20 września 2013, 20:40
0
I tak dużo daje drużynie a oni jeszcze go krytykują
20 września 2013, 20:38
Trochę odpoczynku nie zaszkodzi
Chyba Neymar usiądzie na ławkę
20 września 2013, 20:35
Jednak to też człowiek a nie maszyna
20 września 2013, 20:34
Moim zdaniem za dużo wymaga się od Messiego
20 września 2013, 20:33
Fifa 14 jest bardzo powolna grałem w demo to wiem dlatego nie polecam
20 września 2013, 20:29
Oni tylko krytykować potrafią
20 września 2013, 16:51
Lepiej żeby odpoczywał
20 września 2013, 16:47
Jak masz hejtować to wypie*dalaj
20 września 2013, 16:43
Song nie jet taki zły
20 września 2013, 16:39
Sam jesteś beznadziejny
20 września 2013, 14:30
Szkoda że już nie gra w Barcelonie
19 września 2013, 15:54
Fajny
19 września 2013, 15:53
To był żart
19 września 2013, 15:50
Zaje*isty mecz
19 września 2013, 15:49
Czyli Real upada
18 września 2013, 22:01
Messi Messi Messi Messi Messi goooooooooooool
18 września 2013, 21:11
MESSI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18 września 2013, 20:36
Na cyfrowym polsacie niema niestety sam go mam
18 września 2013, 20:30
hahah bardzo śmieszne naprawdę
18 września 2013, 20:27
Cyfrowy polsat ?
18 września 2013, 20:25
meczyki.pl
Czy mecz będzie można obejrzeć w cyfrowym polsacie.Na jakim kanale?
18 września 2013, 18:48
Jeny Messi jest po prostu zmęczony
18 września 2013, 18:45
Osobiście też forma Messiego mnie nie pokoi
18 września 2013, 18:41
Spytaj się Mikiego on ma wtyki i wie wszystko
18 września 2013, 18:39
JBBarca Messiemu zależy
18 września 2013, 18:35
Nie możecie po prostu napisać że to Eto a nie jakieś głupie podteksty
18 września 2013, 18:32
Musi po prostu odpocząć
18 września 2013, 18:31
Miałem to samo napisać na serio
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
I tak dużo daje drużynie a oni jeszcze go krytykują
0
Trochę odpoczynku nie zaszkodzi
0
Chyba Neymar usiądzie na ławkę
0
Jednak to też człowiek a nie maszyna
0
Moim zdaniem za dużo wymaga się od Messiego
0
Fifa 14 jest bardzo powolna grałem w demo to wiem dlatego nie polecam
0
Oni tylko krytykować potrafią
0
Lepiej żeby odpoczywał
0
Jak masz hejtować to wypie*dalaj
0
Song nie jet taki zły
0
Sam jesteś beznadziejny
0
Szkoda że już nie gra w Barcelonie
0
Fajny
0
To był żart
0
Zaje*isty mecz
0
Czyli Real upada
0
Messi Messi Messi Messi Messi goooooooooooool
0
MESSI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Na cyfrowym polsacie niema niestety sam go mam
0
hahah bardzo śmieszne naprawdę
0
Cyfrowy polsat ?
0
meczyki.pl
0
Czy mecz będzie można obejrzeć w cyfrowym polsacie.Na jakim kanale?
0
Jeny Messi jest po prostu zmęczony
0
Osobiście też forma Messiego mnie nie pokoi
0
Spytaj się Mikiego on ma wtyki i wie wszystko
0
JBBarca
Messiemu zależy
0
Nie możecie po prostu napisać że to Eto a nie jakieś głupie podteksty
0
Musi po prostu odpocząć
0
Miałem to samo napisać na serio