11 października 2013, 15:52
0
Fajnie
11 października 2013, 15:51
Jestem z Pomorza i zaskoczyło mnie to że jest nas tak mało
10 października 2013, 20:12
Piqué, gwarancja bezpieczeństwa No z tym bym się powstrzymał
10 października 2013, 18:26
Chciałbyś
10 października 2013, 17:22
Raczej pacjenci
10 października 2013, 17:21
Ja pier*ole znowu
10 października 2013, 17:20
Miki nie kompromituj się
10 października 2013, 17:06
Dobrze że mamy Adriano
10 października 2013, 17:05
Zawsze coś
10 października 2013, 14:48
Mam nadzieję że zostanie
10 października 2013, 14:44
Debil z tego Hernanesa
9 października 2013, 20:50
On ma 30 lat
9 października 2013, 20:33
Widać że darzy szacunkiem Barcę
9 października 2013, 16:15
A na kogo ma stawiać
9 października 2013, 15:51
Jak dla mnie za stary
9 października 2013, 15:47
Po co Cardozo ?
8 października 2013, 20:19
Za kilka lat na pewno ją dostanie
8 października 2013, 17:03
OBY
8 października 2013, 17:02
W tym roku
8 października 2013, 17:01
Z kontuzją ma grać ?
Neymar nie dostanie ZP
7 października 2013, 19:26
Nie wiem jak wy ale dla mnie Puyol to najlepszy obrońca Ta waleczność ,zaangażowanie
7 października 2013, 15:11
Szkoda
6 października 2013, 20:40
Na Real musi być gotowy !
6 października 2013, 20:05
Głupio wyszedł
6 października 2013, 20:02
Duży ten dług
6 października 2013, 15:05
Rosell wyszedł na tym zdjęciu jak statua wolności
6 października 2013, 15:03
Wstawiajcie jakieś inne filmiki bo nie działają
6 października 2013, 15:01
I jak go nie wystawiać
6 października 2013, 12:44
Oby tak dalej
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Fajnie
0
Jestem z Pomorza i zaskoczyło mnie to że jest nas tak mało
0
Piqué, gwarancja bezpieczeństwa
No z tym bym się powstrzymał
0
Chciałbyś
0
Raczej pacjenci
0
Ja pier*ole znowu
0
Miki nie kompromituj się
0
Dobrze że mamy Adriano
0
Zawsze coś
0
Mam nadzieję że zostanie
0
Debil z tego Hernanesa
0
On ma 30 lat
0
Widać że darzy szacunkiem Barcę
0
A na kogo ma stawiać
0
Jak dla mnie za stary
0
Po co Cardozo ?
0
Za kilka lat na pewno ją dostanie
0
OBY
0
W tym roku
0
Z kontuzją ma grać ?
0
Neymar nie dostanie ZP
0
Nie wiem jak wy ale dla mnie Puyol to najlepszy obrońca
Ta waleczność ,zaangażowanie
0
Szkoda
0
Na Real musi być gotowy !
0
Głupio wyszedł
0
Duży ten dług
0
Rosell wyszedł na tym zdjęciu jak statua wolności
0
Wstawiajcie jakieś inne filmiki bo nie działają
0
I jak go nie wystawiać
0
Oby tak dalej