mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tbas on podobno byl mocno zaangazowany w tematy analityczne w grze i tez z Rafą pracował nad zmiana stylu na bardziej agresywny w trakcie kariery i praca nad jego backhandem
0
@Kgorecki2500 przy 64 w sumie liczba spotkan na mundialu bedzie taka jak przy 48, po prostu z grup beda wychodzic po 2 ekipy
Pewnie tak zrobia z tymi 64, bo kasa sie musi zgadzac
2
@FcPortoFan1999 Roig to pamietaj wieloletni czlonek sztabu Rafy Nadala
@adi7adi8 @tbas @Popitek12 @Encore
0
@FcPortoFan1999 na jakie
Mecze bedziesz nocki zarywal?
0
@FcPortoFan1999 czy Iga bedzie gotowac na mączce?
0
@FcPortoFan1999 brakuje fizycznosci jak dawniej Oski
2
@Lionel_Messi10 Yamal powinien byc za Viniego
0
@FcPortoFan1999 chyba ze bedzie mial wieksza sile przebica Oski
0
@FcPortoFan1999 nie no jednak fizycznie widac ze brakuje - wciaz jest potezna technika ale fizycznie brakuje
0
@FcPortoFan1999 a Ty Oski bedziesz na stojąco oglądał mecze MŚ?
3
@AmigoBlancos @kanver_ to juz chyba sie zgodzisz ze po rekordzie
2
@Fog_W_1899 w 2014 to mozna powiedziec byli juz w top32
Czyli wyjscie z grupy to bedzie powtorzenie osiagniecia, a ew przejscie kolejnej rundy personal best
1
@fcbarcafan19 przy tej grupie gdzie sa to maja realne szanse na gre dalej
0
@FcPortoFan1999 bardzo silne rozgrywki i bardzo ciekawe
0
@FcPortoFan1999 i MLS jest Oski
0
@FcPortoFan1999 co jest 8 maja Oski?
4
Lehecka mówi, że porównując grę na Garfię i Sinnera, zgadza się z Fonsecą, ale grając z Garfią może grać agresywniej niż z Sinnerem
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @Bocheno1 @Lionel_Messi10 @JimMorrisonFCB @Colon
2
@Lanosss @Danny Gaucho bezpośrednio, telefonicznie potwierdzał z GOATEM
1
@kanver_ czas przelamac sie z Atleti w LM
0
@FcPortoFan1999 potężne
Oni w 2021 r stoczyli walke w 5 setach w us open
Swietne widowisko
0
@FcPortoFan1999 to byloby hitowe starcie wtedy
6
Już w piątek losowanie drabinki pierwszego mastersa na mączce w tym roku.
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @FcPortoFan1999 @Lionel_Messi10 @Bocheno1 @JimMorrisonFCB @Colon @agaFCB
0
@FcPortoFan1999 tak
0
@FcPortoFan1999 Oski, Ty przyszedles na mecz i gol Szwedów
0
@TR3YWAY pracujesz z @Popitek12 Popsiakiem?
Też zarabiasz 2500-3500 tys. miesiecznie?
2
@Popitek12 Gyokeres bestia - wczoraj gotował potężnie i golazo na 3-2
Niestety przekonalismy sie na własnej skórze o potędze Victora
@Kessie
2
@Bykunn to byłoby nawet szybciej, ale wiemy, że Chińczycy mieli problem z aferami bukmacherskimi
2
@Giwera @gumaz - @FcPortoFan1999 Oski woli darta
0
@FcPortoFan1999 nie mogą
0
@FcPortoFan1999 brakowalo zeby awansowac Oski i cieszyc sie z sukcesow