mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Swoją drogą jako, że Barcelona nie wygra LM i nie jedziemy na mundial, to Tomasiakowi odpada Lewandowski jako rywal do sportowca roku.
To głównie pozostaje Iga Świątek
26
W Realu pamiętają piękne czasy kiedy Casemiro mógł robić na boisku co chciał i sędziowie woleli, żeby bałwanek jednak pozostawał na boisku - słynny immunitet
Albo w LM jak Vinicius łapie za gardło w ogóle bez żadnej walki o piłkę zawodnika Lipska za gardło i też yolo.
Jak się jest przyzwyczajonym do takich standardów to wiadomo, że prawidłowe decyzje bolą mocno.
@Messibestplayerintheworld @Kapitan hawk @Lanosss @Popitek12
0
@Witekk10 w poprzednim sezonie 2 trofea
Ale zadnego big title
4
@Hellrider "-finał już bez większej historii, 1:0 po golu męczennika."
Nie no finał, to właśnie też ciekawa historia, bo Liverpool sporo sytuacji, słupek Mane, Real jeden strzał celny i gol
@Frimpong pamięta
Też dobre staty z tego finału były
1
@Aragorn33 kazdy z tej 4 wciąż ma realne szanse
Do tego pewnie trzeba rozważyc Vitinhe jakby PSG / Portugalia wygrala mundial
0
@Derean Dembele nie jest wyzej od
Mbappe za ten sezon
Olise wyzej za sezon klubowy ale zalezy jak sie zaprezentuja na mundialu i Mbappe moze go przeskoczyc
0
@Oskar00 jest w gronie kandydatów do ZP
Jak zagra silny mundial i Francja ze zlotem to wezmie ZP
0
@FCB24 nie mozna cofnac na VAR, ale to nie zmienia zlej decyzji o puszczeniu gry i braku odgwizdania faulu i szansy z rzutu wolnego dla Bayernu
1
@Giwera górna ćwiartka to taka chińska mocno - jak Zhao utrzyma formę to kto wie
1
@Giwera Higgins - Carter ciekawa para
W 1/8 może być Higgins - Osa?
0
@FcPortoFan1999 a z jakiej okazji miałeś dzień wolny?
0
@FcPortoFan1999 w sumie tylko jak on wtedy wysmarował się, to właściwie przegrał w 1/2 IW.
1
@FcPortoFan1999 Oski jako Sinner robotuje, to czy go nie lubisz?
2
@michaleu bo @FcPortoFan1999 Oski nie lubi robotów, a The Nuke coraz czesciej pokazuje ze to nie robot
1
@Giwera dzisiaj losowanie drabinki w Crucible
Z kim Antoni?
6
@FcPortoFan1999 to jest wazny rytuał piłkarski
2
@Comentateiro Real jest mistrzem w takich sytuacjach, zeby miec gola z tego
5
@escarabajo myślałem, że o Mateuszu Boguszu a to serial o Ronaldinho, dramat
@Adran360 @blakkudium @FcPortoFan1999 @Popitek12
1
@Messibestplayerintheworld @La Pulgaa i z fazy ligowej z 14 pozycji wjazd do 1/2
Dlatego jaranie sie tym co sie dzieje w fazie ligowej za duzo sensu nie ma - 24 ekipy wchodza dalej i wtedy zaczyna sie granie
0
@krefi10 mundial kluczowy
wciąż niemałe grono może ugrać
Francja - Mbappe, Olise, jakas niewielka szansa Dembele który ma slabszy sezon klubowy
Anglia - Kane
Hiszpania - Yamal
Portugalia - Vitinha
1
@MessiForeverTheBest a nie bylo tak ze sedzia jak najpierw pokazal żółta to na palcach - nie wiem czy to nie byly 2 palce dal znac ze chodzi mu o to ze nie kara go za faul a zabranie piłki?
@KamQiX
0
@Zoker wlasnie tu nie ma za wiele do kminienia, jak Francja wygra mundial
to najpewniej Mbappe, ale Olise na teraz nie wykluczam - na pewno zalezy tez od postawy w samych MŚ
Olise ma kapitalny sezon i tutaj jest kandydatem, ale wlasnie nie ma takiego PR.
1
@Giwera Olise ma swietny sezon klubowy to fakt, tylko tutaj mam obawy o PR - ze wlasnie jak Mbappe pobije Klose, cos nastrzela na MŚ to moze byc hype
Ale jesli Olise gralby dalej bardzo dobrze na MŚ to w sumie dlaczego nie
Natomiast Mbappe np konczacy jako najlepszy strzelec ligi, LM i MŚ - to moze sie przebic
0
@Transu96 oczywiscie ze nie wypadł, jesli zagra bardzo dobre MŚ, pobije rekord goli na mundialach w historii, to majac pichichi, krola strzelcow w LM i MŚ bedzie faworytem do ZP
0
@Zoker mimo wszystko rok temu Dembele indywidualnie byl jednym z najlepszych graczy w ofensywie
W Ligue1 krol strzelców, w LM w top4 strzelcow bodajze, w kanadyjce za Rapha chyba tylko
Teraz ma duuzo gorszy sezon
W przypadku MS Francji to ZP do Mbappe / z jakims % szans Olise
Drugie miejsce mial Yamal - ktory wiemy jak czaruje, wiec indywidualna postawa sprawila ze byl 2. Ofkors wiemy ze np Rapha byl pominiety w tym wzgledzie i byl za nisko, ale po prostu Dembele ma bardzo przeciętny sezon, sporo slabszy od poprzedniego
2
Sezon Realu zaczyna się w kwietniu
0
@Zoker indywidualnie Dembele ma
Sporo slabsze liczby niz sezon temu
1
@Giwera Mbappe to nie tylko najlepszy strzelec ligi ale tez obecnie LM (chyba tylko Kane moglby go dogonic - ma bodajze 3 gole straty)
Mbappe ma 40 goli w sezonie, gdzie Dembele grajac w Ligue1, ma ich 16.
Jednak Dembele sezon temu mial duzo wiecej bramek - 35 wiec na teraz to nie ma z czego mu dawac ZP.
Z PSG juz bardziej Vitinha albo Kvara (za wystepy w LM)
Akurat jak Francja wygra MS to Mbappe ma ogromna szanse na ZP - szczegolnie jak tez pobije rekord goli na MS (a pewnie tak bedzie przy wygranej Francji)
15
Tańcz tańcz, ta samba Ci się należy
1
@Karol145 najpierw dostali pomocna dłoń, bo sedzia nie zagwizdal faulu Rudigera i jeszcze watpliwosci co do faulu Laimera na Diazie po którym byl wolny