9 grudnia 2013, 19:26
0
No to dawaj do Starogardu Gd zobaczymy kto komu co zmiażdży
9 grudnia 2013, 19:24
Je*łem śmiechem
9 grudnia 2013, 19:15
A gdzie Neymar ?
9 grudnia 2013, 19:08
+ nic innego nie mogę dać
9 grudnia 2013, 19:07
Gdyby Messi nie miał by tylu kontuzji zmiażdżył by Ronaldo
9 grudnia 2013, 17:15
No zamiast finałowej 3 miała być 5
9 grudnia 2013, 17:14
Rosell to ....... Kto zgadnie?
9 grudnia 2013, 17:12
A nie miało być 5 zawodników
9 grudnia 2013, 17:10
No chyba was poje*ało
8 grudnia 2013, 20:46
No wiesz każdy ma swoje zdanie
8 grudnia 2013, 20:45
Tello nie jest na sprzedaż
Kontuzje go zniszczyły
8 grudnia 2013, 20:43
Oczywiście to tylko moje zdanie
8 grudnia 2013, 20:42
Bojan grałby jak Messi doznał by kontuzji
8 grudnia 2013, 20:38
Widział bym go jako zmiennika Messiego. Teraz by się przydał
8 grudnia 2013, 20:35
A ja bym Bojana zostawił
8 grudnia 2013, 20:34
U ciebie również
8 grudnia 2013, 20:17
Nie chciał wywiadu udzielić
8 grudnia 2013, 20:14
LECHIA
8 grudnia 2013, 19:54
Nie wyobrażam sobie Barcy w tej formacji
8 grudnia 2013, 19:52
Niech się rozwija w tym Evertonie bo u nas jak na razie za duża konkurencja na grę w ataku
8 grudnia 2013, 19:42
"Trzeźwym'' nie sądzę
8 grudnia 2013, 12:35
Żartowałem
8 grudnia 2013, 12:34
Chelsea go nie odda
''Miękkim'' to byłeś robiony
7 grudnia 2013, 12:09
Niewidoczny
6 grudnia 2013, 23:55
Narka wszystkim
6 grudnia 2013, 23:53
Dobranoc
6 grudnia 2013, 23:51
Teraz można spokojnie iść spać
6 grudnia 2013, 23:50
Stawiałem na 0-4 ale 1-4 też może być
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
No to dawaj do Starogardu Gd zobaczymy kto komu co zmiażdży
0
Je*łem śmiechem
0
A gdzie Neymar ?
0
+ nic innego nie mogę dać
0
Gdyby Messi nie miał by tylu kontuzji zmiażdżył by Ronaldo
0
No zamiast finałowej 3 miała być 5
0
Rosell to .......
Kto zgadnie?
0
A nie miało być 5 zawodników
0
No chyba was poje*ało
0
No wiesz każdy ma swoje zdanie
0
Tello nie jest na sprzedaż
0
Kontuzje go zniszczyły
0
Oczywiście to tylko moje zdanie
0
Bojan grałby jak Messi doznał by kontuzji
0
Widział bym go jako zmiennika Messiego. Teraz by się przydał
0
A ja bym Bojana zostawił
0
U ciebie również
0
Nie chciał wywiadu udzielić
0
LECHIA
0
Nie wyobrażam sobie Barcy w tej formacji
0
Niech się rozwija w tym Evertonie bo u nas jak na razie za duża konkurencja na grę w ataku
0
"Trzeźwym'' nie sądzę
0
Żartowałem
0
Chelsea go nie odda
0
''Miękkim'' to byłeś robiony
0
Niewidoczny
0
Narka wszystkim
0
Dobranoc
0
Teraz można spokojnie iść spać
0
Stawiałem na 0-4 ale 1-4 też może być