3

@Safrani nie, bo @Popitek12 Popsisław nie pisał żebym zapisał

0

@kanver_ bez zaskoczen, teraz grali wazny mecz w PN, a takie rzeczy jak rekord to sprawa drugorzedna dla druzyny - jak walka o potrojna korone

2

@Popitek12 dlaczego Popsiak?

@Kessie @blakkudium

0

@michal26 to spora różnica

1

@brd42 dokladnie, to jest tak ze nawet najslabszy gracz robi i tak pewnie gole na poziomie 50-60% (ale te 50% to juz dramat)

0

@simon15 dla @FcPortoFan1999 Oskiego na pewno

On uwielbia futbol Getafe

0

@michal26 kiedy Doncic wraca - na g1 bedzie?

0

@FcPortoFan1999 a karny to nie gol

6

@AmigoBlancos zależy na co chcesz spojrzec i co przeanalizować

Mimo wszystko karny ma pewna specyfike - xg rzedu 0,75-0,8 i czesto strzelec moze byc z roznej pozycji. Czesto ten zawodnik moze zupelnie nie miec wplywu na to ze ekipa ma karnego.

Np jesli defensywny pomocnik strzela karne w zespole i jakis zespol chce porownac gole i szuka bramkostrzelnego dma na zasadzie jednak gole z dystansu - to zestawienie dmow z golami wszystkimi w tym z karnych nie ma sensu

0

@FcPortoFan1999 po prostu to silny gracz

Kto wie czy za chwile nie bedzie mundialowym rekordzista bramkowym

0

@FcPortoFan1999 ale nie z Barca

Zobacz jak silny mecz gral na SB, mimo braku golna z penalti

0

@FcPortoFan1999 tylko bez niego tez mogliby przegrac

0

@FcPortoFan1999 Oski a Ty wpadasz?

2

@Kessie przeciez @July_6_BcN jest 7,5/10

1

@Eklerek @Popitek12 Pops tylko drobne postawił bo tylko 1/2 swojej pensji czyli 1500 tys

0

@FcPortoFan1999 teraz to juz troche za pozno

0

@FcPortoFan1999 @FcPortoFan1999 Oski robisz sam pranie w tygodniu?

1

@Luciano99 dzisiaj jak wygramy ale tylko 1 bramką to moga byc glosy ze nie mamy formy i ze przewalimy mistrzostwo

4

@regatta52 ale to wlasnie dlatego nawet jak zgubimy pkt to jest ok - remis w tym meczu juz jest solidny a wygrana to tylko bonus w tej sytuacji w lidze

1

@Kessie nieźle podrasowałes zdjęcie, żeby lepiej wyglądać ale trzeba powiedziec ze wiadomo skąd ten idealny match - bo to spokojnie też jest 7,5/10

0

@LukaszFan ale to jest matematyka, zakladasz 3 porażki z rzędu w lidze u nas

Mówimy juz o matematyce

Do konca sezonu wystarczy nam 2 mecze wygrac, 2 zremisowac plus wciaz nie jest powiedziane ze biali wszystko wygraja

2

@michal26 z OKC może być dobra seria

Wcale nie musi byc 4-0

1

@gumaz @FcPortoFan1999 Oski masz jakiś standardowy zestaw ubrań na sobotę?

1

@michal26 czyli nawet jak 2x przegramy to zostaje nam 5 pkt - to jak to w ogole brzmi ;)

To jest kosmos przewaga - ktorej nikt w historii nie wypuscil

To juz jest czysta matematyka

Na 6 spotkan - 2 wygrane, 2 remisy i 2 porazki i jest mistrz

0

@PatrykBarca nie ma big titles, ale 2 puchary sa wiec lepiej dopracowac memy

0

@FcPortoFan1999 uspokój sie

0

@michal26 nawet jak jutro nie wygrywamy to jestesmy mistrzem

To jest tylko matematyka dla białych - nic wiecej

0

@Hosh znam kogoś kto ma zgoła odmienne zdanie

1

@KamQiX nawet lepiej bo sezon temu wygrali SPE i PI - jest progres

0

@Gitarkafcb na szczescie dzieki Realowi mozemy spokojnie gubic pkt i wywalone juz bo liga pewna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?