1

@FcPortoFan1999 Polska - dwukrotni brązowi medaliści MŚ

1

@FcPortoFan1999 kiedy Lukita wraca?

0

@FcPortoFan1999 ale nie graja z wilkami

3

@PatrychoO @Adran360 Como to spore jezioro

0

@FcPortoFan1999 to nie ten sport, ech ech ech

0

@FcPortoFan1999 wyklety potężnie …

Ech … dramat dramat dramat

0

@FcPortoFan1999 Garfia jest wyklęty teraz

Dramat dramat dramat

0

@agaFCB dodam 45! niewymuszonych błędów w 2 sety, ok długie sety, ale wciąż - dramat

0

@agaFCB w ogóle on z 3-1 w drugim secie, przewalił 5 gemów z rzędu

0

@agaFCB nie ma Sinnera jednak, więc trochę łatwiej o puchar - ale rzeczywiście słaba ta gre obecnie

1

@FcPortoFan1999 zostal wyklety znowu

0

@FcPortoFan1999 to co innego i np. widzielismy Hubiego w United Cup a to jest po prostu słabe i znowu weszły prowokacje po Australii

Ha tfu

0

@agaFCB pewnie zagra w Barcelonie

1

@Encore to swoją drogą, nie byłby faworytem na Sinnera w Australii

Pytanie co dalej

0

@FcPortoFan1999 ha tfu na to co robisz

2

Sinner 22 wygrane z rzędu mecze w mastersach

4 mastersy z rzędu

8 masters Włocha w karierze i pierwszy na mące

@Encore @agaFCB @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Giwera

0

@Encore W Australii grał dobrze, nie jak na US Open, ale właściwie poza 1 setem z Serbem to grał dobrze

z Saszą to była kwestii kontuzji

0

@agaFCB Sinner idzie po wygraną

3

I tyle z przełamania

Błędy, błędy, błędy Garfii - za dużo ich

@agaFCB @Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Giwera @esem91

0

@agaFCB wlasnie a zaraz wywala znowu

0

@agaFCB haha i juz daje szanse, to tyle z tego

0

@agaFCB u niego niemal kazdy gem to walka o życie - nie wiem czy bardziej nie, ze da sie sam przelamac i moze sam raz jeszcze

Ale to jest taka niewiadoma dzisiaj, bo wywalania sporo

0

@Xxxbarca4ever wiadomo brawa dla Muriquiego, ale Mbappe i tak idzie po kolejne Pichichi

2

Sinner 10 winnerów i 33 UE
Alcaraz 16 winnerów i 35 UE

Oni już mają zrobioną połowę niewymuszonych z 5,5h finalu RG

Grają jednak poniżej 2h

@Encore @agaFCB @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @JimMorrisonFCB @Colon

0

@Xxxbarca4ever z gry coś tam też strzeli, w kazdym razie i tak bardzo dobra sytuacja Mbappe cały czas

0

@FcPortoFan1999 wpakowałeś go na minę, bo teraz się wymeczy, przegra i zaraz turniej w Barcelonie i to prowadzi do kontuzji - tak jak utopiles go po US Open

1

@agaFCB warunki też nie ułatwiają gry

2

@Xxxbarca4ever pewnie Mbappe zaraz jednak sobie postrzela i odjedzie a i tak ma przewagę

1

0

@agaFCB i zaraz przewali tego gema pewnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?