mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 to jest ten mental po prostu, siła lat 90 tych
0
@FcPortoFan1999 skoncz, bo bzdury piszesz i zobacz co z DelPo sie stalo
Garfia ma nadgarstek i na razie to nie wiadomo co dalej
3
Rublev, broni 3 meczowych i jaki comeback
@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @Eklerek @Giwera
0
@FcPortoFan1999 xd, skoncz te glupie klatwy
Garfia ma nadgarstek - to jest masakra dla tenisisty, jaki Rzym, jaki RG xd
0
@kanver_ ale i tak nawet jakby teraz gral to too late
Przed Realem tez odpoczynek
Plus jeszcze Puchar Niemiec jest
On moze nawet nie pobic swojego personal best w Bundes
0
@kanver_ widzisz, pewny tytul, walka w Lm i Pokalu, wiec Kane odpoczywa znowu
0
@FcPortoFan1999 Garfia ma nadgarstek akurat
Patrz lepiej jaki comeback Rubiego, a nie bzdury i klatwy dajesz na kontuzje, cierpienia
0
@FcPortoFan1999 chyba ze garros
0
@FcPortoFan1999 ale wicemistrzostwo Barcelony to i tak swietny wynik - mozna celebrowac
0
@FcPortoFan1999 chyba ze Rubi chce byc clutch teraz
0
@FcPortoFan1999 pokolenie lat 90tych ma problemy z pokoleniem lat 00
2
Rubi broni 7 bp w 4 gemie
@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie
2
@MaziFCB Vinicius tak samo dobrze gra w Brazylii jak Messi w Argentynie
0
@FcPortoFan1999 partidazo w Manczesterze
1
@FcPortoFan1999 tamto to jest mecz drugiego tysiąlecia Oski
@Kessie
1
@Adran360 moze lekko
1
@Adran360 nie wiem jaka katastrofa musialaby byc zeby nie wygrali
Wartosc Naserów to chyba wartość wszystkich ekip afc 2 razem wzietych
1
@Adran360 Ronaldo chyba pierwszy mecz tam gra, bo wczesniej to nawet go nie powolywali
0
@Faro kluczowy w poprzednim sezonie
1
@ViscaelBarca2007 @Kessie opinia
0
@michaleu @FcPortoFan1999 Oski łap
0
@Faro dostajemy ale trofea
La Liga w tym sezonie i SPH, nieźle
1
@michal26 tylko jednak jest różnica z Lukita i Reaves, a ja o tym mówie
Bez nich to wiadomo ze bez szans
1
@Lanosss @daniel32778 @ViscaelBarca2007 podawal dane o wydatkach
0
@FcPortoFan1999 Lewy przychodzi do Porto ale tylko pod warunkiem ze Vinicius tez
Bierzesz?
0
@FcPortoFan1999 spory cios jednak
0
@BojanKriKicz Lukita jakby wrócił i sie odpalił
0
@FcPortoFan1999 jednak to bylby duzy cios
0
@FcPortoFan1999 nie, ale moze byc ciekawa seria
1
@FcPortoFan1999 jak wroci Lukita i Reaves to moze byc potezna seria z OKC