31 sierpnia 2013, 18:54
0
Jak zwykle pierrdo*isz miki
31 sierpnia 2013, 13:30
Karny kut*s dla Rosella
31 sierpnia 2013, 12:39
Podniecacie się tym Bayernem jak na gołą laską
31 sierpnia 2013, 12:38
Brawo Rosell oszuście
31 sierpnia 2013, 02:19
Brawo Valdes
31 sierpnia 2013, 02:15
A jak nie wiesz co to priv to prywatna wiadomość pozdro
31 sierpnia 2013, 02:13
A jak byś miał coś jeszcze to napisz na priv
31 sierpnia 2013, 02:12
Był tu taki jeden co pisał że kocha Bayern po tym meczu dla tego to wszystko
31 sierpnia 2013, 02:07
Lubię sorry za błąd
31 sierpnia 2013, 02:06
To że lubi Lamparda nie oznacza że jestem sezonowcem
31 sierpnia 2013, 02:03
Coś jeszcze ???
31 sierpnia 2013, 01:59
Skończ !!!
31 sierpnia 2013, 01:56
Ja byłem za Chelsea ze względu na Lamparda
31 sierpnia 2013, 01:54
Właśnie Moski86 mamy ci zazdrościć czy coś bo cie nie ogarniam
31 sierpnia 2013, 01:50
Spytaj się zarządu
31 sierpnia 2013, 01:47
Uważasz że jestem sezonowcem
31 sierpnia 2013, 01:45
Aż tak biedny to nie jestem
31 sierpnia 2013, 01:44
W moim wykonaniu
31 sierpnia 2013, 01:43
Taki słaby żart
31 sierpnia 2013, 01:39
Nie musisz obejdzie się
31 sierpnia 2013, 01:37
Na potencję od dzisiaj jestem spokojny hehe
31 sierpnia 2013, 01:36
Na pewno był 'wielki kibic'
31 sierpnia 2013, 01:31
Coś jeszcze Moski86
31 sierpnia 2013, 01:29
Barcelonie kibicuje od 2006 roku a na meczu nie byłem ponieważ nie jestem za bogaty
31 sierpnia 2013, 01:27
Spoko
31 sierpnia 2013, 01:23
Co tu dużo mówić - sezonowcy
31 sierpnia 2013, 01:20
Kto cię tak denerwuje ?
31 sierpnia 2013, 01:14
Do kogo to było
31 sierpnia 2013, 01:05
Ja też za WIELKĄ BARCELONĄ
31 sierpnia 2013, 01:04
Zobaczymy co zrobi po tym sezonie pewnie będzie miał nick np Bayern for ever czy coś
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Jak zwykle pierrdo*isz miki
0
Karny kut*s dla Rosella
0
Podniecacie się tym Bayernem jak na gołą laską
0
Brawo Rosell oszuście
0
Brawo Valdes
0
A jak nie wiesz co to priv to prywatna wiadomość pozdro
0
A jak byś miał coś jeszcze to napisz na priv
0
Był tu taki jeden co pisał że kocha Bayern po tym meczu dla tego to wszystko
0
Lubię sorry za błąd
0
To że lubi Lamparda nie oznacza że jestem sezonowcem
0
Coś jeszcze ???
0
Skończ !!!
0
Ja byłem za Chelsea ze względu na Lamparda
0
Właśnie Moski86 mamy ci zazdrościć czy coś bo cie nie ogarniam
0
Spytaj się zarządu
0
Uważasz że jestem sezonowcem
0
Aż tak biedny to nie jestem
0
W moim wykonaniu
0
Taki słaby żart
0
Nie musisz obejdzie się
0
Na potencję od dzisiaj jestem spokojny hehe
0
Na pewno był 'wielki kibic'
0
Coś jeszcze Moski86
0
Barcelonie kibicuje od 2006 roku a na meczu nie byłem ponieważ nie jestem za bogaty
0
Spoko
0
Co tu dużo mówić - sezonowcy
0
Kto cię tak denerwuje ?
0
Do kogo to było
0
Ja też za WIELKĄ BARCELONĄ
0
Zobaczymy co zrobi po tym sezonie pewnie będzie miał nick np Bayern for ever czy coś