2 sierpnia 2013, 00:06
0
Dowaliłeś mu MadridistaForEver
2 sierpnia 2013, 00:04
Jesteś bardzo inteligentny
1 sierpnia 2013, 23:59
Ronaldinho był najlepszy na świecie
1 sierpnia 2013, 23:50
No z tymi minusami to
1 sierpnia 2013, 23:49
śmieszna jesteś
1 sierpnia 2013, 23:48
Ja tak samo
1 sierpnia 2013, 23:45
Ty masz swoje zdanie ja też
1 sierpnia 2013, 23:42
Jest dobrym asystentem ale nie dryblerem
1 sierpnia 2013, 23:36
A po Iniescie Xavi
1 sierpnia 2013, 23:34
Po Banie
1 sierpnia 2013, 23:32
Ozil jest gorszy od Neymara moim zdaniem
1 sierpnia 2013, 23:23
Kto ?
1 sierpnia 2013, 23:16
A ja tarzam się ze śmiechu jak widzę twój avatar
1 sierpnia 2013, 23:14
Zmień Avatar proszę cię
1 sierpnia 2013, 23:11
A czy ja obraziłem Pelego czy FCBarcelona4Ever,
1 sierpnia 2013, 22:59
........
1 sierpnia 2013, 22:58
Witamy w Europie Neymar
1 sierpnia 2013, 22:57
Chyba nie
ale też on denerwuje tym promowaniem Neymara
1 sierpnia 2013, 22:55
Wyrażaj się
Jak messi zakończy karierę to będzie od niego lepszy
1 sierpnia 2013, 17:27
W takim razie co z Luizem
1 sierpnia 2013, 17:25
Zgadzam się z tobą Kosmo w 100%
1 sierpnia 2013, 17:22
Trochę mała ta klauzula
1 sierpnia 2013, 17:19
Zmień avatar bo jak to widzę to śmiać mi się chce
1 sierpnia 2013, 17:13
Real za wszystko przepłaca
1 sierpnia 2013, 17:10
A ja mam pustą kieszeń
1 sierpnia 2013, 00:59
Tam gdzie arki miejsce [nie napisze bo będzie ban]
1 sierpnia 2013, 00:38
Fajnie że był remis jestem z Pomorza więc Lechia Gdańsk !!! Ale Barcelona na 1 miejscu
1 sierpnia 2013, 00:35
Ta Fajnie
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Dowaliłeś mu MadridistaForEver
0
Jesteś bardzo inteligentny
0
Ronaldinho był najlepszy na świecie
0
No z tymi minusami to
0
śmieszna jesteś
0
Ja tak samo
0
Ty masz swoje zdanie ja też
0
Jest dobrym asystentem ale nie dryblerem
0
A po Iniescie Xavi
0
Po Banie
0
Ozil jest gorszy od Neymara moim zdaniem
0
Kto ?
0
A ja tarzam się ze śmiechu jak widzę twój avatar
0
Zmień Avatar proszę cię
0
A czy ja obraziłem Pelego czy FCBarcelona4Ever,
0
........
0
Witamy w Europie Neymar
0
Chyba nie
0
ale też on denerwuje tym promowaniem Neymara
0
Wyrażaj się
0
Jak messi zakończy karierę to będzie od niego lepszy
0
W takim razie co z Luizem
0
Zgadzam się z tobą Kosmo w 100%
0
Trochę mała ta klauzula
0
Zmień avatar bo jak to widzę to śmiać mi się chce
0
Real za wszystko przepłaca
0
A ja mam pustą kieszeń
0
Tam gdzie arki miejsce [nie napisze bo będzie ban]
0
Fajnie że był remis jestem z Pomorza więc Lechia Gdańsk !!! Ale Barcelona na 1 miejscu
0
Ta Fajnie