31 sierpnia 2013, 01:01
0
Życzę wam samych sukcesów
31 sierpnia 2013, 00:58
Teraz pewnie tacy jak miki będą kibicami Bayernu
31 sierpnia 2013, 00:57
Co prawdę pisze jednym słowem je.ać Bayern
31 sierpnia 2013, 00:53
Co nas obchodzi jakiś bayern
31 sierpnia 2013, 00:47
Taki ten bayern jest wielki jak twój mały
31 sierpnia 2013, 00:40
No co w końcówce przegrywali 1-2
31 sierpnia 2013, 00:33
Z Fartem
30 sierpnia 2013, 20:28
Fajnie że został
29 sierpnia 2013, 23:52
Wracaj kapitanie
29 sierpnia 2013, 23:49
No pamiętam jak miał konto o nickach tiagosilva , sandrorossel i wiele innych
29 sierpnia 2013, 23:46
I zablokowali zboka Brawo
29 sierpnia 2013, 23:23
Dzięki sorry za błąd
29 sierpnia 2013, 23:22
haha dobre
29 sierpnia 2013, 23:19
La Liga a Śląsk zobaczymy
29 sierpnia 2013, 23:18
Ciekawe co on chce osiągnąć tymi komentarzami
29 sierpnia 2013, 23:15
Dzięki Darek
29 sierpnia 2013, 23:13
Morze mi ktoś podać wynik meczu Śląsk-Sevilla
29 sierpnia 2013, 22:07
To my wygramy ten puchar Visca el Barca
29 sierpnia 2013, 19:07
HAHAHAHAH Ribery hahaha
29 sierpnia 2013, 19:04
Kto był 2
29 sierpnia 2013, 19:03
Chyba ich pojebało
28 sierpnia 2013, 22:51
skąd biorą się takie osoby jak ty całkeminnakwestja
28 sierpnia 2013, 22:46
Zaje.iście będzie zobaczyć ich razem
28 sierpnia 2013, 21:29
Niech wypi.rdala
28 sierpnia 2013, 19:21
Uwaga oto mój nowy avatar
27 sierpnia 2013, 00:51
Źródło: Sport
26 sierpnia 2013, 23:06
Szkoda
25 sierpnia 2013, 23:16
Messi i Neymar będą razem wymiatać
25 sierpnia 2013, 23:09
Same samobuje
25 sierpnia 2013, 23:05
Tak samo jest z twoim rozumem
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Życzę wam samych sukcesów
0
Teraz pewnie tacy jak miki będą kibicami Bayernu
0
Co prawdę pisze jednym słowem je.ać Bayern
0
Co nas obchodzi jakiś bayern
0
Taki ten bayern jest wielki jak twój mały
0
No co w końcówce przegrywali 1-2
0
Z Fartem
0
Fajnie że został
0
Wracaj kapitanie
0
No pamiętam jak miał konto o nickach tiagosilva , sandrorossel i wiele innych
0
I zablokowali zboka Brawo
0
Dzięki sorry za błąd
0
haha dobre
0
La Liga a Śląsk zobaczymy
0
Ciekawe co on chce osiągnąć tymi komentarzami
0
Dzięki Darek
0
Morze mi ktoś podać wynik meczu Śląsk-Sevilla
0
To my wygramy ten puchar
Visca el Barca
0
HAHAHAHAH Ribery hahaha
0
Kto był 2
0
Chyba ich pojebało
0
skąd biorą się takie osoby jak ty całkeminnakwestja
0
Zaje.iście będzie zobaczyć ich razem
0
Niech wypi.rdala
0
Uwaga oto mój nowy avatar
0
Źródło: Sport
0
Szkoda
0
Messi i Neymar będą razem wymiatać
0
Same samobuje
0
Tak samo jest z twoim rozumem