0

Wypier.alaj stąd Ronaldo

0

Widzę że kibiców realu nam przybyło nawet ronaldo zawitał

0

Nam potrzebny jest obrońca DOSKONAŁY

0

Gdybyśmy grali w 1 składzie to był by ciekawy mecz a tak

0

Mi ciebie bardziej

0

To jest chore ciągle te - - - - - -

0

Pwodzenia to chyba wystarczy

0

no już -5

0

Więcej was matka nie miała

0

na tej stronie

0

Oj to nie tutaj miało być

0

sorry czterech

0

Mamy 3 dzieci

0

- 3 przypadek

0

Po co te -

0

To są dzieci ich nie ogarniesz

0

Fajny nick

0

Widzisz już nam minusów przybyło

0

no PRAWDA

0

Taki mały apel do hejterów PRZESTANCIE MINUSOWAĆ PRAWDĘ

0

wiesz to już bywa nienormalne

0

No ja też

0

Znowu - hahaha

0

Bo go wybrał taka prawda

0

No już się przyzwyczaiłem

0

Na żywo w Polsacie sport

0

Masz racje

0

TITO ZDROWIEJ PRZEPRASZAM CIĘ ZA MOJEGO BRATA

0

Sorry za tamten komentarz Mój brat go napisał jeszcze raz sorry

0

Za dużo Fify

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?