5

Zverev nie obroni tytułu w Monachium

Odpada na Cobolliego w 1/2

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon @Giwera

0

1

@Filipem taka prawda, dopiero w 2029 mogą stracić ten status

0

@Encore i będzie Mistrzem Włoch po raz drugi

1

@Encore Toni Nadal po Monte Carlo mówił, że to bardzo źle dla Carlitosa, bo jednak MC to bardzo podobne korty do RG

A tutaj jeszcze uraz

Zobaczymy czy w Rzymie zagra i będzie bronił tytułu

2

@Encore Carliots musi niestety ogarnąć problemy z urazami - nadgarstek to poważna sprawa

1

@FcPortoFan1999 “Rafa Jodar can represent a problem for any player he faces. What excites me most about him is that every time I watch, he seems better… I think he already hits harder than Carlos Alcaraz”

Uważa, że bije silniej od Garfii @Encore

1

@FcPortoFan1999 uwielbia go, ale co ciekawe jak za pierwszym razem go widzial to tez nie odniosł wrażenia, że szał ciał

"When I first saw Rafa, he seemed like a good player, no more than that, but each time I see him, he looks better. He is progressing appropriately, on an upward trend; I see very high potential in him," he emphasized.

0

@FcPortoFan1999 może chca dodac troche dramy

0

@FcPortoFan1999 Ekstraklasa moze wezmie?

1

@FcPortoFan1999 nie jest w zasadzie 1:1

Takich bramek sam Messi by sie nie powstydzil


18

Najlepszy sezon strzelecki w klubie Vinciusa: 24 gole (23/24)

Najlepszy sezon Yamala (18 lat): 23 gole (25/26) - sezon trwa

@Popitek12 @Kessie @blakkudium @Adran360 @Lanosss @Kapitan hawk

1

@FcPortoFan1999 Barca nie jest jeszcze 1:1 zeby myslec o takich crackulcach

Przypomnijmy to:


0

@FcPortoFan1999 niczego nie pompuje, to sa factos

Pewien gracz ma cel

1

13.30 znowu masz Oski @FcPortoFan1999 jednoczesne mecze jezdzców

0

@Encore odtworzylbys ta scene z Marianną?

1

@Adran360 @FcPortoFan1999 Oski, patrz - Bogusz odszedł i cyk problemy problemy azulów

0

@FcPortoFan1999 dramat, dramat, dramat

1

@FcPortoFan1999 czy na Tsitsipasie ciazy za duza presja?

0

@FcPortoFan1999 nie wyglada, to nadgarstek a to najgorzej

Powiedzial ze jest duzo powazniejsze

Bardzo zle Oski bardzo zle

Marzenia milardow znowu zaprzepaszczone

0

@FcPortoFan1999 wiesz ze w tym samym tygodniu dwie 500 moga pasc lupem jezdzcow

3

@FcPortoFan1999 niektorzy to wieszczyli komplet pkt

2

0

@FcPortoFan1999 obaj w 1/2, cooooking

0

@FcPortoFan1999 teraz nie ma duopolu Oskarze

Garfia kontuzja, przeklety

1

@FcPortoFan1999 jaki konik?!

1

@agaFCB nie no, Fonseca jego równolatek i osiągnął wiecej

Zagrał kawal meczu na Sinnera

Fonseca idzie do przodu

4

Rafael Jodar w formie

Młody Hiszpan w 1/2 turnieju ATP w Barcelonie

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @agaFCB @FcPortoFan1999 @Kessie @Giwera @Eklerek @JimMorrisonFCB

6

@Ilka tak - patrz @Comentateiro i @clyde

@Kessie i @July_6_BcN

@Popitek12 i @blakkudium

A nie, sorry to nie tu

2

Iga z seta na set serwis gorszy i gorszy

@tbas @adi7adi8 @Alex1995 @Popitek12 @Kessie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?