mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Eklerek czyli juz teraz zła bateria, a 2 tygodnie temu „najlepsze ściganie w historii” xd
0
@Nieznajomy zobaczymy co dalej, bo tez moglo byc tak ze charakterystyka toru zagrala dla Mclarena lepiej
Ale moze dogadali sie lepiej z potęzna jednostką którą mają
0
@Nieznajomy dla postronnych swietna bylaby jakby ktos byl blizej Merca
2
@Ptasior właśnie odwrotnie, % kierowcy zmalał teraz. Wczesniej wlasnie kierowca który był w stanie mocniej atakowac zakrety, wiecej ryzykowac i utrzymac auto mógł wycisnac trochę więcej - teraz mamy przede wszystkim moc silnika a kwestia odpalania energii to jest inny typ skilla - zreszta wystarczy posluchac kierowców w tym względzie
Zreszta widac jak sie tez zespolami ukladalo - Australia, Chiny
Dzisiaj tez efekt kolejnosci to temat startu i potem SC
2
@tbas zawsze w F1 auto to ogromy %, historycznie mowilo sie ze dobry kierowca (chociaz to tak usredniajac) cos moze powalczyc o te extra 0,2-0,3 s ale pewnych poziomow nie przeskoczysz
Tutaj Alpine korzysta z jednostki Merca wiec pomaga vs jednostka Red Bull - Ford
0
Jesli Mclaren sie odbudowal jak to Suzuka pokazala to dla Ferrari dodatkowe problemy
1
@Eklerek Leclerc wydawalo sie ze jest ugotowany przez SC ale sie podniósł mocno
0
@Azi w sumie akurat przy SC to przy poprzedniej tez mozna bylo duzo zyskac / stracic na SC
0
Oscar Piastri dzisiaj ugotował, kierowca dnia
0
Kimi Antonelli zostanie najmlodszym liderem MS w historii
Do rekordu Pole Position, najszybszego okrążenia i liderowania wyscigu doklada 4 rekord najmlodszego
0
Lando Norris wyprzedza Hamiltona
0
@budel17 jasne - wiadomo ze niewielkie i to hardy ale jakis tam minimalny efekt
0
@Eklerek na razie to Kimi tez zyskuje na SC, w Chinach jechali blisko siebie do SC i dzisiaj ladny prezent
0
Russell tez wyprzedza Hamiltona
1
Leclerc tez ma 5 okrążen bardziej zużyte opony - @Eklerek
0
Norris jak dojechal do gruppeto Leclerc - Hamilton - Russell
0
Oo walka Ferrari - tego nie mielismy w tym sezonie
1
@lucas/catalan i to drugie GP z rzedu Kimi zyskuje na SC
0
Problemy problemy Russella
Spada za Leclerca
0
@Azi ma spokojna sytuacje, powinien luzno dowiezc - Piastri i Hamilton daja bufor
0
Dla Kimiego idealna sytuacja tez ze tak jak w Chinach tak tutaj ma bufor w postaci innych kierowców nad Russellem
0
Antonelli juz powinien wziąć wygraną teraz
0
@Ptasior na pewno, choc dzisiaj SF bardzo pomógł
0
Juz Russell traci pozycje, pewnie zaraz Leclerc
0
Kimi i Hamilton tez beda miec przewage opon
3
@MichuZ44 pewnie beda miec problemy, pytanie jak Mclaren w sumie bo w Chinach ich nie bylo w wyscigu
0
@Ptasior tylko tez ten schemat jest znany co wyscig
2
@MichuZ44 dla Ferrari gorzej jak Mclaren zaczal dogadywac sie z jednostka Merca
2
@Lionel_Messi10 oczywiście, że jest słabszy niż w 2022 - nie znaczy, że dalej nie jest dobry, ale nie jest tak silny jak w 2022 - to są factos
1
@Kapitan hawk pamiętam te wpisy halaków, że "ale ale Messi w kadrze też od początku sobie nie radził" xddd
Nie wcale, dlatego 8 bramek nie strzelił będąc 5 lat młodszym (gdzie jeszcze w wieku 19-21 lat to go mocne mięśniówki atakowały), miał też złoto na MŚ u-20, srebro CA będąc ważną postacią zespołu (nie jak Vinicus na CA 2021 kiedy był rezerwowym), a w 2008 dorzucił IO z repką.