mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Polska - dwukrotni brązowi medaliści MŚ
1
@FcPortoFan1999 kiedy Lukita wraca?
0
@FcPortoFan1999 ale nie graja z wilkami
3
@PatrychoO @Adran360 Como to spore jezioro
0
@FcPortoFan1999 to nie ten sport, ech ech ech
0
@FcPortoFan1999 wyklety potężnie …
Ech … dramat dramat dramat
0
@FcPortoFan1999 Garfia jest wyklęty teraz
Dramat dramat dramat
0
@agaFCB dodam 45! niewymuszonych błędów w 2 sety, ok długie sety, ale wciąż - dramat
0
@agaFCB w ogóle on z 3-1 w drugim secie, przewalił 5 gemów z rzędu
0
@agaFCB nie ma Sinnera jednak, więc trochę łatwiej o puchar - ale rzeczywiście słaba ta gre obecnie
1
@FcPortoFan1999 zostal wyklety znowu
0
@FcPortoFan1999 to co innego i np. widzielismy Hubiego w United Cup a to jest po prostu słabe i znowu weszły prowokacje po Australii
Ha tfu
0
@agaFCB pewnie zagra w Barcelonie
1
@Encore to swoją drogą, nie byłby faworytem na Sinnera w Australii
Pytanie co dalej
0
@FcPortoFan1999 ha tfu na to co robisz
2
Sinner 22 wygrane z rzędu mecze w mastersach
4 mastersy z rzędu
8 masters Włocha w karierze i pierwszy na mące
@Encore @agaFCB @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Giwera
0
@Encore W Australii grał dobrze, nie jak na US Open, ale właściwie poza 1 setem z Serbem to grał dobrze
z Saszą to była kwestii kontuzji
0
@agaFCB Sinner idzie po wygraną
3
I tyle z przełamania
Błędy, błędy, błędy Garfii - za dużo ich
@agaFCB @Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Giwera @esem91
0
@agaFCB wlasnie a zaraz wywala znowu
0
@agaFCB haha i juz daje szanse, to tyle z tego
0
@agaFCB u niego niemal kazdy gem to walka o życie - nie wiem czy bardziej nie, ze da sie sam przelamac i moze sam raz jeszcze
Ale to jest taka niewiadoma dzisiaj, bo wywalania sporo
0
@Xxxbarca4ever wiadomo brawa dla Muriquiego, ale Mbappe i tak idzie po kolejne Pichichi
2
Sinner 10 winnerów i 33 UE
Alcaraz 16 winnerów i 35 UE
Oni już mają zrobioną połowę niewymuszonych z 5,5h finalu RG
Grają jednak poniżej 2h
@Encore @agaFCB @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @JimMorrisonFCB @Colon
0
@Xxxbarca4ever z gry coś tam też strzeli, w kazdym razie i tak bardzo dobra sytuacja Mbappe cały czas
0
@FcPortoFan1999 wpakowałeś go na minę, bo teraz się wymeczy, przegra i zaraz turniej w Barcelonie i to prowadzi do kontuzji - tak jak utopiles go po US Open
1
@agaFCB warunki też nie ułatwiają gry
2
@Xxxbarca4ever pewnie Mbappe zaraz jednak sobie postrzela i odjedzie a i tak ma przewagę
1
Wymęczył tego gema Alcaraz
@Encore @agaFCB @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Giwera @JimMorrisonFCB
0
@agaFCB i zaraz przewali tego gema pewnie