mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Safrani nie, bo @Popitek12 Popsisław nie pisał żebym zapisał
0
@kanver_ bez zaskoczen, teraz grali wazny mecz w PN, a takie rzeczy jak rekord to sprawa drugorzedna dla druzyny - jak walka o potrojna korone
2
@Popitek12 dlaczego Popsiak?
@Kessie @blakkudium
0
@michal26 to spora różnica
1
@brd42 dokladnie, to jest tak ze nawet najslabszy gracz robi i tak pewnie gole na poziomie 50-60% (ale te 50% to juz dramat)
0
@simon15 dla @FcPortoFan1999 Oskiego na pewno
On uwielbia futbol Getafe
0
@michal26 kiedy Doncic wraca - na g1 bedzie?
0
@FcPortoFan1999 a karny to nie gol
6
@AmigoBlancos zależy na co chcesz spojrzec i co przeanalizować
Mimo wszystko karny ma pewna specyfike - xg rzedu 0,75-0,8 i czesto strzelec moze byc z roznej pozycji. Czesto ten zawodnik moze zupelnie nie miec wplywu na to ze ekipa ma karnego.
Np jesli defensywny pomocnik strzela karne w zespole i jakis zespol chce porownac gole i szuka bramkostrzelnego dma na zasadzie jednak gole z dystansu - to zestawienie dmow z golami wszystkimi w tym z karnych nie ma sensu
0
@FcPortoFan1999 po prostu to silny gracz
Kto wie czy za chwile nie bedzie mundialowym rekordzista bramkowym
0
@FcPortoFan1999 ale nie z Barca
Zobacz jak silny mecz gral na SB, mimo braku golna z penalti
0
@FcPortoFan1999 tylko bez niego tez mogliby przegrac
0
@FcPortoFan1999 Oski a Ty wpadasz?
2
@Kessie przeciez @July_6_BcN jest 7,5/10
1
@Eklerek @Popitek12 Pops tylko drobne postawił bo tylko 1/2 swojej pensji czyli 1500 tys
0
@FcPortoFan1999 teraz to juz troche za pozno
0
@FcPortoFan1999 @FcPortoFan1999 Oski robisz sam pranie w tygodniu?
1
@Luciano99 dzisiaj jak wygramy ale tylko 1 bramką to moga byc glosy ze nie mamy formy i ze przewalimy mistrzostwo
4
@regatta52 ale to wlasnie dlatego nawet jak zgubimy pkt to jest ok - remis w tym meczu juz jest solidny a wygrana to tylko bonus w tej sytuacji w lidze
1
@Kessie nieźle podrasowałes zdjęcie, żeby lepiej wyglądać ale trzeba powiedziec ze wiadomo skąd ten idealny match - bo to spokojnie też jest 7,5/10
0
@LukaszFan ale to jest matematyka, zakladasz 3 porażki z rzędu w lidze u nas
Mówimy juz o matematyce
Do konca sezonu wystarczy nam 2 mecze wygrac, 2 zremisowac plus wciaz nie jest powiedziane ze biali wszystko wygraja
2
@michal26 z OKC może być dobra seria
Wcale nie musi byc 4-0
1
@gumaz @FcPortoFan1999 Oski masz jakiś standardowy zestaw ubrań na sobotę?
1
@michal26 czyli nawet jak 2x przegramy to zostaje nam 5 pkt - to jak to w ogole brzmi ;)
To jest kosmos przewaga - ktorej nikt w historii nie wypuscil
To juz jest czysta matematyka
Na 6 spotkan - 2 wygrane, 2 remisy i 2 porazki i jest mistrz
0
@PatrykBarca nie ma big titles, ale 2 puchary sa wiec lepiej dopracowac memy
0
@FcPortoFan1999 uspokój sie
0
@michal26 nawet jak jutro nie wygrywamy to jestesmy mistrzem
To jest tylko matematyka dla białych - nic wiecej
0
@Hosh znam kogoś kto ma zgoła odmienne zdanie
1
@KamQiX nawet lepiej bo sezon temu wygrali SPE i PI - jest progres
0
@Gitarkafcb na szczescie dzieki Realowi mozemy spokojnie gubic pkt i wywalone juz bo liga pewna