0

To nie było specjalnie do hu*a

0

Teraz trzeba napi*rda*ać

0

Zawsze lepiej dmuchać na zimne

0

Bartra !!!

0

Do roboty mamy co nadrabiać

0

Dzięki

0

Macie jakiś dobry link ?

0

Ja stawiam 0-2

0

Zrób wywiad z Rosellem

0

Stać go na to

0

Super to są twoje komentarze Miki

0

Czyli pozostaje oglądanie w Necie

0

Zauważyliście że Abidal gra praktycznie wszystkie mecze ?

0

podaj numer tego kanału

0

W CP sobie meczu nie obejrzysz....
Chyba że za kilka dni w ramach powtórki

0

Oby szybko go postawili na nogi

0

Spoczywaj w pokoju

0

Będzie ciężko ale WYGRAMY

0

Szkoda że Ronaldinho jeszcze nie ma

0

Kiedyś były inne czasy

0

Jakby własnej strony nie mieli

0

Tak

0

Drugiego raczej pierwszego

0

Ja też go podziwiam

0

Przypomniało mu się że gra bez makijażu

0

0

Cesc w formie

0

Mniejsza ilość kibiców [sezonowców]

0

Chelsea już tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?