24 lipca 2013, 21:33
0
Wypier.alaj stąd Ronaldo
24 lipca 2013, 21:30
Widzę że kibiców realu nam przybyło nawet ronaldo zawitał
24 lipca 2013, 21:29
Nam potrzebny jest obrońca DOSKONAŁY
24 lipca 2013, 21:22
Gdybyśmy grali w 1 składzie to był by ciekawy mecz a tak
24 lipca 2013, 21:18
Mi ciebie bardziej
24 lipca 2013, 17:20
To jest chore ciągle te - - - - - -
24 lipca 2013, 17:18
Pwodzenia to chyba wystarczy
24 lipca 2013, 17:13
no już -5
24 lipca 2013, 17:09
Więcej was matka nie miała
24 lipca 2013, 17:07
na tej stronie
24 lipca 2013, 17:06
Oj to nie tutaj miało być
24 lipca 2013, 17:05
sorry czterech
24 lipca 2013, 17:04
Mamy 3 dzieci
- 3 przypadek
24 lipca 2013, 17:03
Po co te -
24 lipca 2013, 17:01
To są dzieci ich nie ogarniesz
24 lipca 2013, 16:58
Fajny nick
24 lipca 2013, 16:57
Widzisz już nam minusów przybyło
24 lipca 2013, 16:56
no PRAWDA
24 lipca 2013, 16:55
Taki mały apel do hejterów PRZESTANCIE MINUSOWAĆ PRAWDĘ
24 lipca 2013, 16:52
wiesz to już bywa nienormalne
24 lipca 2013, 16:49
No ja też
24 lipca 2013, 16:28
Znowu - hahaha
24 lipca 2013, 16:27
Bo go wybrał taka prawda
24 lipca 2013, 16:23
No już się przyzwyczaiłem
24 lipca 2013, 16:19
Na żywo w Polsacie sport
19 lipca 2013, 20:02
Masz racje
19 lipca 2013, 20:01
TITO ZDROWIEJ PRZEPRASZAM CIĘ ZA MOJEGO BRATA
19 lipca 2013, 19:54
Sorry za tamten komentarz Mój brat go napisał jeszcze raz sorry
19 lipca 2013, 19:29
Za dużo Fify
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Wypier.alaj stąd Ronaldo
0
Widzę że kibiców realu nam przybyło nawet ronaldo zawitał
0
Nam potrzebny jest obrońca DOSKONAŁY
0
Gdybyśmy grali w 1 składzie to był by ciekawy mecz a tak
0
Mi ciebie bardziej
0
To jest chore ciągle te - - - - - -
0
Pwodzenia to chyba wystarczy
0
no już -5
0
Więcej was matka nie miała
0
na tej stronie
0
Oj to nie tutaj miało być
0
sorry czterech
0
Mamy 3 dzieci
0
- 3 przypadek
0
Po co te -
0
To są dzieci ich nie ogarniesz
0
Fajny nick
0
Widzisz już nam minusów przybyło
0
no PRAWDA
0
Taki mały apel do hejterów PRZESTANCIE MINUSOWAĆ PRAWDĘ
0
wiesz to już bywa nienormalne
0
No ja też
0
Znowu - hahaha
0
Bo go wybrał taka prawda
0
No już się przyzwyczaiłem
0
Na żywo w Polsacie sport
0
Masz racje
0
TITO ZDROWIEJ PRZEPRASZAM CIĘ ZA MOJEGO BRATA
0
Sorry za tamten komentarz Mój brat go napisał jeszcze raz sorry
0
Za dużo Fify