0

@FcPortoFan1999 chcialbys go z powrotem?

2

Neuer co chcial zrobic xd

@Encore @Popitek12 @Lanosss

3

@ranger3120 jednak lepiej jak Real nie awansuje

0

1

@PatrychoO karny dla Mbappe

1

Teraz Bayern musi pilnowac zeby nie stracic gola w tych paru minutach

@Encore @kanver_ @Popitek12 @Kessie

0

@Encore Nie mów ze Real nie farci na takich sytuacjach

0

Kane sie zbieral do tego baardzo wolno

@Encore @Popitek12

0

@Encore nie, ale błąd sedziego tam mógł byc

Real umie w takie sytuacje

0

@kanver_ czyzby to jednak Real nie mial litosci?

0

@Kubix93 czyli pewnie wiemy jak bedzie

3

Alez to zmarnowal Upamecano

Pachnie 4-2 dla Realu

@Encore @kanver_ @Popitek12

0

@Filipem wlasnie, pokazuje jak nawet wydluzona faza ligowa nic nie znaczy

0

@Kuchar te pozycyjne ataki Real moze odeprzec, a potem duzo wolnej przestrzeni Mbappe, Vinicius i wlasnie ...

0

Pytanie czy Real w końcu nie skontruje Bayernu na 4-2?

@Encore @Popitek12

0

Jak Real przejdzie Bayern, to w 1/2 będziemy mieć aż 3 ekipy spoza top8 fazy ligowej

@Encore @kanver_ @Popitek12

2

Jaki sabotaż Luisa Diaza

@Encore @Popitek12 @kanver_

2

Jeśli Musiala zaliczy takie wejście jak na SB, to biada Bayernowi

@Encore @kanver_ @Popitek12

0

@Wojtek84 jak zawsze jak ludzie nastawiają się na rywala Realu, a potem życie

2

Neuer raz się spisał

0

@Filipem @Kapitan hawk jest fanem

1

@kanver_ bez, to zawodnik Realu

2

Bayern marnuje okazje na start drugiej polowy

@Encore @kanver_

0

Mbappe chce zagrac przeciwko PSG w 1/2

@Encore

6

Tylko Arsenal stac na wyeliminowanie Realu z LM
Rice Rice Baby!

Factos

@Kessie @Czajka90 @Eklerek @Popitek12

2

@Ptasior ludzie klasycznie nie ogarniaja co biali robia w lm

4

@EzioAuditoreDF xdd, chyba w Hiszpani sedziowie pomagaja Realowi ale za to w Europie Realowi

1

@Encore w bramkach powinien w LM

1

Mbappe po raz 15 w LM

Brakuje mu 2 do Ronaldo

@Encore

0

@kanver_ i gdzie ten brak litosci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?