26 listopada 2013, 22:14
0
To nie było specjalnie do hu*a
26 listopada 2013, 22:11
Teraz trzeba napi*rda*ać
26 listopada 2013, 22:02
Zawsze lepiej dmuchać na zimne
Bartra !!!
26 listopada 2013, 22:01
Do roboty mamy co nadrabiać
26 listopada 2013, 21:37
Dzięki
26 listopada 2013, 21:36
Macie jakiś dobry link ?
26 listopada 2013, 19:30
Ja stawiam 0-2
26 listopada 2013, 19:29
Zrób wywiad z Rosellem
26 listopada 2013, 19:27
Stać go na to
26 listopada 2013, 19:25
Super to są twoje komentarze Miki
26 listopada 2013, 19:22
Czyli pozostaje oglądanie w Necie
26 listopada 2013, 19:20
Zauważyliście że Abidal gra praktycznie wszystkie mecze ?
26 listopada 2013, 19:17
podaj numer tego kanału
26 listopada 2013, 19:16
W CP sobie meczu nie obejrzysz.... Chyba że za kilka dni w ramach powtórki
26 listopada 2013, 18:54
Oby szybko go postawili na nogi
26 listopada 2013, 16:39
Spoczywaj w pokoju
26 listopada 2013, 16:38
Będzie ciężko ale WYGRAMY
26 listopada 2013, 16:36
Szkoda że Ronaldinho jeszcze nie ma
23 listopada 2013, 21:43
Kiedyś były inne czasy
23 listopada 2013, 21:42
Jakby własnej strony nie mieli
23 listopada 2013, 21:36
Tak
23 listopada 2013, 21:33
Drugiego raczej pierwszego
23 listopada 2013, 21:32
Ja też go podziwiam
23 listopada 2013, 21:29
Przypomniało mu się że gra bez makijażu
23 listopada 2013, 21:11
http://www.futbolhd.pl/stream2.php
23 listopada 2013, 21:10
Cesc w formie
23 listopada 2013, 21:09
http://www.meczyki.pl/fatalny_blad_boruca,31307,filmik.html
23 listopada 2013, 21:07
Mniejsza ilość kibiców [sezonowców]
23 listopada 2013, 20:58
Chelsea już tak
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
To nie było specjalnie do hu*a
0
Teraz trzeba napi*rda*ać
0
Zawsze lepiej dmuchać na zimne
0
Bartra !!!
0
Do roboty mamy co nadrabiać
0
Dzięki
0
Macie jakiś dobry link ?
0
Ja stawiam 0-2
0
Zrób wywiad z Rosellem
0
Stać go na to
0
Super to są twoje komentarze Miki
0
Czyli pozostaje oglądanie w Necie
0
Zauważyliście że Abidal gra praktycznie wszystkie mecze ?
0
podaj numer tego kanału
0
W CP sobie meczu nie obejrzysz....
Chyba że za kilka dni w ramach powtórki
0
Oby szybko go postawili na nogi
0
Spoczywaj w pokoju
0
Będzie ciężko ale WYGRAMY
0
Szkoda że Ronaldinho jeszcze nie ma
0
Kiedyś były inne czasy
0
Jakby własnej strony nie mieli
0
Tak
0
Drugiego raczej pierwszego
0
Ja też go podziwiam
0
Przypomniało mu się że gra bez makijażu
0
http://www.futbolhd.pl/stream2.php
0
Cesc w formie
0
http://www.meczyki.pl/fatalny_blad_boruca,31307,filmik.html
0
Mniejsza ilość kibiców [sezonowców]
0
Chelsea już tak