25 sierpnia 2013, 23:05
0
Białe barany
25 sierpnia 2013, 23:04
Ludzie liczą się 3 punkty
23 sierpnia 2013, 16:14
A morze mógł poprowadzić rep.Polski w piłce kopanej Co?
23 sierpnia 2013, 16:13
Już cię nie lubię Godinie
23 sierpnia 2013, 16:12
Dawaj Neymar dawaj
23 sierpnia 2013, 13:59
a jednak chyba nie
23 sierpnia 2013, 13:58
23 sierpnia 2013, 13:57
Obyś się chłopie doczekał
z tego Godina je.anego
23 sierpnia 2013, 13:56
Brutal
21 sierpnia 2013, 22:43
Prawdę pisze Ronaldinho THE BEST
21 sierpnia 2013, 21:41
Dawać go kurna
21 sierpnia 2013, 21:40
Atletico jedziemy po was
21 sierpnia 2013, 21:28
To tak samo jak ja
21 sierpnia 2013, 21:27
A niby kto inny
21 sierpnia 2013, 21:26
Chyba nie
21 sierpnia 2013, 21:25
Ale Ronaldinho już nie powołał
21 sierpnia 2013, 00:02
Dobranoc wszystkim
20 sierpnia 2013, 23:57
Valdes, Pinto, Montoya, Pique, Fabregas, Xavi, Pedro, Iniesta, Alexis, Messi, Neymar, Dos Santos, Mascherano, Bartra, Sergio, Jordi Alba, Tello, Dani Alves, Song
20 sierpnia 2013, 23:55
Chyba ktoś już podawał
20 sierpnia 2013, 23:53
chyba oto pytałeś
20 sierpnia 2013, 23:52
Bo jesteśmy przyjezdni dlatego
20 sierpnia 2013, 23:49
Raczej w Madrycie
A tam dajmy sobie z nim spokój
20 sierpnia 2013, 23:46
Ja też
20 sierpnia 2013, 23:45
A może ten cały miki robi nas w konia i jest starszy
20 sierpnia 2013, 23:41
No myślałem że jakieś głupie komentarze czy coś
20 sierpnia 2013, 23:38
Prawdaż
20 sierpnia 2013, 23:36
Ile razy mam powtarzać że nie jestem jakimś pier.olonym sezonowcem do hu.a
20 sierpnia 2013, 23:33
Czasami takie głupie komentarze pisze że aż tego żałuję
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Białe barany
0
Ludzie liczą się 3 punkty
0
A morze mógł poprowadzić rep.Polski w piłce kopanej Co?
0
Już cię nie lubię Godinie
0
Dawaj Neymar dawaj
0
a jednak chyba nie
0
0
Obyś się chłopie doczekał
0
z tego Godina je.anego
0
Brutal
0
Prawdę pisze Ronaldinho THE BEST
0
Dawać go kurna
0
Atletico jedziemy po was
0
To tak samo jak ja
0
A niby kto inny
0
Chyba nie
0
Ale Ronaldinho już nie powołał
0
Dobranoc wszystkim
0
Valdes, Pinto, Montoya, Pique, Fabregas, Xavi, Pedro, Iniesta, Alexis, Messi, Neymar, Dos Santos, Mascherano, Bartra, Sergio, Jordi Alba, Tello, Dani Alves, Song
0
Chyba ktoś już podawał
0
chyba oto pytałeś
0
Bo jesteśmy przyjezdni dlatego
0
Raczej w Madrycie
0
A tam dajmy sobie z nim spokój
0
Ja też
0
A może ten cały miki robi nas w konia i jest starszy
0
No myślałem że jakieś głupie komentarze czy coś
0
Prawdaż
0
Ile razy mam powtarzać że nie jestem jakimś pier.olonym sezonowcem do hu.a
0
Czasami takie głupie komentarze pisze że aż tego żałuję