0

I tak dużo daje drużynie a oni jeszcze go krytykują

0

Trochę odpoczynku nie zaszkodzi

0

Chyba Neymar usiądzie na ławkę

0

Jednak to też człowiek a nie maszyna

0

Moim zdaniem za dużo wymaga się od Messiego

0

Fifa 14 jest bardzo powolna grałem w demo to wiem dlatego nie polecam

0

Oni tylko krytykować potrafią

0

Lepiej żeby odpoczywał

0

Jak masz hejtować to wypie*dalaj

0

Song nie jet taki zły

0

Sam jesteś beznadziejny

0

Szkoda że już nie gra w Barcelonie

0

Fajny

0

To był żart

0

Zaje*isty mecz

0

Czyli Real upada

0

Messi Messi Messi Messi Messi goooooooooooool

0

MESSI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Na cyfrowym polsacie niema niestety sam go mam

0

hahah bardzo śmieszne naprawdę

0

Cyfrowy polsat ?

0

meczyki.pl

0

Czy mecz będzie można obejrzeć w cyfrowym polsacie.Na jakim kanale?

0

Jeny Messi jest po prostu zmęczony

0

Osobiście też forma Messiego mnie nie pokoi

0

Spytaj się Mikiego on ma wtyki i wie wszystko

0

JBBarca
Messiemu zależy

0

Nie możecie po prostu napisać że to Eto a nie jakieś głupie podteksty

0

Musi po prostu odpocząć

0

Miałem to samo napisać na serio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?