3

@Eklerek czyli juz teraz zła bateria, a 2 tygodnie temu „najlepsze ściganie w historii” xd

0

@Nieznajomy zobaczymy co dalej, bo tez moglo byc tak ze charakterystyka toru zagrala dla Mclarena lepiej

Ale moze dogadali sie lepiej z potęzna jednostką którą mają

0

@Nieznajomy dla postronnych swietna bylaby jakby ktos byl blizej Merca

2

@Ptasior właśnie odwrotnie, % kierowcy zmalał teraz. Wczesniej wlasnie kierowca który był w stanie mocniej atakowac zakrety, wiecej ryzykowac i utrzymac auto mógł wycisnac trochę więcej - teraz mamy przede wszystkim moc silnika a kwestia odpalania energii to jest inny typ skilla - zreszta wystarczy posluchac kierowców w tym względzie

Zreszta widac jak sie tez zespolami ukladalo - Australia, Chiny

Dzisiaj tez efekt kolejnosci to temat startu i potem SC

2

@tbas zawsze w F1 auto to ogromy %, historycznie mowilo sie ze dobry kierowca (chociaz to tak usredniajac) cos moze powalczyc o te extra 0,2-0,3 s ale pewnych poziomow nie przeskoczysz

Tutaj Alpine korzysta z jednostki Merca wiec pomaga vs jednostka Red Bull - Ford

0

Jesli Mclaren sie odbudowal jak to Suzuka pokazala to dla Ferrari dodatkowe problemy

1

@Eklerek Leclerc wydawalo sie ze jest ugotowany przez SC ale sie podniósł mocno

0

@Azi w sumie akurat przy SC to przy poprzedniej tez mozna bylo duzo zyskac / stracic na SC

0

Oscar Piastri dzisiaj ugotował, kierowca dnia

0

Kimi Antonelli zostanie najmlodszym liderem MS w historii

Do rekordu Pole Position, najszybszego okrążenia i liderowania wyscigu doklada 4 rekord najmlodszego

0

Lando Norris wyprzedza Hamiltona

0

@budel17 jasne - wiadomo ze niewielkie i to hardy ale jakis tam minimalny efekt

0

@Eklerek na razie to Kimi tez zyskuje na SC, w Chinach jechali blisko siebie do SC i dzisiaj ladny prezent

0

Russell tez wyprzedza Hamiltona

1

Leclerc tez ma 5 okrążen bardziej zużyte opony - @Eklerek

0

Norris jak dojechal do gruppeto Leclerc - Hamilton - Russell

0

Oo walka Ferrari - tego nie mielismy w tym sezonie

1

@lucas/catalan i to drugie GP z rzedu Kimi zyskuje na SC

0

Problemy problemy Russella

Spada za Leclerca

0

@Azi ma spokojna sytuacje, powinien luzno dowiezc - Piastri i Hamilton daja bufor

0

Dla Kimiego idealna sytuacja tez ze tak jak w Chinach tak tutaj ma bufor w postaci innych kierowców nad Russellem

0

Antonelli juz powinien wziąć wygraną teraz

0

@Ptasior na pewno, choc dzisiaj SF bardzo pomógł

0

Juz Russell traci pozycje, pewnie zaraz Leclerc

0

Kimi i Hamilton tez beda miec przewage opon

3

@MichuZ44 pewnie beda miec problemy, pytanie jak Mclaren w sumie bo w Chinach ich nie bylo w wyscigu

0

@Ptasior tylko tez ten schemat jest znany co wyscig

2

@MichuZ44 dla Ferrari gorzej jak Mclaren zaczal dogadywac sie z jednostka Merca

2

@Lionel_Messi10 oczywiście, że jest słabszy niż w 2022 - nie znaczy, że dalej nie jest dobry, ale nie jest tak silny jak w 2022 - to są factos

1

@Kapitan hawk pamiętam te wpisy halaków, że "ale ale Messi w kadrze też od początku sobie nie radził" xddd

Nie wcale, dlatego 8 bramek nie strzelił będąc 5 lat młodszym (gdzie jeszcze w wieku 19-21 lat to go mocne mięśniówki atakowały), miał też złoto na MŚ u-20, srebro CA będąc ważną postacią zespołu (nie jak Vinicus na CA 2021 kiedy był rezerwowym), a w 2008 dorzucił IO z repką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?