1

@tbas on podobno byl mocno zaangazowany w tematy analityczne w grze i tez z Rafą pracował nad zmiana stylu na bardziej agresywny w trakcie kariery i praca nad jego backhandem

0

@Kgorecki2500 przy 64 w sumie liczba spotkan na mundialu bedzie taka jak przy 48, po prostu z grup beda wychodzic po 2 ekipy

Pewnie tak zrobia z tymi 64, bo kasa sie musi zgadzac

2

@FcPortoFan1999 Roig to pamietaj wieloletni czlonek sztabu Rafy Nadala

@adi7adi8 @tbas @Popitek12 @Encore

0

@FcPortoFan1999 na jakie
Mecze bedziesz nocki zarywal?

0

@FcPortoFan1999 czy Iga bedzie gotowac na mączce?

0

@FcPortoFan1999 brakuje fizycznosci jak dawniej Oski

2

@Lionel_Messi10 Yamal powinien byc za Viniego

0

@FcPortoFan1999 chyba ze bedzie mial wieksza sile przebica Oski

0

@FcPortoFan1999 nie no jednak fizycznie widac ze brakuje - wciaz jest potezna technika ale fizycznie brakuje

0

@FcPortoFan1999 a Ty Oski bedziesz na stojąco oglądał mecze MŚ?

3

@AmigoBlancos @kanver_ to juz chyba sie zgodzisz ze po rekordzie

2

@Fog_W_1899 w 2014 to mozna powiedziec byli juz w top32

Czyli wyjscie z grupy to bedzie powtorzenie osiagniecia, a ew przejscie kolejnej rundy personal best

1

@fcbarcafan19 przy tej grupie gdzie sa to maja realne szanse na gre dalej

0

@FcPortoFan1999 bardzo silne rozgrywki i bardzo ciekawe

0

@FcPortoFan1999 i MLS jest Oski

0

@FcPortoFan1999 co jest 8 maja Oski?

4

Lehecka mówi, że porównując grę na Garfię i Sinnera, zgadza się z Fonsecą, ale grając z Garfią może grać agresywniej niż z Sinnerem

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @Bocheno1 @Lionel_Messi10 @JimMorrisonFCB @Colon

2

@Lanosss @Danny Gaucho bezpośrednio, telefonicznie potwierdzał z GOATEM

1

@kanver_ czas przelamac sie z Atleti w LM

0

@FcPortoFan1999 potężne

Oni w 2021 r stoczyli walke w 5 setach w us open

Swietne widowisko

0

@FcPortoFan1999 to byloby hitowe starcie wtedy

6

Już w piątek losowanie drabinki pierwszego mastersa na mączce w tym roku.

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @FcPortoFan1999 @Lionel_Messi10 @Bocheno1 @JimMorrisonFCB @Colon @agaFCB

0

0

@FcPortoFan1999 Oski, Ty przyszedles na mecz i gol Szwedów

0

@TR3YWAY pracujesz z @Popitek12 Popsiakiem?

Też zarabiasz 2500-3500 tys. miesiecznie?

2

@Popitek12 Gyokeres bestia - wczoraj gotował potężnie i golazo na 3-2

Niestety przekonalismy sie na własnej skórze o potędze Victora

@Kessie

2

@Bykunn to byłoby nawet szybciej, ale wiemy, że Chińczycy mieli problem z aferami bukmacherskimi

2

@Giwera @gumaz - @FcPortoFan1999 Oski woli darta

0

@FcPortoFan1999 nie mogą

0

@FcPortoFan1999 brakowalo zeby awansowac Oski i cieszyc sie z sukcesow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?