taką obrona nie mamy czego szukać w LM."

xdddd

Mam nadzieję, że nie oglądasz, bo w LM nie mamy czego szukać

2

Jak robimy 2 gole z blisko 1,5xG to jest ok

Skuteczność, skuteczność i jeszcze raz skuteczność

@KamQiX @kanver_

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jedziemy z nimi!

1

@VamosRakieta powinien wymusic na Atletico wypozyczenie do nas na ten mecz? zgadzam sie

1

@Janas11224 @Comentateiro ponad 160 lat i dalej tak samo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?