4 października 2013, 22:11
0
Tak serio
4 października 2013, 20:29
przekonamy*
Gdzie trafi Valdes przekonam się po sezonie
4 października 2013, 15:45
Wolne należą do Messiego
Na obronie wolę Albę
4 października 2013, 14:38
Do grzania ławy
Nie
3 października 2013, 19:16
Przeczytaj
3 października 2013, 19:12
A ja nie wiem co za kretyn wymyślił taki nick
3 października 2013, 18:02
A Pinto kończy karierę czy będzie jeszcze grał ??
3 października 2013, 18:00
Dobry makijaż
3 października 2013, 17:55
Oby tak dalej !
3 października 2013, 17:54
hahaha dobre
2 października 2013, 18:39
Oby Messi się wykurował
1 października 2013, 22:36
Sorry za agresję
Kurwa !!
1 października 2013, 22:34
Song na ostatnie minuty
1 października 2013, 22:33
Ja !
1 października 2013, 22:21
Kurde obudziłem rodziców
JJJJJJJEEEEEEEEEEESSSSSSSSSTTTTTTTTTT!!!!!!!!
1 października 2013, 22:20
Wierzę!!!!
1 października 2013, 22:19
BRAWO VALDES !!!
1 października 2013, 22:18
Jak tak będziemy grać to nie wygramy
1 października 2013, 21:49
Radzio raczej elo elo 3 2 0
1 października 2013, 21:48
To ja napiszę pozdro 69
1 października 2013, 21:46
Co wy macie z tym 600 ????
1 października 2013, 21:37
Jak na razie nudy
1 października 2013, 20:46
Nie ten link !!!
1 października 2013, 20:43
http://aliez.tv/live/amqar5lpe4gr97iaxnbu/ Dobra jakość !
1 października 2013, 20:41
Woj.Pomorskie
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Tak serio
0
przekonamy*
0
Gdzie trafi Valdes przekonam się po sezonie
0
Wolne należą do Messiego
0
Na obronie wolę Albę
0
Do grzania ławy
0
Nie
0
Przeczytaj
0
A ja nie wiem co za kretyn wymyślił taki nick
0
A Pinto kończy karierę czy będzie jeszcze grał ??
0
Dobry makijaż
0
Oby tak dalej !
0
hahaha dobre
0
Oby Messi się wykurował
0
Sorry za agresję
0
Kurwa !!
0
Song na ostatnie minuty
0
Ja !
0
Kurde obudziłem rodziców
0
JJJJJJJEEEEEEEEEEESSSSSSSSSTTTTTTTTTT!!!!!!!!
0
Wierzę!!!!
0
BRAWO VALDES !!!
0
Jak tak będziemy grać to nie wygramy
0
Radzio raczej elo elo 3 2 0
0
To ja napiszę pozdro 69
0
Co wy macie z tym 600 ????
0
Jak na razie nudy
0
Nie ten link !!!
0
http://aliez.tv/live/amqar5lpe4gr97iaxnbu/
Dobra jakość !
0
Woj.Pomorskie