mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Czy to będzie ostatni gol GOATA na La
Bombonerze?
@Popitek12 @Kessie @blakkudium @Lanosss @Lionel_Messi10 @Sysia11 @Encore @Comentateiro @PatrychoO
1
@FcPortoFan1999 brakowalo nam tego potężnego DMa i clutch playera
1
@FcPortoFan1999 sa pilkarze ktorzy znaja te tereny Oski ale wolelismy nie grac na MŚ
0
@FcPortoFan1999 tak jest, i widac ze c jest na horyzoncie
0
@FcPortoFan1999 teraz to Menczesterak, a Ty śledzisz PL, więc to ważne
1
@FcPortoFan1999 nie, losowanie tutaj
0
@FcPortoFan1999 Oski, losowane to było
0
@FcPortoFan1999 tu chodzi o asystę Bruno i jak widać siłę tej repki
0
@Encore @Popitek12 Popciak liczy na pewnego gracza z Saudi
@FcPortoFan1999 łap
1
@Bolton „A co do Bastoniego, to jak dla mnie ma DNA.”
Dementuje, Bastoni nie ma DNA
@Popitek12 Popczar notuj to
5
@Popitek12 a Ty czym go poczęstowałeś?
@blakkudium @Lanosss @Kessie
0
@FcPortoFan1999 Popi na pewno by nie sciemniał
2
@Popitek12 @FcPortoFan1999 Oski i widzisz Pops reinkarnacja na 1 kwietnia
0
@Encore sa niemal na równo, ale jednak w szlemach jest 7-4
Tutaj akurat Garfia odskoczyl, bo po Wimbledonie bylo 5-4
0
@FcPortoFan1999 wlasnie runda wiecej i te 16 ekip wiecej
3
@Jakchcesz ooo … mam nieaktualny kalendarz bo mi kwiecien pokazuje - ide do sklepu po nowy i fajerwerki
0
@FcPortoFan1999 a nie jest tak ze ta porażka przelała czare goryczy i teraz bedziesz za Szwecja?
1
@FcPortoFan1999 a Doktor Kongo ktory bedzie chcial leczyc z marzen?
0
@FcPortoFan1999 zawsze +3 miejsca, ale ogolnie dla poziomu i tego kiedy turniej sie zaczyna na dobre to na minus
0
@FcPortoFan1999 42 pkt i jeszcze w zbiorkach bardzo dobrze, hes cooking bro
1
@FcPortoFan1999 Oski - Luka dalej gotuje i Lakersi wygrywaja swoja dywizje
0
@Encore Bruno dwie asysty z USA
0
@APTAPT „Kto by pomyślał, że teraz awans na euro będzie mógł wywalczyć każdy głąb, a na mundial będzie tak ciężko, a to przecież euro słynęło z elitarności.”
Akurat na mundial i tak ciężej bylo wejsc niz na euro wczesniej, bo 13 ekip z Europy wchodzilo na mundial a Euro 16 zespolowe
Ale teraz proporcja mocniej zachwiana i brak awansu na Euro to juz wstyd a na MŚ mimo ze latwiej to niekoniecznie
1
@Adran360 we Wloszech chyba az tak sie nie ciesza?
1
@Adran360 ta asysta poszla do Almady, ktory tam chyba lekko dotknal
0
@BojanKriKicz Hiszpania ma 1 MŚ - mimo ze teraz jest faworytem numer 1 to brakuje titulos na ms
1
@FcPortoFan1999 to wiadomo, a na ms jest troche latwiej ale to jak dawne euro wiec sa komplilacje
0
@FcPortoFan1999 nie napisalem ze wielkie ale jednak
Teraz mamy kwalifikacje jak do starego Euro
Wczesniej bylo nawet mniej niz dawne Euro
0
@Piorun z tej grupy kazdy po cichu moze liczyc ze sie uda
1
@FcPortoFan1999 wlasciwe tam wazniejszy byl gol Grosso