0

No morze

0

Zarząd tego nie ogarniesz

0

I nastała cisza

0

Ta ma chłopak branie hehe

0

No to morze za ................. Już nie wiem za co

0

Dobra przebijam wszystkie oferty --> Flaszka wódki

0

Szacunek dla realu a czy oni mają szacunek dla Barcelony

0

Nie ma dobrych stron tego transfery villa był lepszy do sranczeza

0

sorry za błąd

0

Nie no co sezon za niego dostaniemy ziemiaka

0

Lepiej sprzedać

0

Najlepszy klub świata ---------> Najlepsi zawodnicy

0

To tak jak myślałem ale i tak oddamy go taniej

0

A ile on jest wart ale tak na serio

0

hahahaha

0

A może i za miej niż 100 zł

0

Barca sprzeda go za 100 zł

0

Powodzenia

0

0

Nie debilni uczniowie

0

W mojej szkole boją się powiedzieć że jest się za Barcą

0

ten cham albo arsenal nie mają pewnego miejsca w LM a atletico TAK

0

NIE atletico

0

LIKE ------> www.facebook.com/RonaldinhoOficial

0

Atletico to najlepszy klub z wszystkich oferujących.A poza tym villa byłby co tydzeń w grzę i lm

0

www.facebook.com/RonaldinhoOficial LIKE

0

Like dla mistrza www.facebook.com/RonaldinhoOficial

0

właśnie kolumbia 3 w rankingu hahahahahaahah

0

No i spokój z debilami

0

No co Miki_Messi2001 ma rację
cr7 się maluje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?