mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 chcialbys go z powrotem?
2
Neuer co chcial zrobic xd
@Encore @Popitek12 @Lanosss
3
@ranger3120 jednak lepiej jak Real nie awansuje
0
Diaz! Diaz! Diaz!
Auuuu!
@Encore @Popitek12 @kanver_@Lanosss @FcPortoFan1999 @Kessie @Eklerek
1
@PatrychoO karny dla Mbappe
1
Teraz Bayern musi pilnowac zeby nie stracic gola w tych paru minutach
@Encore @kanver_ @Popitek12 @Kessie
0
@Encore Nie mów ze Real nie farci na takich sytuacjach
0
Kane sie zbieral do tego baardzo wolno
@Encore @Popitek12
0
@Encore nie, ale błąd sedziego tam mógł byc
Real umie w takie sytuacje
0
@kanver_ czyzby to jednak Real nie mial litosci?
0
@Kubix93 czyli pewnie wiemy jak bedzie
3
Alez to zmarnowal Upamecano
Pachnie 4-2 dla Realu
@Encore @kanver_ @Popitek12
0
@Filipem wlasnie, pokazuje jak nawet wydluzona faza ligowa nic nie znaczy
0
@Kuchar te pozycyjne ataki Real moze odeprzec, a potem duzo wolnej przestrzeni Mbappe, Vinicius i wlasnie ...
0
Pytanie czy Real w końcu nie skontruje Bayernu na 4-2?
@Encore @Popitek12
0
Jak Real przejdzie Bayern, to w 1/2 będziemy mieć aż 3 ekipy spoza top8 fazy ligowej
@Encore @kanver_ @Popitek12
2
Jaki sabotaż Luisa Diaza
@Encore @Popitek12 @kanver_
2
Jeśli Musiala zaliczy takie wejście jak na SB, to biada Bayernowi
@Encore @kanver_ @Popitek12
0
@Wojtek84 jak zawsze jak ludzie nastawiają się na rywala Realu, a potem życie
2
Neuer raz się spisał
0
@Filipem @Kapitan hawk jest fanem
1
@kanver_ bez, to zawodnik Realu
2
Bayern marnuje okazje na start drugiej polowy
@Encore @kanver_
0
Mbappe chce zagrac przeciwko PSG w 1/2
@Encore
6
Tylko Arsenal stac na wyeliminowanie Realu z LM
Rice Rice Baby!
Factos
@Kessie @Czajka90 @Eklerek @Popitek12
2
@Ptasior ludzie klasycznie nie ogarniaja co biali robia w lm
4
@EzioAuditoreDF xdd, chyba w Hiszpani sedziowie pomagaja Realowi ale za to w Europie Realowi
1
@Encore w bramkach powinien w LM
1
Mbappe po raz 15 w LM
Brakuje mu 2 do Ronaldo
@Encore
0
@kanver_ i gdzie ten brak litosci