19 października 2013, 21:18
0
Jak Pierd*le
19 października 2013, 21:16
Messi RATUJ !!
19 października 2013, 20:52
Nuda
19 października 2013, 20:00
I to jeszcze dla MIkiego
+20 szok
19 października 2013, 19:41
Nawet nie wiesz ile ma lat
19 października 2013, 19:39
Masz coś do Puyola ?
19 października 2013, 19:33
Zajebiście
19 października 2013, 12:38
Zawsze jest pw
Narka
19 października 2013, 12:37
Od tego jest ta strona by wypowiedzieć się na dany temat
19 października 2013, 12:34
A jak coś Mu się stanie
19 października 2013, 12:31
To do Mikiego
Obyś miał rację Miki
19 października 2013, 12:29
Właśnie nie przejmuj się !
19 października 2013, 12:28
Może mają powody
19 października 2013, 12:27
Miki_Messi2001, -prorok
19 października 2013, 12:22
To na razie
19 października 2013, 12:21
Cuenki nie ma w składzie
19 października 2013, 12:20
A ja liczę na powrót Ronaldinho
19 października 2013, 12:19
Powietrzem ?
19 października 2013, 12:18
Zaje*iście widzieć Puyola
19 października 2013, 12:16
Chyba nie da się usunąć
19 października 2013, 12:14
Zgadza się ja piszę to co myślę i też mnie hejtują
19 października 2013, 12:13
Puyol od 1 minuty Lepiej aby wszedł w 2 połowie
19 października 2013, 12:11
A co znudziło Ci się ?
18 października 2013, 22:17
Ciebie już tu nie będzie
18 października 2013, 15:50
Puyol - wielki kapitan To mówi wszystko
18 października 2013, 15:48
Ronaldo nie fauluje a pamiętacie jak grali o puchar króla to jak kopną Juanfrana z Atletico
18 października 2013, 15:43
Lepiej żeby nie grał od 1 minuty
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Jak Pierd*le
0
Messi RATUJ !!
0
Nuda
0
I to jeszcze dla MIkiego
0
+20 szok
0
Nawet nie wiesz ile ma lat
0
Masz coś do Puyola ?
0
Zajebiście
0
Zawsze jest pw
0
Narka
0
Od tego jest ta strona by wypowiedzieć się na dany temat
0
A jak coś Mu się stanie
0
To do Mikiego
0
Obyś miał rację Miki
0
Właśnie nie przejmuj się !
0
Może mają powody
0
Miki_Messi2001, -prorok
0
To na razie
0
Cuenki nie ma w składzie
0
A ja liczę na powrót Ronaldinho
0
Powietrzem ?
0
Zaje*iście widzieć Puyola
0
Chyba nie da się usunąć
0
Zgadza się ja piszę to co myślę i też mnie hejtują
0
Puyol od 1 minuty
Lepiej aby wszedł w 2 połowie
0
A co znudziło Ci się ?
0
Ciebie już tu nie będzie
0
Puyol - wielki kapitan
To mówi wszystko
0
Ronaldo nie fauluje a pamiętacie jak grali o puchar króla to jak kopną Juanfrana z Atletico
0
Lepiej żeby nie grał od 1 minuty