5 listopada 2013, 18:32
0
Mógł odmówić komentarza
5 listopada 2013, 18:29
Koke ma 6 czy 8 asyst ?
5 listopada 2013, 18:24
Romek za stary
5 listopada 2013, 18:23
To samo chciałem napisać
5 listopada 2013, 18:21
To po hu* się wypowiada na ten temat. Nie podoba się to niech nie ogląda
5 listopada 2013, 18:17
Chociaż
NIE !!!
5 listopada 2013, 18:12
Wolał bym Courtoisa ale Mourinho go nie puści
5 listopada 2013, 15:17
I tak by go nie kupili
5 listopada 2013, 15:15
Szybkiego powrotu
5 listopada 2013, 15:12
Messi w Realu to była by katastrofa
4 listopada 2013, 19:24
Touré znakomicie sobie radzi Szkoda że nie u nas
4 listopada 2013, 15:47
Real może wyjść ale z du*y haha
4 listopada 2013, 15:43
E.....tam wygramy
4 listopada 2013, 15:27
Za dużo
31 października 2013, 19:33
Jeny Messi wpakuje hat-tricka i pozamiatane
31 października 2013, 19:16
Rotacje
31 października 2013, 19:11
Na środku ataku
31 października 2013, 19:10
Jest jedno ale...ale będzie numerem 2 bo Messi jest nr 1
31 października 2013, 18:57
Bo nasza strona jest najlepsza
31 października 2013, 18:55
Wiedziałem że jest NIEWINNY
31 października 2013, 18:52
Jeśli za darmo to tak
31 października 2013, 18:43
Szczerze ja też
30 października 2013, 20:19
I oby tak dalej VeB !!!
30 października 2013, 19:15
Sam bym chciał grać z Puyolem
29 października 2013, 17:54
Ważne że wygraliśmy
29 października 2013, 15:59
Ja też
28 października 2013, 18:36
Siatka Alvesa na Ronaldo najlepsza
28 października 2013, 18:25
Jest pokłócony z Rosellem
28 października 2013, 14:08
http://www.meczyki.pl/obrazki,9620 Prawda ?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Mógł odmówić komentarza
0
Koke ma 6 czy 8 asyst ?
0
Romek za stary
0
To samo chciałem napisać
0
To po hu* się wypowiada na ten temat.
Nie podoba się to niech nie ogląda
0
Chociaż
0
NIE !!!
0
Wolał bym Courtoisa ale Mourinho go nie puści
0
I tak by go nie kupili
0
Szybkiego powrotu
0
Messi w Realu to była by katastrofa
0
Touré znakomicie sobie radzi
Szkoda że nie u nas
0
Real może wyjść ale z du*y
haha
0
E.....tam wygramy
0
Za dużo
0
Jeny Messi wpakuje hat-tricka i pozamiatane
0
Rotacje
0
Na środku ataku
0
Jest jedno ale...ale będzie numerem 2 bo Messi jest nr 1
0
Bo nasza strona jest najlepsza
0
Wiedziałem że jest NIEWINNY
0
Jeśli za darmo to tak
0
Szczerze ja też
0
I oby tak dalej
VeB !!!
0
Sam bym chciał grać z Puyolem
0
Ważne że wygraliśmy
0
Ja też
0
Siatka Alvesa na Ronaldo najlepsza
0
Jest pokłócony z Rosellem
0
http://www.meczyki.pl/obrazki,9620
Prawda ?