0

@FcPortoFan1999 to jest ten mental po prostu, siła lat 90 tych

0

@FcPortoFan1999 skoncz, bo bzdury piszesz i zobacz co z DelPo sie stalo

Garfia ma nadgarstek i na razie to nie wiadomo co dalej

3

Rublev, broni 3 meczowych i jaki comeback

@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @Eklerek @Giwera

0

@FcPortoFan1999 xd, skoncz te glupie klatwy

Garfia ma nadgarstek - to jest masakra dla tenisisty, jaki Rzym, jaki RG xd

0

@kanver_ ale i tak nawet jakby teraz gral to too late

Przed Realem tez odpoczynek

Plus jeszcze Puchar Niemiec jest

On moze nawet nie pobic swojego personal best w Bundes

0

@kanver_ widzisz, pewny tytul, walka w Lm i Pokalu, wiec Kane odpoczywa znowu

0

@FcPortoFan1999 Garfia ma nadgarstek akurat

Patrz lepiej jaki comeback Rubiego, a nie bzdury i klatwy dajesz na kontuzje, cierpienia

0

@FcPortoFan1999 chyba ze garros

0

@FcPortoFan1999 ale wicemistrzostwo Barcelony to i tak swietny wynik - mozna celebrowac

0

@FcPortoFan1999 chyba ze Rubi chce byc clutch teraz

0

@FcPortoFan1999 pokolenie lat 90tych ma problemy z pokoleniem lat 00

2

Rubi broni 7 bp w 4 gemie

@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie

2

@MaziFCB Vinicius tak samo dobrze gra w Brazylii jak Messi w Argentynie

0

@FcPortoFan1999 partidazo w Manczesterze

1

@FcPortoFan1999 tamto to jest mecz drugiego tysiąlecia Oski

@Kessie

1

@Adran360 moze lekko

1

@Adran360 nie wiem jaka katastrofa musialaby byc zeby nie wygrali
Wartosc Naserów to chyba wartość wszystkich ekip afc 2 razem wzietych

1

@Adran360 Ronaldo chyba pierwszy mecz tam gra, bo wczesniej to nawet go nie powolywali

0

@Faro kluczowy w poprzednim sezonie

1

0

0

@Faro dostajemy ale trofea

La Liga w tym sezonie i SPH, nieźle

1

@michal26 tylko jednak jest różnica z Lukita i Reaves, a ja o tym mówie

Bez nich to wiadomo ze bez szans

1

@Lanosss @daniel32778 @ViscaelBarca2007 podawal dane o wydatkach

0

@FcPortoFan1999 Lewy przychodzi do Porto ale tylko pod warunkiem ze Vinicius tez

Bierzesz?

0

@FcPortoFan1999 spory cios jednak

0

@BojanKriKicz Lukita jakby wrócił i sie odpalił

0

@FcPortoFan1999 jednak to bylby duzy cios

0

@FcPortoFan1999 nie, ale moze byc ciekawa seria

1

@FcPortoFan1999 jak wroci Lukita i Reaves to moze byc potezna seria z OKC

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?