mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Zverev nie obroni tytułu w Monachium
Odpada na Cobolliego w 1/2
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon @Giwera
0
@MessiForeverTheBest @July_6_BcN opinia
1
@Filipem taka prawda, dopiero w 2029 mogą stracić ten status
0
@Encore i będzie Mistrzem Włoch po raz drugi
1
@Encore Toni Nadal po Monte Carlo mówił, że to bardzo źle dla Carlitosa, bo jednak MC to bardzo podobne korty do RG
A tutaj jeszcze uraz
Zobaczymy czy w Rzymie zagra i będzie bronił tytułu
2
@Encore Carliots musi niestety ogarnąć problemy z urazami - nadgarstek to poważna sprawa
1
@FcPortoFan1999 “Rafa Jodar can represent a problem for any player he faces. What excites me most about him is that every time I watch, he seems better… I think he already hits harder than Carlos Alcaraz”
Uważa, że bije silniej od Garfii @Encore
1
@FcPortoFan1999 uwielbia go, ale co ciekawe jak za pierwszym razem go widzial to tez nie odniosł wrażenia, że szał ciał
"When I first saw Rafa, he seemed like a good player, no more than that, but each time I see him, he looks better. He is progressing appropriately, on an upward trend; I see very high potential in him," he emphasized.
0
@FcPortoFan1999 może chca dodac troche dramy
0
@FcPortoFan1999 Ekstraklasa moze wezmie?
1
@FcPortoFan1999 nie jest w zasadzie 1:1
Takich bramek sam Messi by sie nie powstydzil
18
Najlepszy sezon strzelecki w klubie Vinciusa: 24 gole (23/24)
Najlepszy sezon Yamala (18 lat): 23 gole (25/26) - sezon trwa
@Popitek12 @Kessie @blakkudium @Adran360 @Lanosss @Kapitan hawk
1
@FcPortoFan1999 Barca nie jest jeszcze 1:1 zeby myslec o takich crackulcach
Przypomnijmy to:
0
@FcPortoFan1999 niczego nie pompuje, to sa factos
Pewien gracz ma cel
1
13.30 znowu masz Oski @FcPortoFan1999 jednoczesne mecze jezdzców
0
@Encore odtworzylbys ta scene z Marianną?
1
@Adran360 @FcPortoFan1999 Oski, patrz - Bogusz odszedł i cyk problemy problemy azulów
0
@FcPortoFan1999 dramat, dramat, dramat
1
@FcPortoFan1999 czy na Tsitsipasie ciazy za duza presja?
0
@FcPortoFan1999 nie wyglada, to nadgarstek a to najgorzej
Powiedzial ze jest duzo powazniejsze
Bardzo zle Oski bardzo zle
Marzenia milardow znowu zaprzepaszczone
0
@FcPortoFan1999 wiesz ze w tym samym tygodniu dwie 500 moga pasc lupem jezdzcow
3
@FcPortoFan1999 niektorzy to wieszczyli komplet pkt
2
@Adran360 @FcPortoFan1999 do kadry go?
@blakkudium @Popitek12
0
@FcPortoFan1999 obaj w 1/2, cooooking
0
@FcPortoFan1999 teraz nie ma duopolu Oskarze
Garfia kontuzja, przeklety
1
@FcPortoFan1999 jaki konik?!
1
@agaFCB nie no, Fonseca jego równolatek i osiągnął wiecej
Zagrał kawal meczu na Sinnera
Fonseca idzie do przodu
4
Rafael Jodar w formie
Młody Hiszpan w 1/2 turnieju ATP w Barcelonie
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @agaFCB @FcPortoFan1999 @Kessie @Giwera @Eklerek @JimMorrisonFCB
6
@Ilka tak - patrz @Comentateiro i @clyde
@Kessie i @July_6_BcN
@Popitek12 i @blakkudium
A nie, sorry to nie tu
2
Iga z seta na set serwis gorszy i gorszy
@tbas @adi7adi8 @Alex1995 @Popitek12 @Kessie