13 września 2013, 22:51
0
Di María bardziej się stara niż Messi, osobiście się o tym przekonałam w Boliwii - zakończyła. Ciekawe nad czym się tak starał
13 września 2013, 20:31
Wiem że żart
13 września 2013, 20:16
Skąd posiadasz tą wiedzę ?
13 września 2013, 20:06
Chciała zabłysnąć
13 września 2013, 20:02
Weście się odczepcie od Leo
13 września 2013, 19:58
Nie wiedziałem że macie profil na Facebooku
13 września 2013, 19:48
Bo nie rozumiem
Niby dlaczego ?
13 września 2013, 19:35
Chce zwrócić na siebie uwagę
13 września 2013, 15:21
Grałem w to demo i uznałem że 13 lepsza
11 września 2013, 20:25
A wiecie może ile ma Neymar
11 września 2013, 19:23
Ciekawe o co ta spina pomiędzy nimi
10 września 2013, 21:02
Najlepszy piłkarz w historii
10 września 2013, 20:48
Nie wierzyłem w magie do puki nie zobaczyłem Ronaldinho
10 września 2013, 20:47
Bez Ronaldinho nie było by magi
10 września 2013, 16:13
Co ty chcesz od Alexisa
10 września 2013, 16:10
Obyś miał rację Milki
10 września 2013, 15:41
Zostań
10 września 2013, 15:38
Trochę kasy przybędzie
9 września 2013, 21:06
Mają porównania
9 września 2013, 21:04
Spoko
9 września 2013, 20:57
No co napakowany jest nie ?
9 września 2013, 20:56
Skąd to wiesz
9 września 2013, 20:54
I co z tego że jest jego idolem ?
9 września 2013, 20:53
Kto ?
9 września 2013, 20:49
Ten cały dzień o tym Henry'm
9 września 2013, 20:42
Oj Miki Miki jakby on widział twoje komentarze
9 września 2013, 20:40
Alexis ty byku
9 września 2013, 20:20
Fajna wymówka
8 września 2013, 20:37
Wracaj do zdrowia. Wiem że to będzie trudne ale pokonasz raka. Wierze w ciebie Tito
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Di María bardziej się stara niż Messi, osobiście się o tym przekonałam w Boliwii - zakończyła.
Ciekawe nad czym się tak starał
0
Wiem że żart
0
Skąd posiadasz tą wiedzę ?
0
Chciała zabłysnąć
0
Weście się odczepcie od Leo
0
Nie wiedziałem że macie profil na Facebooku
0
Bo nie rozumiem
0
Niby dlaczego ?
0
Chce zwrócić na siebie uwagę
0
Grałem w to demo i uznałem że 13 lepsza
0
A wiecie może ile ma Neymar
0
Ciekawe o co ta spina pomiędzy nimi
0
Najlepszy piłkarz w historii
0
Nie wierzyłem w magie do puki nie zobaczyłem Ronaldinho
0
Bez Ronaldinho nie było by magi
0
Co ty chcesz od Alexisa
0
Obyś miał rację Milki
0
Zostań
0
Trochę kasy przybędzie
0
Mają porównania
0
Spoko
0
No co napakowany jest nie ?
0
Skąd to wiesz
0
I co z tego że jest jego idolem ?
0
Kto ?
0
Ten cały dzień o tym Henry'm
0
Oj Miki Miki jakby on widział twoje komentarze
0
Alexis ty byku
0
Fajna wymówka
0
Wracaj do zdrowia. Wiem że to będzie trudne ale pokonasz raka. Wierze w ciebie Tito