23 września 2013, 17:08
0
Fajne zdjęcie
23 września 2013, 16:47
hahaha Alexis
23 września 2013, 16:42
Ciekawe kiedy Puyol wróci
23 września 2013, 15:50
Musimy poprawić przede wszystkim obronę
Też wolę Courtoisa
23 września 2013, 15:43
Courtois to gracz Chelsea i jest na wypożyczeniu w Atletico.Więc nie można go kupić
23 września 2013, 15:41
Zobacz ile ma lat
22 września 2013, 20:33
Nie doczytałem
22 września 2013, 20:32
Jak zawsze
22 września 2013, 20:31
Chodzi Ci o oceny ?
22 września 2013, 20:30
A jaki wynik
22 września 2013, 20:25
Nic
22 września 2013, 20:21
Szybki jesteś
22 września 2013, 20:09
Marzyć*
22 września 2013, 20:08
Morzyć to sobie mogą
20 września 2013, 21:45
Napisałeś to jak prawdziwy hejter
20 września 2013, 21:44
Zostawmy Mikiego bo się obrazi
20 września 2013, 21:43
To do Mikiego za wcześniejszy komentarz
20 września 2013, 21:42
Piszesz jak hejter
20 września 2013, 21:32
Rotacje dobrze wpływają na formę zawodników.Bo gdy grają wszystkie mecze to spada forma itd.
20 września 2013, 21:18
Poczekajmy do jutra
20 września 2013, 21:15
Pomyliłeś się
20 września 2013, 21:13
Nie chodzi mi o tempo gry
20 września 2013, 21:02
Jakie dzieci
20 września 2013, 21:01
Ogarnij się
20 września 2013, 21:00
Mamy piątek to dzieci szaleją
20 września 2013, 20:58
Wypij za mnie
20 września 2013, 20:57
Chyba jeden z najmądrzejszych kibiców Realu na naszej stronie
20 września 2013, 20:49
Obyśmy byli samodzielnym liderem po 38 kolejce
20 września 2013, 20:41
Będą spokojnie
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Fajne zdjęcie
0
hahaha Alexis
0
Ciekawe kiedy Puyol wróci
0
Musimy poprawić przede wszystkim obronę
0
Też wolę Courtoisa
0
Courtois to gracz Chelsea i jest na wypożyczeniu w Atletico.Więc nie można go kupić
0
Zobacz ile ma lat
0
Nie doczytałem
0
Jak zawsze
0
Chodzi Ci o oceny ?
0
A jaki wynik
0
Nic
0
Szybki jesteś
0
Marzyć*
0
Morzyć to sobie mogą
0
Napisałeś to jak prawdziwy hejter
0
Zostawmy Mikiego bo się obrazi
0
To do Mikiego za wcześniejszy komentarz
0
Piszesz jak hejter
0
Rotacje dobrze wpływają na formę zawodników.Bo gdy grają wszystkie mecze to spada forma itd.
0
Poczekajmy do jutra
0
Pomyliłeś się
0
Nie chodzi mi o tempo gry
0
Jakie dzieci
0
Ogarnij się
0
Mamy piątek to dzieci szaleją
0
Wypij za mnie
0
Chyba jeden z najmądrzejszych kibiców Realu na naszej stronie
0
Obyśmy byli samodzielnym liderem po 38 kolejce
0
Będą spokojnie