0

Di María bardziej się stara niż Messi, osobiście się o tym przekonałam w Boliwii - zakończyła.

Ciekawe nad czym się tak starał

0

Wiem że żart

0

Skąd posiadasz tą wiedzę ?

0

Chciała zabłysnąć

0

Weście się odczepcie od Leo

0

Nie wiedziałem że macie profil na Facebooku

0

Bo nie rozumiem

0

Niby dlaczego ?

0

Chce zwrócić na siebie uwagę

0

Grałem w to demo i uznałem że 13 lepsza

0

A wiecie może ile ma Neymar

0

Ciekawe o co ta spina pomiędzy nimi

0

Najlepszy piłkarz w historii

0

Nie wierzyłem w magie do puki nie zobaczyłem Ronaldinho

0

Bez Ronaldinho nie było by magi

0

Co ty chcesz od Alexisa

0

Obyś miał rację Milki

0

Zostań

0

Trochę kasy przybędzie

0

Mają porównania

0

Spoko

0

No co napakowany jest nie ?

0

Skąd to wiesz

0

I co z tego że jest jego idolem ?

0

Kto ?

0

Ten cały dzień o tym Henry'm

0

Oj Miki Miki jakby on widział twoje komentarze

0

Alexis ty byku

0

Fajna wymówka

0

Wracaj do zdrowia. Wiem że to będzie trudne ale pokonasz raka. Wierze w ciebie Tito

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?