0

Ku*wa nie mogę odpisać !!!

0

Miki jesteś jasnowidzem?

0

To było do komentarza Mikiego

0

Jasnowidz

0

Nie wiem co ćpałeś ale mocne

0

Jaki jest wasz ulubiony Song ???

0

Co wy chcecie od Xaviego

0

Miki jest za młody

0

Chodzi mi o szansę gry !

0

Kibel to ty masz zamiast ''twarzy''

0

Chyba cie poje*ało

0

Song ma ciężkie życie

0

Liczę na Neymara

0

Zgadzam się Cesc to nie napastnik

0

Song znów na ławce

0

Wygramy niema innej możliwości

0

haha Dokładnie

0

Nie tylko Ciebie

0

lat*

0

On Giuly ego nawet na oczy nie widział
Ile mógł mieć lata jak jeszcze u nas grał 6 ?

0

„Umarłbym za Mourinho. Jest fantastyczny. Jest bardzo inteligentny i niesamowicie motywuje”.
Z tym to pojechał po bandzie

0

Raczej nowy Forlan

0

Pewnie Ibra tam zaglądał

0

Ciekawe czy to przejdzie

0

Szczególnie Ronaldinho przynajmniej ja

0

Stare czasy i piękny mecz

0

jak co niektórzy

0

Przynajmniej nie był chamem

0

Liczę na 3-0

0

Te dzieci to nasza przyszłość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?