mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore na tym etapie musimy ryzykować
1
Garcia utrzymał nas przy życiu, dostaliśmy to wsparcie od bramkarza, teraz trzeba jeszcze raz zrobic swoje z przodu
1
@Adran360 Luis Enrique potężne staty w PSG, 3x z rzędu 1/2 w tym wygrana LM
0
Lewy i Rash na ratunek
@Encore @kanver_ @Popitek12
0
@derus tak zdecydowanie siada u Ciebie patrząc po Twoich wpisach ;)
1
@Jakchcesz zdecydowanie się zgadzam, w XIX wieku i XX wieku takich umiejętności nie miał
0
@Szmulek ma 18 lat - to nie dziwne, że nie zawsze podejmuje optymalne decyzje
0
@derus skad mam wiedziec czy zmieniłeś xd
3
@macio_944 A Real kaszane bedzie gral, w 5 minucie czerwo dla Upamecano i Mbappe penalti
3
@PatrychoO Sarka klasa jak zawsze, gotuje potężnie
0
@Cyzix chyba ze zrobimy dogrywke to wtedy jeszcze pogramy
2
@Encore Real z tego ma 2 karne, ale wiemy ze my czasami za ewidetne sytuacje nie dostajemy
Tutaj to nie karny
8
Atletico z taka linia obrony tez powinno nam dalej na wiele pozwolic
Trzeba wykorzystac swoje szanse i po półfinał!
5
Lenglet wierzymy w Ciebie
1
@konajoncek nie gra, ale gol w 45 minut i jeszcze 3 kluczowe podania to też spory plus
90% piłkarzy chce takie mecz mieć :)
1
@Starrk z drugiej strony sprawiliśmy, że Atletico musi czuć się nerwowo, widząc jak wchodzimy w ich obronę
0
@A4ron @La Pulgaa takie nawiązanie ;)
0
@derus fakt jest taki, że jesteśmy w realnej grze to nie marzenia to realna obiektywna ocena sytuacji :) ale jednak oglądasz, o proszę
Przecież nie mamy szans i po co xd
Polecam realnie podchodzić do tematu, a nie siać pesymizm, kiedy widzimy na co stać tych chłopaków
5
Niestety znowu zasłaniamy się arbitrami zamiast skupić się na grze
0
@samel Inter tez wlasciwie strzelal z tego co mial
0
@Vane Inter to samo rok temu
Natomiast stac nas na kolejne 10 sytuacji i kolejne gole
1
@semafor dokladnie, mysle ze na teraz to wlasciwie swietna sytuacja i kazdy w ciemno bralby prowadzenie 2-1 przy 40 minucie
1
@macio_944 dla nas tez, ze wsystko otwarte i szybko sprawilismy ze Atletico w strachu
2
I tak jest bardzo dobrze na ten moment
Ok, stracilismy bramke ale jednak w ciemno bysmy brali taka sytuacje przed koncem 1 połowy
2
@derus
"Logiczna decyzję trenera, LM jest juz pozamiatana, nawet Flick to wie i dlatego wszystkie siły na Ligę, tylko kibice w głową w chmurach wierzę na odrobienie strat, z taką obrona nie mamy czego szukać w LM."
xdddd
Mam nadzieję, że nie oglądasz, bo w LM nie mamy czego szukać
2
Jak robimy 2 gole z blisko 1,5xG to jest ok
Skuteczność, skuteczność i jeszcze raz skuteczność
@KamQiX @kanver_
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jedziemy z nimi!
1
@VamosRakieta powinien wymusic na Atletico wypozyczenie do nas na ten mecz? zgadzam sie
1
@Janas11224 @Comentateiro ponad 160 lat i dalej tak samo