1

Swoją drogą jako, że Barcelona nie wygra LM i nie jedziemy na mundial, to Tomasiakowi odpada Lewandowski jako rywal do sportowca roku.

To głównie pozostaje Iga Świątek

26

W Realu pamiętają piękne czasy kiedy Casemiro mógł robić na boisku co chciał i sędziowie woleli, żeby bałwanek jednak pozostawał na boisku - słynny immunitet

Albo w LM jak Vinicius łapie za gardło w ogóle bez żadnej walki o piłkę zawodnika Lipska za gardło i też yolo.

Jak się jest przyzwyczajonym do takich standardów to wiadomo, że prawidłowe decyzje bolą mocno.

@Messibestplayerintheworld @Kapitan hawk @Lanosss @Popitek12

0

@Witekk10 w poprzednim sezonie 2 trofea

Ale zadnego big title

4

@Hellrider "-finał już bez większej historii, 1:0 po golu męczennika."

Nie no finał, to właśnie też ciekawa historia, bo Liverpool sporo sytuacji, słupek Mane, Real jeden strzał celny i gol

@Frimpong pamięta

Też dobre staty z tego finału były

1

@Aragorn33 kazdy z tej 4 wciąż ma realne szanse

Do tego pewnie trzeba rozważyc Vitinhe jakby PSG / Portugalia wygrala mundial

0

@Derean Dembele nie jest wyzej od
Mbappe za ten sezon

Olise wyzej za sezon klubowy ale zalezy jak sie zaprezentuja na mundialu i Mbappe moze go przeskoczyc

0

@Oskar00 jest w gronie kandydatów do ZP

Jak zagra silny mundial i Francja ze zlotem to wezmie ZP

0

@FCB24 nie mozna cofnac na VAR, ale to nie zmienia zlej decyzji o puszczeniu gry i braku odgwizdania faulu i szansy z rzutu wolnego dla Bayernu

1

@Giwera górna ćwiartka to taka chińska mocno - jak Zhao utrzyma formę to kto wie

1

@Giwera Higgins - Carter ciekawa para

W 1/8 może być Higgins - Osa?

0

@FcPortoFan1999 a z jakiej okazji miałeś dzień wolny?

0

@FcPortoFan1999 w sumie tylko jak on wtedy wysmarował się, to właściwie przegrał w 1/2 IW.

1

@FcPortoFan1999 Oski jako Sinner robotuje, to czy go nie lubisz?

2

@michaleu bo @FcPortoFan1999 Oski nie lubi robotów, a The Nuke coraz czesciej pokazuje ze to nie robot

1

@Giwera dzisiaj losowanie drabinki w Crucible
Z kim Antoni?

6

@FcPortoFan1999 to jest wazny rytuał piłkarski

2

@Comentateiro Real jest mistrzem w takich sytuacjach, zeby miec gola z tego

5

@escarabajo myślałem, że o Mateuszu Boguszu a to serial o Ronaldinho, dramat

@Adran360 @blakkudium @FcPortoFan1999 @Popitek12

1

@Messibestplayerintheworld @La Pulgaa i z fazy ligowej z 14 pozycji wjazd do 1/2

Dlatego jaranie sie tym co sie dzieje w fazie ligowej za duzo sensu nie ma - 24 ekipy wchodza dalej i wtedy zaczyna sie granie

0

@krefi10 mundial kluczowy

wciąż niemałe grono może ugrać

Francja - Mbappe, Olise, jakas niewielka szansa Dembele który ma slabszy sezon klubowy
Anglia - Kane
Hiszpania - Yamal
Portugalia - Vitinha

1

@MessiForeverTheBest a nie bylo tak ze sedzia jak najpierw pokazal żółta to na palcach - nie wiem czy to nie byly 2 palce dal znac ze chodzi mu o to ze nie kara go za faul a zabranie piłki?

@KamQiX

0

@Zoker wlasnie tu nie ma za wiele do kminienia, jak Francja wygra mundial
to najpewniej Mbappe, ale Olise na teraz nie wykluczam - na pewno zalezy tez od postawy w samych MŚ

Olise ma kapitalny sezon i tutaj jest kandydatem, ale wlasnie nie ma takiego PR.

1

@Giwera Olise ma swietny sezon klubowy to fakt, tylko tutaj mam obawy o PR - ze wlasnie jak Mbappe pobije Klose, cos nastrzela na MŚ to moze byc hype

Ale jesli Olise gralby dalej bardzo dobrze na MŚ to w sumie dlaczego nie

Natomiast Mbappe np konczacy jako najlepszy strzelec ligi, LM i MŚ - to moze sie przebic

0

@Transu96 oczywiscie ze nie wypadł, jesli zagra bardzo dobre MŚ, pobije rekord goli na mundialach w historii, to majac pichichi, krola strzelcow w LM i MŚ bedzie faworytem do ZP

0

@Zoker mimo wszystko rok temu Dembele indywidualnie byl jednym z najlepszych graczy w ofensywie

W Ligue1 krol strzelców, w LM w top4 strzelcow bodajze, w kanadyjce za Rapha chyba tylko

Teraz ma duuzo gorszy sezon

W przypadku MS Francji to ZP do Mbappe / z jakims % szans Olise

Drugie miejsce mial Yamal - ktory wiemy jak czaruje, wiec indywidualna postawa sprawila ze byl 2. Ofkors wiemy ze np Rapha byl pominiety w tym wzgledzie i byl za nisko, ale po prostu Dembele ma bardzo przeciętny sezon, sporo slabszy od poprzedniego

2

Sezon Realu zaczyna się w kwietniu

0

@Zoker indywidualnie Dembele ma
Sporo slabsze liczby niz sezon temu

1

@Giwera Mbappe to nie tylko najlepszy strzelec ligi ale tez obecnie LM (chyba tylko Kane moglby go dogonic - ma bodajze 3 gole straty)

Mbappe ma 40 goli w sezonie, gdzie Dembele grajac w Ligue1, ma ich 16.

Jednak Dembele sezon temu mial duzo wiecej bramek - 35 wiec na teraz to nie ma z czego mu dawac ZP.

Z PSG juz bardziej Vitinha albo Kvara (za wystepy w LM)

Akurat jak Francja wygra MS to Mbappe ma ogromna szanse na ZP - szczegolnie jak tez pobije rekord goli na MS (a pewnie tak bedzie przy wygranej Francji)

15

Tańcz tańcz, ta samba Ci się należy

1

@Karol145 najpierw dostali pomocna dłoń, bo sedzia nie zagwizdal faulu Rudigera i jeszcze watpliwosci co do faulu Laimera na Diazie po którym byl wolny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?