23 listopada 2013, 20:56
0
Milan? raczej nie
22 listopada 2013, 22:49
Niepotrzebnie
22 listopada 2013, 22:45
Szkoda że Piszczka jeszcze nie ma
22 listopada 2013, 22:42
Jaki wynik stawiacie BVB - Bayern ?
22 listopada 2013, 22:40
Masz rację. Ribery indywidualnie zrobił bardzo mało a ludzie robią z niego wielką gwiazdę
22 listopada 2013, 22:28
Bardzo go lubię i chciałbym aby został chociaż na kolejny sezon
22 listopada 2013, 22:22
Pomorze
22 listopada 2013, 15:51
Chyba cię poje*ało
22 listopada 2013, 15:49
Zostawić Camp Nou !
21 listopada 2013, 19:54
Milik
21 listopada 2013, 19:52
Wszyscy ? chyba nie
21 listopada 2013, 19:43
Lewandowski.....
21 listopada 2013, 19:42
Chodziło mi o to kiedy gdy wykonał dziwny gest w stronę piłkarza Szwecji
21 listopada 2013, 19:36
Np na meczu ze Szwecją pajacował,tylko nie wiem kiedy to dokładnie było
21 listopada 2013, 19:34
Też nie lubię tych ciągłych krytyk skierowanych na Messiego
21 listopada 2013, 19:24
Messi jeszcze zamknie usta krytykom i pokaże na co go stać
21 listopada 2013, 19:23
Ronaldo jest nieco prowokujący
21 listopada 2013, 19:16
Messi jest zaje*isty i tyle w tym temacie Wracaj do zdrowia
21 listopada 2013, 19:12
Już nie mogę się doczekać jego powrotu
21 listopada 2013, 18:57
A nawet gdyby zmawiał to co ?
21 listopada 2013, 18:36
Ma rację ''Messi jest tylko człowiekiem''
21 listopada 2013, 15:44
Znowu się szpital robi
20 listopada 2013, 16:43
Jest w świetnej formie a tu kontuzja pech....
19 listopada 2013, 18:56
Darek jest spoko i zajmij się lepiej sobą
19 listopada 2013, 18:53
http://www.meczyki.pl/obrazki,10232 Widzieliście ?
19 listopada 2013, 18:52
Dobry żart
19 listopada 2013, 18:49
Scolari dobrze mówi. Powołaj Ronaldinho!
18 listopada 2013, 16:31
Trzeba być idiotą aby myśleć że da mu się kupić Messiego
17 listopada 2013, 14:07
Sam jesteś słaby
17 listopada 2013, 14:06
Jeszcze Pedro,Tello
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Milan? raczej nie
0
Niepotrzebnie
0
Szkoda że Piszczka jeszcze nie ma
0
Jaki wynik stawiacie BVB - Bayern ?
0
Masz rację. Ribery indywidualnie zrobił bardzo mało a ludzie robią z niego wielką gwiazdę
0
Bardzo go lubię i chciałbym aby został chociaż na kolejny sezon
0
Pomorze
0
Chyba cię poje*ało
0
Zostawić Camp Nou !
0
Milik
0
Wszyscy ? chyba nie
0
Lewandowski.....
0
Chodziło mi o to kiedy gdy wykonał dziwny gest w stronę piłkarza Szwecji
0
Np na meczu ze Szwecją pajacował,tylko nie wiem kiedy to dokładnie było
0
Też nie lubię tych ciągłych krytyk skierowanych na Messiego
0
Messi jeszcze zamknie usta krytykom i pokaże na co go stać
0
Ronaldo jest nieco prowokujący
0
Messi jest zaje*isty i tyle w tym temacie
Wracaj do zdrowia
0
Już nie mogę się doczekać jego powrotu
0
A nawet gdyby zmawiał to co ?
0
Ma rację ''Messi jest tylko człowiekiem''
0
Znowu się szpital robi
0
Jest w świetnej formie a tu kontuzja pech....
0
Darek jest spoko i zajmij się lepiej sobą
0
http://www.meczyki.pl/obrazki,10232
Widzieliście ?
0
Dobry żart
0
Scolari dobrze mówi.
Powołaj Ronaldinho!
0
Trzeba być idiotą aby myśleć że da mu się kupić Messiego
0
Sam jesteś słaby
0
Jeszcze Pedro,Tello