0

Dowaliłeś mu MadridistaForEver

0

Jesteś bardzo inteligentny

0

Ronaldinho był najlepszy na świecie

0

No z tymi minusami to

0

śmieszna jesteś

0

Ja tak samo

0

Ty masz swoje zdanie ja też

0

Jest dobrym asystentem ale nie dryblerem

0

A po Iniescie Xavi

0

Po Banie

0

Ozil jest gorszy od Neymara moim zdaniem

0

Kto ?

0

A ja tarzam się ze śmiechu jak widzę twój avatar

0

Zmień Avatar proszę cię

0

A czy ja obraziłem Pelego czy FCBarcelona4Ever,

0

........

0

Witamy w Europie Neymar

0

Chyba nie

0

ale też on denerwuje tym promowaniem Neymara

0

Wyrażaj się

0

Jak messi zakończy karierę to będzie od niego lepszy

0

W takim razie co z Luizem

0

Zgadzam się z tobą Kosmo w 100%

0

Trochę mała ta klauzula

0

Zmień avatar bo jak to widzę to śmiać mi się chce

0

Real za wszystko przepłaca

0

A ja mam pustą kieszeń

0

Tam gdzie arki miejsce [nie napisze bo będzie ban]

0

Fajnie że był remis jestem z Pomorza więc Lechia Gdańsk !!! Ale Barcelona na 1 miejscu

0

Ta Fajnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?