0

Jak zwykle pierrdo*isz miki

0

Karny kut*s dla Rosella

0

Podniecacie się tym Bayernem jak na gołą laską

0

Brawo Rosell oszuście

0

Brawo Valdes

0

A jak nie wiesz co to priv to prywatna wiadomość pozdro

0

A jak byś miał coś jeszcze to napisz na priv

0

Był tu taki jeden co pisał że kocha Bayern po tym meczu dla tego to wszystko

0

Lubię sorry za błąd

0

To że lubi Lamparda nie oznacza że jestem sezonowcem

0

Coś jeszcze ???

0

Skończ !!!

0

Ja byłem za Chelsea ze względu na Lamparda

0

Właśnie Moski86 mamy ci zazdrościć czy coś bo cie nie ogarniam

0

Spytaj się zarządu

0

Uważasz że jestem sezonowcem

0

Aż tak biedny to nie jestem

0

W moim wykonaniu

0

Taki słaby żart

0

Nie musisz obejdzie się

0

Na potencję od dzisiaj jestem spokojny hehe

0

Na pewno był 'wielki kibic'

0

Coś jeszcze Moski86

0

Barcelonie kibicuje od 2006 roku a na meczu nie byłem ponieważ nie jestem za bogaty

0

Spoko

0

Co tu dużo mówić - sezonowcy

0

Kto cię tak denerwuje ?

0

Do kogo to było

0

Ja też za WIELKĄ BARCELONĄ

0

Zobaczymy co zrobi po tym sezonie pewnie będzie miał nick np Bayern for ever czy coś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?