9 lipca 2013, 22:59
0
No morze
9 lipca 2013, 22:56
Zarząd tego nie ogarniesz
9 lipca 2013, 22:51
I nastała cisza
9 lipca 2013, 22:45
Ta ma chłopak branie hehe
9 lipca 2013, 22:43
No to morze za ................. Już nie wiem za co
9 lipca 2013, 22:38
Dobra przebijam wszystkie oferty --> Flaszka wódki
9 lipca 2013, 22:32
Szacunek dla realu a czy oni mają szacunek dla Barcelony
9 lipca 2013, 22:29
Nie ma dobrych stron tego transfery villa był lepszy do sranczeza
9 lipca 2013, 22:20
sorry za błąd
Nie no co sezon za niego dostaniemy ziemiaka
9 lipca 2013, 22:11
Lepiej sprzedać
9 lipca 2013, 22:06
Najlepszy klub świata ---------> Najlepsi zawodnicy
9 lipca 2013, 22:00
To tak jak myślałem ale i tak oddamy go taniej
9 lipca 2013, 21:54
A ile on jest wart ale tak na serio
9 lipca 2013, 21:53
hahahaha
9 lipca 2013, 21:50
A może i za miej niż 100 zł
9 lipca 2013, 21:49
Barca sprzeda go za 100 zł
9 lipca 2013, 13:25
Powodzenia
7 lipca 2013, 22:10
7 lipca 2013, 22:09
Nie debilni uczniowie
7 lipca 2013, 22:03
W mojej szkole boją się powiedzieć że jest się za Barcą
7 lipca 2013, 20:12
ten cham albo arsenal nie mają pewnego miejsca w LM a atletico TAK
7 lipca 2013, 20:11
NIE atletico
7 lipca 2013, 20:08
LIKE ------> www.facebook.com/RonaldinhoOficial
7 lipca 2013, 20:06
Atletico to najlepszy klub z wszystkich oferujących.A poza tym villa byłby co tydzeń w grzę i lm
5 lipca 2013, 23:36
www.facebook.com/RonaldinhoOficial LIKE
5 lipca 2013, 23:35
Like dla mistrza www.facebook.com/RonaldinhoOficial
5 lipca 2013, 23:32
właśnie kolumbia 3 w rankingu hahahahahaahah
5 lipca 2013, 23:27
No i spokój z debilami
5 lipca 2013, 19:42
No co Miki_Messi2001 ma rację cr7 się maluje
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
No morze
0
Zarząd tego nie ogarniesz
0
I nastała cisza
0
Ta ma chłopak branie hehe
0
No to morze za ................. Już nie wiem za co
0
Dobra przebijam wszystkie oferty --> Flaszka wódki
0
Szacunek dla realu a czy oni mają szacunek dla Barcelony
0
Nie ma dobrych stron tego transfery villa był lepszy do sranczeza
0
sorry za błąd
0
Nie no co sezon za niego dostaniemy ziemiaka
0
Lepiej sprzedać
0
Najlepszy klub świata ---------> Najlepsi zawodnicy
0
To tak jak myślałem ale i tak oddamy go taniej
0
A ile on jest wart ale tak na serio
0
hahahaha
0
A może i za miej niż 100 zł
0
Barca sprzeda go za 100 zł
0
Powodzenia
0
0
Nie debilni uczniowie
0
W mojej szkole boją się powiedzieć że jest się za Barcą
0
ten cham albo arsenal nie mają pewnego miejsca w LM a atletico TAK
0
NIE atletico
0
LIKE ------> www.facebook.com/RonaldinhoOficial
0
Atletico to najlepszy klub z wszystkich oferujących.A poza tym villa byłby co tydzeń w grzę i lm
0
www.facebook.com/RonaldinhoOficial LIKE
0
Like dla mistrza www.facebook.com/RonaldinhoOficial
0
właśnie kolumbia 3 w rankingu hahahahahaahah
0
No i spokój z debilami
0
No co Miki_Messi2001 ma rację
cr7 się maluje