1 października 2013, 20:38
0
Ku*wa nie mogę odpisać !!!
1 października 2013, 20:37
Miki jesteś jasnowidzem?
To było do komentarza Mikiego
1 października 2013, 20:36
Jasnowidz
1 października 2013, 20:31
Nie wiem co ćpałeś ale mocne
1 października 2013, 20:23
Jaki jest wasz ulubiony Song ???
1 października 2013, 20:22
Co wy chcecie od Xaviego
1 października 2013, 20:20
Miki jest za młody
1 października 2013, 20:14
Chodzi mi o szansę gry !
1 października 2013, 20:08
Kibel to ty masz zamiast ''twarzy''
1 października 2013, 20:07
Chyba cie poje*ało
1 października 2013, 20:06
Song ma ciężkie życie
1 października 2013, 20:03
Liczę na Neymara
Zgadzam się Cesc to nie napastnik
1 października 2013, 20:01
Song znów na ławce
1 października 2013, 18:55
Wygramy niema innej możliwości
30 września 2013, 20:24
haha Dokładnie
30 września 2013, 20:22
Nie tylko Ciebie
30 września 2013, 20:14
lat*
On Giuly ego nawet na oczy nie widział Ile mógł mieć lata jak jeszcze u nas grał 6 ?
30 września 2013, 20:06
„Umarłbym za Mourinho. Jest fantastyczny. Jest bardzo inteligentny i niesamowicie motywuje”. Z tym to pojechał po bandzie
30 września 2013, 20:04
Raczej nowy Forlan
30 września 2013, 20:03
Pewnie Ibra tam zaglądał
30 września 2013, 20:02
Ciekawe czy to przejdzie
30 września 2013, 20:01
Szczególnie Ronaldinho przynajmniej ja
30 września 2013, 20:00
Stare czasy i piękny mecz
30 września 2013, 19:59
jak co niektórzy
30 września 2013, 19:58
Przynajmniej nie był chamem
30 września 2013, 19:33
Liczę na 3-0
30 września 2013, 19:32
Te dzieci to nasza przyszłość
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Ku*wa nie mogę odpisać !!!
0
Miki jesteś jasnowidzem?
0
To było do komentarza Mikiego
0
Jasnowidz
0
Nie wiem co ćpałeś ale mocne
0
Jaki jest wasz ulubiony Song ???
0
Co wy chcecie od Xaviego
0
Miki jest za młody
0
Chodzi mi o szansę gry !
0
Kibel to ty masz zamiast ''twarzy''
0
Chyba cie poje*ało
0
Song ma ciężkie życie
0
Liczę na Neymara
0
Zgadzam się Cesc to nie napastnik
0
Song znów na ławce
0
Wygramy niema innej możliwości
0
haha Dokładnie
0
Nie tylko Ciebie
0
lat*
0
On Giuly ego nawet na oczy nie widział
Ile mógł mieć lata jak jeszcze u nas grał 6 ?
0
„Umarłbym za Mourinho. Jest fantastyczny. Jest bardzo inteligentny i niesamowicie motywuje”.
Z tym to pojechał po bandzie
0
Raczej nowy Forlan
0
Pewnie Ibra tam zaglądał
0
Ciekawe czy to przejdzie
0
Szczególnie Ronaldinho przynajmniej ja
0
Stare czasy i piękny mecz
0
jak co niektórzy
0
Przynajmniej nie był chamem
0
Liczę na 3-0
0
Te dzieci to nasza przyszłość