mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Messibestplayerintheworld @Comentateiro opinia
1
@Kozinho. gotuje
5
Yamal dzisiaj występ imienia Leo Messiego
0
@derus mozesz nawet nie oglądać nie ma potrzeby, przeciez wszystko jasne ;)
0
@derus dobrze, mozesz nie wierzyc i nie oglądać meczu
0
@Tomek54321 moga ale tez moga strzelic i 4
0
@derus mecz meczowi nierówny - piszesz jakbys pierwszy raz w zyciu mecz oglądałem
Na pewno sobie nie pomagamy dzisiaj pod katem wtorku
Jak pisalem skutecznosc zdecyduje, jak wykonczymy swoje szanse to wszystko mozliwe
0
@Tomek54321 Atleti oczywiscie ze jest do ogrania - to nie jest niewiadomo jak silna ekipa
0
@tbas tak sadzilem, ze jak wyjdzie pierwszy to w 60 minucie nie zejda
0
@Sebastian7 zeby troche mocniej zajechac kluczowych graczy
0
@derus liga i tak jest wygrana a w LM mozna powalczyc
Skutecznosc zdecyduje w rewanzu
0
@derus chcieli zmienic bo mecz z Atleti za chwile i glownie o to chodzi
Kiedy przewaga nad bialymi i tak jest bardzo bezpieczna
Jesli nawet bylby remis to 7 pkt przewagi przy naszym terminarzu to kosmos na 7 kolejek do konca
0
@mientusek1407 xd nic nie wnosi
1
@tbas myślę, że dla ona wlasnie moze byc mocno zajarana współpracą ze sztabem tenisisty której był jej idolem - to tez moze pomóc
1
@FcPortoFan1999 oo wlasnie widze, ze nie ma Triple H w Monachium
Saba to wie, że Porsche jest przeklęte dla niej
0
@ali3gator jesli mowimy o takim okresie jesien 15/16 czy np. rundy jesienne w PSG to byly bardzo silne Neya
Daje edge Neyowi jeszcze ze względu na lepsze wlasnie efekty bramkowe
Ale Yamal gotuje potężnie - a tutaj porównujemy z prime Neya
4
Drabinka Igi Świątek w Stuttgarcie
2r. Siegemund / Fręch
1/4 Andreeva / Ostapenko
1/2 Rybakina / Paolini / Eala
final: Gauff / Svitolina / Muchova
Saba tym razem odpusciła walke o Porsche
@tbas @adi7adi8 @Encore @agaFCB @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Eklerek @JimMorrisonFCB @Colon @Giwera
5
To teraz już Flick może spokojnie pomyśleć o zmianach
0
@ali3gator znaczy te momenty prime Neymara były kozak - więc czy to nie taki wysoki sufit to można dyskutować
Nawet jak przeszedł do PSG to potrafił gotować pół sezonu niebywale, ale kontuzje też dały o sobie znać - mowiac o prime to mysle nawet o krotkich okresach po kilka miesięcy
Ale Yamal jest niebywałem crackiem - młody GOAT i sufit ma właśnie ciekawe jak wysoko ma
Bawi się niebywale
6
Ależ to był dobry strzał Yamala
Widać, że niedługo on będzie z takiej klepki to wolne sadzał dla nas
@Encore @tbas @Laminedependencia @Kessie @Popitek12 @FcPortoFan1999
0
@kanver_ to, że raz tak było nie znaczy, że to będzie powtarzał ;)
Jest oszczędzany, nawet nie wiadomo czy wyjdzie - sprawa rekordu poza zasięgiem to po prostu fakty
7
Yamal z dubletem asyst
Crack!
@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @tbas @Laminedependencia
0
@kanver_ i widzisz Kane znowu oszczędzany, jak pisałem przyjdzie LM to i będzie oszczędzanie
Ciekawe czy w ogóle swój personal best pobije
4
Yamal zalicza swoje pierwsze double double w lidze
@tbas @Laminedependencia @Encore @Popitek12 @Kessie @Adran360
1
@Adran360 pojedzie na mundial?
1
@agaFCB 6/10, jak siedzial pierwszy to wygrywal niemal wszystko ale 6/10 siedzial
1
@agaFCB nieźle choc ten drugi set mogl sie przeciagnac
Wydawalo sie ze Vacherot wyjdzie na 5-4
Ale ogolnie widac bylo przewage w jakosci gry nad Vacherotem.
I oczywiscie wciaz za slaba gra na Sinnera, wiec teraz wyjdzie czy nie gral w trybie 100% czy forma jednak daleka od idealu
Zdecydowanie najslabszy swoj mecz w turnieju zagral na Etcheverryego
0
@Kozinho. Ale nie wtopilismy, z taka przewaga jak teraz nikt la ligi nie wtopil
6
@Popitek12 @Kessie @Czajka90 @Eklerek @FcPortoFan1999 i inni?
1
@directedbyfcb dokladnie, mamy nawet gracza w ekipie ktory to pamieta
Teraz to na papierze my mamy lepsza ekipe a wtedy United wygladalo duzo slabiej od PSG