0

@agaFCB potem sa rywale ktorzy moga sprawiac problemy

Machac / Rublev / De Minaur / Muset

@Encore

0

@FcPortoFan1999 Tsitsipas walczy

Na razie 1 meczowa tylko przepadla
Ale to nie gracz ktory wypuszcza mecze

0

@Encore tak :) jedyny set jaki Sinner stracił w mastersach w ostatnich 4 turniejach tej serii

Swoją drogą jeśli Sinner wygra w Madrycie, to praktycznie pewne, że pobije rekord Djokovica wygranych meczów w mastersach z rzędu

Ma 22, po Madrycie miałby 28 i wtedy nawet Rzymu nie musiałby wygrywać

5 mastersów z rzędu wygrał tylko Djokovic (choc liczac tam gdzie grał), bo jesli mowimy po kolei jak idą to Djokovic miał serię 4 i taką Sinner wyrównał

0

@FcPortoFan1999 przełamanie bierze, auu, patrz patrz co robi

4

Carlos Alcaraz Garfia - Tomas Machac w 2 rundzie w Barcelonie

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon @esem91

0

@FcPortoFan1999 on ma pewne plany Oski

0

@FcPortoFan1999 nie, szykuje sie na garrosa

0

@Encore taa, wygra ten mecz ale gra na Virtanena

0

@Eklerek w MC dobry wynik zrobil

On to najbardziej moze liczyc na Wimbledon i trawe

0

@Encore to rzadkosc - zwykle Barcelona ma ciekawsza obsade

0

@Popitek12 a Vitinha?

2

Garfia traci podanie z Virtanenem, mamy rebreak

Męczy sie bardzo Carlitos

Ciekawe czy zlapie forme na mące

@Encore @agaFCB @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Giwera @Kessie @JimMorrisonFCB

0

@agaFCB 23! Niewymuszone przy 7 winnerach

A dzisiaj rywal duzo slabszy i wiatr lekki jest ale bez przesady

0

@FcPortoFan1999 patrz @agaFCB zauwazyl to

5

Fonseca wygrywa z Tabilo i w 2 rundzie zagra na Rinderknecha

To może zaliczyć kolejną 1/4 na clayu europejskim

Potem może być ciekawe starcie Fonseca - Shelton

Dalej kto wie co ugra w Monachium Brazylijczyk

@Encore @Popitek12 @barcelonaLM @FcPortoFan1999 @Giwera @esem91 @JimMorrisonFCB @Colon

0

@FcPortoFan1999 Tsitsipas zaczął swój mecz w Monachium

@Encore

3

Carlos Alcaraz Garfia wygrywa 1 seta z Virtanenem

Męczarnie w tym 1 secie ale wygrał

@esem91 @JimMorrisonFCB
@Encore @barcelonaLM @agaFCB @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Giwera

1

@Encore bo gra Garfia i jeszcze w Hiszpanii :)

1

@FcPortoFan1999 to juz jest bardzo stary Oski

0

@Encore tak wlasnie dziwnie ja jakos ulozyl

Choc groznie nie wygladalo

3

Alcaraz widze dalej daleko od formy

20 niewymuszonych w 1 secie

Jeszcze widze ze MTO bierze?!

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Giwera @Kessie @esem91

0

@Encore @FcPortoFan1999 Oski w Ekstraklasie jak bija karne?

2

@Giwera Polska i Chiny zdominuja Snookera na kolejne lata

0

@FcPortoFan1999 Oski Ty w takim temacie?

LM, czarna magia

1

@Adran360 no tak trofeum bedzie

Natomiast w Superpucharze nie grali (bo nie chcialo im sie po KMS)

Liga najpewniej na 2 miejscu i jednak porazka w AFC

0

@D10SLEO to sie nawet udalo na Camp Nou z nimi w PK

0

@FcPortoFan1999 ale byly wrzuty pilek od bramkarza

2

@AmigoBlancos to jeszcze lepszy kurs niz domowy mecz

0

@FcPortoFan1999 w Ekstraklasie to sie oczywiscie nie zdarzalo - tj jawna korupcja?

2

@Pawel13sz @FcPortoFan1999 Oski nie ma takich rzeczy w Esktraklasie?

Swoja droga pokarało bo wbiegl za szybko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?