0

No to dawaj do Starogardu Gd zobaczymy kto komu co zmiażdży

0

Je*łem śmiechem

0

A gdzie Neymar ?

0

+ nic innego nie mogę dać

0

Gdyby Messi nie miał by tylu kontuzji zmiażdżył by Ronaldo

0

No zamiast finałowej 3 miała być 5

0

Rosell to .......
Kto zgadnie?

0

A nie miało być 5 zawodników

0

No chyba was poje*ało

0

No wiesz każdy ma swoje zdanie

0

Tello nie jest na sprzedaż

0

Kontuzje go zniszczyły

0

Oczywiście to tylko moje zdanie

0

Bojan grałby jak Messi doznał by kontuzji

0

Widział bym go jako zmiennika Messiego. Teraz by się przydał

0

A ja bym Bojana zostawił

0

U ciebie również

0

Nie chciał wywiadu udzielić

0

LECHIA

0

Nie wyobrażam sobie Barcy w tej formacji

0

Niech się rozwija w tym Evertonie bo u nas jak na razie za duża konkurencja na grę w ataku

0

"Trzeźwym'' nie sądzę

0

Żartowałem

0

Chelsea go nie odda

0

''Miękkim'' to byłeś robiony

0

Niewidoczny

0

Narka wszystkim

0

Dobranoc

0

Teraz można spokojnie iść spać

0

Stawiałem na 0-4 ale 1-4 też może być

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?