mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 bo to było porwanie Oski
Czy Ciebie lub kogos z rodziny lub znajomych kiedys ktos porwał?
0
@FcPortoFan1999 ale teraz jest w topowej formie w LA Oski
1
@FcPortoFan1999 zwykle servboty to biora serwis tez
1
@Sysia11 znacznie lepsza to nie, niektorzy tak o ktorych piszesz
Wtedy o dziwo Otamendi zagral bardzo dobry turniej, poza tym bledem w finale,
Ale problemy na lewej stronie
Poza Messim byl tez Di Maria - w sensie na papierze bo w turnieju az tyle nie gral, ale w finale zrobil robote
Plus pytanie o taki dalszy głód wygranych
0
@FcPortoFan1999 jednak wiekszosc bierze serwis
0
@FcPortoFan1999 w 7 meczu z Wilkami Lukita moze byc clutch
0
@FcPortoFan1999 ale teraz ma Lukite ktory jest w formie
0
@FcPortoFan1999 LBJ wygral mistrza z Lakersami Oski
1
@michal26 kwale bardzo ciezko sie oglada - purpurowy sektor nic nie znaczy wlasciwie
Komentatorzy proboja budowac tym emocje ale realna ocena jest taka ze tak jak byl ostatni run i kierowcy jechali swoje najlepsze kolka to mozna bylo cos porownac i wlasnie te emocje po tym jak purpura sie pojawia albo personal best a tutaj wiesz ze to nie ma znaczenia po prostu - typu jak Leclerc robil purpure w 1 sektorze a potem i tak 0,6 s za Mercem
0
@FcPortoFan1999 a moze duet Luka - Lebron ugotuje?
Luka wiemy ze potrafil prowadzic Dallas do finalow
0
@FcPortoFan1999 Moze za kilka spotkan upoluje seta?
0
@FcPortoFan1999 W niedziele o 17 return?
Generalnie raczej serwis to lepsza opcja, bo jednak potem latwiej budowac presje na serwisie rywala ale tez niektorzy nie lubia tego 1 gema serwowac.
Wiemy ze Garfia zawsze bierze odbior, ale to nie jest top server
2
@Lionel_Messi10 jasne ale nie ukrywajmy pilkarsko Messi nie jest lepszy niz był w 2022, opcja jak Di Maria (chyba ze bedzie powrot na ms, ale wiek tez robi swoje)
Na pewno silna ekipa ale moze brakowac tego X factora na caly turniej
1
@Sysia11 ciekawe jak sie potoczy na MŚ
Wiemy też ze przychodzi moment nasycenia, a ekipa po 2019 roku wlasciwie jest niepokonana - dluga seria bez porazki, a potem te przegrane malo istotne poza meczem grupowym z Saudi (ale udalo sie wyjsc z grupy)
CA, Finalissima, MS, CA i silne kwalex2
Dlugi czas liderowania rankingu fifa
Jesli na MŚ uda sie upolowac medal to bedzie i tak swietnie ale temat moze byc skompilowany jesli szczegolnie w 1/16 juz z Hiszpanai by wyszedl mecz
5
Andy Roddick o sytuacjach kiedy nie wybieral serwisu
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon@Giwera
0
@Eto'o9 R10 jeszcze mozna podbic o Mbappe i Benzeme - w sensie wiadomo ze oni mieli różne role w karierze ale tez obejmowali gre na 9 i jednak można powiedzieć ze majac ich jako opcje na 9 to mozna wybrac nad Drogba
4
@Encore @Bykunn niestety na razie nowa generacja bardzo odbiera z mozliwosci pokazywania skilla takich kierowcow jak Leclerc czy Verstappen i wlasnie tego skilla jazdy na totalnym limicie jak kwalach.
Leclerc wiemy jakim koksem jest w kwalach i co potrafil czarowac - jasne dzisiaj pojechal swietnie bedac szybszym niz Hamilton ale jak widac tez wie co czuje z jazdy
0
@FcPortoFan1999 @Colon na pewno sporo lepszy mecz niz na IW - to juz taki z gatunku powalczone
Szczegolnie w 2 secie
0
@Czajka90 jakby mial Balenciaga to wszystko ok
0
@FcPortoFan1999 to moglby byc najlepszy w MC w 2 dyscyplinach
Jak mocno pogotuje na mączce?
0
@FcPortoFan1999 Cukrev nie ma latwo ze swoja przypadłością
0
@FcPortoFan1999 Stefanos zbierał manę na Monte Carlo
4
Jannik Sinner - 32 sety z rzędu w mastersach wygrane
Może zaraz upolowac nie tylko sunshine double ale i 3x masters z rzedu wygrany bez straty seta
Kosmos rekord trzeba przyznać
Sinner wygrywa też 7 mecz z rzędu na Zvereva
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon
1
@Eklerek Mclaren widac ze cos sie lepiej dogadal z jednostka Merca.
Jesli jeszcze Mclaren ogarnie swoj bolid to Ferrari będzie jeszcze trudniej powalczyc
Choc pewnie jutro na starcie znowu gotowane bedzie
1
@FcPortoFan1999 wlasnie szykuje sie na walke
1
@PatrychoO tylko Leo podobno nie w 1 skladzie
0
@FcPortoFan1999 Grek juz zaciera ręce na swoje księstwo
0
@FcPortoFan1999 Pamietaj ze runde temu Fils gral blisko 3h na Paula - zero przelaman
Poteznie pograli i to gra dzien po dniu
5
Lehecka w pierwszym swoim finale Mastersa
Tam moze byc swiadkiem pierwszego od blisko 10 lat sunshine double - ostatni raz Federer w 2017
@FcPortoFan1999 @Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie
1
@Kapitan hawk opinia o tym jak Vinicius gotuje w repce Brazylii