4

@Lionel_Messi10 niebywala indywidualna kampania Leo w całej tej edycji LM, ale wiemy jak wielu piłkarza zawiodło w rewanżu, a Messi powinien konczyc mecz z co najmniej 2 asystami

0

Rublev w 1/4 w Barcelonie. To moze byc jego turniej Oski @FcPortoFan1999

2

@Encore tylko Real to dzieki korzystnym decyzjom w ogole byl w dwumeczu poczynajac od karnego na Olise na SB

My rzeczywiscie bylismy rolowani - i tutaj tez np Micah Richards czy Henry w goatowskim studio o tym mowili

0

@ShawnC nie zawsze, akurat przez wiele lat do 2004 r to była nazwa puchar interkontynentalny, potem przeszli na nazwę KMŚ

Ale jako, że stworzyli nowy format rozgrywek i nazwali KMŚ (kontynuujac nazwe rozgrywek ktore były de facot pucharem interkontyentalnym), to Puchar Interkontynentalny mozna powiedzieć wrócił do dawnej nazwy.

2

@NeroTFP1 zdobyli sekstet

Liga, LM, Puchar Krajowy, SPE, Puchar Interkontynentalny i Superpuchar Krajowy

1

@Kamiloza91 nie beda mieli bo odpadli z Pucharu Francji

Nie moga miec nawet trypletu

3

@Ryoumen to byloby
Mocno ironiczne

Odejscie z klubu i PSG robi 2x LM z rzedu, w tym ta pierwsza to zrobiony sekstet i final kms

3

@Encore jeszcze Arsenal Artety

@Kessie @Czajka90 @Popitek12

0

@Katalończyk 99 mialo byc na korzysc Bayernu

Wlasnie wymienil na korzysc Realu ktore znamy, ale jestem ciekaw ktora BŁEDNA byla na korzysc Bayernu

0

@Katalończyk 99 ale dalej jestem ciekaw która sytuacja była błędna na korzysc Bayernu?

2

@macio_944 wlasciwie to wymienil sytuacje bledow na korzysc Realu - wlasciwie to „mylil sie w obie strony” to takie mocno naciagane

Raczej ze Bayern mimo wielu krzywdzacych decyzji tym razem przebil 11 Realu i 3 sedziowska

5

@mateusz33 nie jest, pozdrawiam

1

@Messibestplayerintheworld z PSG 17.18 karny którego nie powinno być na 1-1

Brak karnego po ręcę Ramosa
17/18 brak 3 czy 4 karnych dla Bayernu w 1/2
17/18 z Juve to też w 1 meczu były tematy, a w drugim to miękki faul "w takim momencie"

15/16 gol ze spalonego w finale LM
15/16 brak karnego dla City ktory mogl zdecydowac o awansie, ręka Ramosa bodajże
Brak czerwa dla Viniego z Lipskiem gdzie było sporo gry i 1 gol mogl zmienic sporo - to chyba 23/24?

3

@Bolton @Kessie opinia

0

@FcPortoFan1999 tam beda cisnac na 300%

1

@FcPortoFan1999 @macio_944 tylko w Atleti gra Mistrz Świata Julian Alvarez

@Popitek12

0

@FcPortoFan1999 chyba ze odpuszczaja na rzecz ligi

1

@FcPortoFan1999 Oski jaka jest teraz największa inwestycja Siedlec?

0

@FcPortoFan1999 to jaka predykcja?

Borges za ten under arm powinien mieć dyskwę wg Tsitsipasa

2

Liczba goli w 1 minucie meczu:

Lionel Messi - 0
Arda Guler - 1

0

@FcPortoFan1999 final Jodar - Rublev?

1

@FcPortoFan1999 Rublev wygra turniej w Barcelonie?

1

@FcPortoFan1999 Ty to lubisz takie szachy - Atletico RSSS a nie klasyk

3

@Eto'o9 R10 powoli zmierzamy do zasady 1:1 więc już niedługo będziemy mogli pomyslec o wzmocnieniach jakich chce Flick

@Lanosss @Popitek12

0

1

@Kapitan hawk kibicowanie Realowi - klasa czy obciach?

0

@Encore jak go plasujesz w rankingu all time?

0

@MessiForeverTheBest mimo wszystko za Wimbledon powinna otrzymać, ale też trzeba powiedzieć, że ten sezon z Wimbledonem był paradoskalnie jej najsłabszym od dawna

Plus sam Wimbledon też się bardzo dobrze ułożył z drabinką.

Mówię, że ma szanse, ale np. jakby wygrała 2 szlemy i wróciła na 1 w rankingu to tak. 1 szlem nie wiem czy wystarczy

Ale tak myślę, że realnie jest w grze po prostu

0

@agaFCB w sensie, że ma szanse, ale musiałaby gotować teraz

8

"Olise! Olise! Olise! Chce to zakończyć! Michael Olise! To jest koniec! To jest nokaut!"

@Comentateiro zapisz to

@Popitek12 @Kessie @blakkudium @Lanosss @Adran360 @escarabajo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?