18

1

@FcPortoFan1999 brakowalo nam tego potężnego DMa i clutch playera

1

@FcPortoFan1999 sa pilkarze ktorzy znaja te tereny Oski ale wolelismy nie grac na MŚ

0

@FcPortoFan1999 tak jest, i widac ze c jest na horyzoncie

0

@FcPortoFan1999 teraz to Menczesterak, a Ty śledzisz PL, więc to ważne

1

@FcPortoFan1999 nie, losowanie tutaj

0

@FcPortoFan1999 Oski, losowane to było

0

@FcPortoFan1999 tu chodzi o asystę Bruno i jak widać siłę tej repki

0

@Encore @Popitek12 Popciak liczy na pewnego gracza z Saudi

@FcPortoFan1999 łap

1

@Bolton „A co do Bastoniego, to jak dla mnie ma DNA.”

Dementuje, Bastoni nie ma DNA

@Popitek12 Popczar notuj to

5

@Popitek12 a Ty czym go poczęstowałeś?

@blakkudium @Lanosss @Kessie

0

@FcPortoFan1999 Popi na pewno by nie sciemniał

2

@Popitek12 @FcPortoFan1999 Oski i widzisz Pops reinkarnacja na 1 kwietnia

0

@Encore sa niemal na równo, ale jednak w szlemach jest 7-4

Tutaj akurat Garfia odskoczyl, bo po Wimbledonie bylo 5-4

0

@FcPortoFan1999 wlasnie runda wiecej i te 16 ekip wiecej

3

@Jakchcesz ooo … mam nieaktualny kalendarz bo mi kwiecien pokazuje - ide do sklepu po nowy i fajerwerki

0

@FcPortoFan1999 a nie jest tak ze ta porażka przelała czare goryczy i teraz bedziesz za Szwecja?

1

@FcPortoFan1999 a Doktor Kongo ktory bedzie chcial leczyc z marzen?

0

@FcPortoFan1999 zawsze +3 miejsca, ale ogolnie dla poziomu i tego kiedy turniej sie zaczyna na dobre to na minus

0

@FcPortoFan1999 42 pkt i jeszcze w zbiorkach bardzo dobrze, hes cooking bro

1

@FcPortoFan1999 Oski - Luka dalej gotuje i Lakersi wygrywaja swoja dywizje

0

@Encore Bruno dwie asysty z USA

0

@APTAPT „Kto by pomyślał, że teraz awans na euro będzie mógł wywalczyć każdy głąb, a na mundial będzie tak ciężko, a to przecież euro słynęło z elitarności.”

Akurat na mundial i tak ciężej bylo wejsc niz na euro wczesniej, bo 13 ekip z Europy wchodzilo na mundial a Euro 16 zespolowe

Ale teraz proporcja mocniej zachwiana i brak awansu na Euro to juz wstyd a na MŚ mimo ze latwiej to niekoniecznie

1

@Adran360 we Wloszech chyba az tak sie nie ciesza?

1

@Adran360 ta asysta poszla do Almady, ktory tam chyba lekko dotknal

0

@BojanKriKicz Hiszpania ma 1 MŚ - mimo ze teraz jest faworytem numer 1 to brakuje titulos na ms

1

@FcPortoFan1999 to wiadomo, a na ms jest troche latwiej ale to jak dawne euro wiec sa komplilacje

0

@FcPortoFan1999 nie napisalem ze wielkie ale jednak

Teraz mamy kwalifikacje jak do starego Euro

Wczesniej bylo nawet mniej niz dawne Euro

0

@Piorun z tej grupy kazdy po cichu moze liczyc ze sie uda

1

@FcPortoFan1999 wlasciwe tam wazniejszy byl gol Grosso

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?