0

Milan? raczej nie

0

Niepotrzebnie

0

Szkoda że Piszczka jeszcze nie ma

0

Jaki wynik stawiacie BVB - Bayern ?

0

Masz rację. Ribery indywidualnie zrobił bardzo mało a ludzie robią z niego wielką gwiazdę

0

Bardzo go lubię i chciałbym aby został chociaż na kolejny sezon

0

Pomorze

0

Chyba cię poje*ało

0

Zostawić Camp Nou !

0

Milik

0

Wszyscy ? chyba nie

0

Lewandowski.....

0

Chodziło mi o to kiedy gdy wykonał dziwny gest w stronę piłkarza Szwecji

0

Np na meczu ze Szwecją pajacował,tylko nie wiem kiedy to dokładnie było

0

Też nie lubię tych ciągłych krytyk skierowanych na Messiego

0

Messi jeszcze zamknie usta krytykom i pokaże na co go stać

0

Ronaldo jest nieco prowokujący

0

Messi jest zaje*isty i tyle w tym temacie
Wracaj do zdrowia

0

Już nie mogę się doczekać jego powrotu

0

A nawet gdyby zmawiał to co ?

0

Ma rację ''Messi jest tylko człowiekiem''

0

Znowu się szpital robi

0

Jest w świetnej formie a tu kontuzja pech....

0

Darek jest spoko i zajmij się lepiej sobą

0

0

Dobry żart

0

Scolari dobrze mówi.
Powołaj Ronaldinho!

0

Trzeba być idiotą aby myśleć że da mu się kupić Messiego

0

Sam jesteś słaby

0

Jeszcze Pedro,Tello

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?